Kdo je to?
Kdo je to Operátor výroby? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Operátor výroby? Lidé, profese

Operátor výroby

Jaký je význam slova Operátor výroby? Co to znamená?

Operátor výroby je pracovník zajišťující základní procesy při výrobě.
Operátor/ka výroby pracuje přímo ve výrobě a má na starosti přímo proces výroby, a to buď celý, nebo jeho část. Může například vyrábět jednotlivé části výrobku, výrobek kompletovat nebo balit a připravovat na odbavení.
Pro práci operátora/operátorky výroby obvykle není potřeba žádná kvalifikace, může však procházet školeními v rámci společnosti, pro kterou vyrábí. Operátor/ka výroby často pracuje ve směnném provozu; v rámci výroby může mít na starosti jeden svěřený úsek či po jednotlivých stanovištích výroby rotovat. Práce operátora/operátorky výroby může být i fyzicky náročná.Kdo je to Operátor výroby? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Operátor výroby? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Operátor výroby? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Hotspot? Pamatujete si definici pojmu Spektiv? Víte co je Hypotonický nápoj? Vzpomněli byste si co znamená slovo BIO?

Klíčová slova: heslo, co znamená, přesný výraz, profese, význam pojmu, Operátor výroby, vysvětlení, formulace, profese, synonymum, wikipedie, význam slova, původ slova, informace, etymologie, slovo

Pojem Operátor výroby je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat slovo Operátor výroby ve Wikislovníku

Najít termín Operátor výroby na Google.cz

Vyhledat pojem Operátor výroby ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Operátor výroby v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Operátor výroby ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Operátor výroby například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Operátor výroby? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teďka už zajisté víte Kdo je to Operátor výroby? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Operátor výroby? Definice pojmu Operátor výroby je v sekci Profese

Kategorie profese, blond básnířka, operátor výroby, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.