Kdo je to?
Kdo je to Aparátčík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Aparátčík? Lidé, hanlivé

Aparátčík

Co znamená a jaký je význam slova Aparátčík?

Aparátčík je hanlivé označení pro politického funkcionáře, který dodržuje úzkoprse oficiální linii politiky. Většinou to je člen politické strany a současně v ní pracuje na plný úvazek, nebo je součástí politického režimu. Pojem aparátčík známe především z období socialismu, kdy byl pracovníkem administrativního aparátu v politické straně nebo organizaci. Původ slova můžeme dohledat ve slově aparát, což znamená v překladu zařízení, přístroj.


Kdo je to Aparátčík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Aparátčík? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Aparátčík se známými na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Oxygenoterapie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Klub českých turistů? Vzpomněli byste si co označuje výraz Brť? Znáte termín Jedličkův ústav?

Klíčová slova: formulace, etymologie, význam, původ slova, termín, význam pojmu, synonymum, informace, wiki, přesný výraz, popis, pojem, wikipedie, lexikon, Aparátčík, odborný výraz

Pojem Aparátčík je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat heslo Aparátčík na Google obrázcích

Hledat pojem Aparátčík ve Wikislovníku

Hledat heslo Aparátčík ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Aparátčík na Google.cz

Zkusit najít heslo Aparátčík ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Aparátčík například v Google obrázcích, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Aparátčík, definice, vysvětlení pojmu

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Aparátčík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Aparátčík? Definice pojmu Aparátčík je v kategorii Hanlivé

Kategorie hanlivé, bláznivá zvířata, aparátčík, ilustrační obrázek

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít informace výraz,heslo, text, pojem řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.