Kdo je to?
Kdo je to Aparátčík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Aparátčík? Lidé, hanlivé

Kdo je to Aparátčík?

Co znamená a jaký je význam slova Aparátčík?

Aparátčík je hanlivé označení pro politického funkcionáře, který dodržuje úzkoprse oficiální linii politiky. Většinou to je člen politické strany a současně v ní pracuje na plný úvazek, nebo je součástí politického režimu. Pojem aparátčík známe především z období socialismu, kdy byl pracovníkem administrativního aparátu v politické straně nebo organizaci. Původ slova můžeme dohledat ve slově aparát, což znamená v překladu zařízení, přístroj.


Kdo je to Aparátčík? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Aparátčík? Lidé, hanlivé

Text s definicí výrazu Aparátčík doporučujeme sdílet se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Armagedon? Víte co je Špecle? Vzpomněli byste si co označuje výraz Charčo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tokáň?

Klíčová slova: synonymum, odborný výraz, informace, přesný výraz, vysvětlení, Aparátčík, definice, Aparátčík, hanlivé, původ slova, význam pojmu, pojem, lexikon, wiki, termín, heslo

Pojem Aparátčík je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat frázi Aparátčík v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít pojem Aparátčík na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Aparátčík ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Aparátčík ve Wikislovníku

Hledat termín Aparátčík ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Aparátčík například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Aparátčík

Nyní již víte Kdo je to Aparátčík? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Aparátčík? Definice pojmu Aparátčík se nachází v sekci Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Zkuste též hledat informace pojem, definici, text, výrazřekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Aparátčík i v jiné kategorii než v hanlivé.