Kdo je to?
Kdo je to Čuňák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čuňák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čuňák?

Co znamená a jaký je význam slova Čuňák?

Čuňák je muž nemravného chování. Je chlípný, chová se k ženám nevhodně zejména v oblasti sexu, sexuálně haraší, vede nemravné řeči. Čuňák většinou nemá příliš mnoho zábran, jde si přímo za svým "cílem". V dnešní době, kdy se šíří iniciativy jako MeToo a ženy ztrácejí ostych hovořit otevřeně o sexuálním zneužívání, se mohou čuňáci velmi snadno dostat nejen do problémů, ale i přímo do konfliktu se zákonem. I slušně se chovající muži často přemýšlejí, co si k ženám ještě mohou dovolit a co už by mohlo být vnímáno jako překročení hranice přijatelnosti. Čuňák tedy snadno narazí a velmi pravděpodobně ani neuspěje. Jiným výrazem pro čuňáka je též prasák.


Kdo je to Čuňák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čuňák? Lidé, hanlivé

Tento text (Čuňák) můžete sdílet s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Grenadina? Vzpomněli byste si co znamená slovo Temperament? Vzpomněli byste si co znamená slovo Twitch? Víte co je Anime?

Klíčová slova: přesný výraz, Čuňák, přesný výraz, hanlivé, synonymum, význam pojmu, informace, wikipedie, etymologie, definice, lexikon, heslo, formulace, co znamená, odborný výraz, význam slova

Pojem Čuňák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Čuňák doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat výraz Čuňák ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Čuňák ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Čuňák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Čuňák ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Čuňák ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Čuňák například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Čuňák

Nyní již víte Kdo je to Čuňák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čuňák? Definice pojmu Čuňák patří do kategorie Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hanlivé).