Kdo je to?
Kdo je to Čuňák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čuňák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čuňák?

Co znamená a jaký je význam slova Čuňák?

Čuňák je muž nemravného chování. Je chlípný, chová se k ženám nevhodně zejména v oblasti sexu, sexuálně haraší, vede nemravné řeči. Čuňák většinou nemá příliš mnoho zábran, jde si přímo za svým "cílem". V dnešní době, kdy se šíří iniciativy jako MeToo a ženy ztrácejí ostych hovořit otevřeně o sexuálním zneužívání, se mohou čuňáci velmi snadno dostat nejen do problémů, ale i přímo do konfliktu se zákonem. I slušně se chovající muži často přemýšlejí, co si k ženám ještě mohou dovolit a co už by mohlo být vnímáno jako překročení hranice přijatelnosti. Čuňák tedy snadno narazí a velmi pravděpodobně ani neuspěje. Jiným výrazem pro čuňáka je též prasák.


Kdo je to Čuňák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Čuňák? Lidé, hanlivé

Sdílejte tento text s heslem Čuňák s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Grenadina? Vzpomněli byste si co znamená slovo Jistotní účet? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dynamický rozsah? Víte co je Adware?

Klíčová slova: přesný výraz, Čuňák, význam pojmu, pojem, informace, odborný výraz, heslo, původ slova, přesný význam, Čuňák, hanlivé, slovo, lexikon, definice, vysvětlení, synonymum

Pojem Čuňák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Čuňák

Zkusit najít Čuňák ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Čuňák ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Čuňák na Youtube

Najít slovo Čuňák na Google obrázcích

Vyhledat heslo Čuňák ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Čuňák například ve fulltextu Yahoo.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Čuňák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Čuňák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čuňák? Definice pojmu Čuňák patří do kategorie Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Aktuální informace lze většinou nalézt výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Hanlivé.