Kdo je to?
Kdo je to, byl Čuňák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čuňák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Čuňák?

Co znamená a jaký je význam slova Čuňák?

Čuňák je muž nemravného chování. Je chlípný, chová se k ženám nevhodně zejména v oblasti sexu, sexuálně haraší, vede nemravné řeči. Čuňák většinou nemá příliš mnoho zábran, jde si přímo za svým "cílem". V dnešní době, kdy se šíří iniciativy jako MeToo a ženy ztrácejí ostych hovořit otevřeně o sexuálním zneužívání, se mohou čuňáci velmi snadno dostat nejen do problémů, ale i přímo do konfliktu se zákonem. I slušně se chovající muži často přemýšlejí, co si k ženám ještě mohou dovolit a co už by mohlo být vnímáno jako překročení hranice přijatelnosti. Čuňák tedy snadno narazí a velmi pravděpodobně ani neuspěje. Jiným výrazem pro čuňáka je též prasák.


Kdo je to, byl Čuňák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Čuňák? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Čuňák sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Pýřavka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ekosystém? Vzpomněli byste si co znamená slovo Křemelina? Víte co je Volatilita?

Klíčová slova: etymologie, termín, význam slova, význam, kdo to je, informace, lexikon, formulace, definice, synonymum, přesný výraz, heslo, wiki, Čuňák, kdo je Čuňák?, pojem

Pojem Čuňák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Čuňák

Najít slovo Čuňák ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Čuňák ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Čuňák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Čuňák ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Čuňák například ve Wikipedii, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Čuňák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Čuňák? Kdo to byl Čuňák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Čuňák? Definice pojmu Čuňák se nachází v kategorii hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Čuňák i v jiných kategoriích (než hanlivé).