Kdo je to?
Kdo je to Fanfarón? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fanfarón? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Fanfarón?

Co znamená a jaký je význam slova Fanfarón?

Fanfarón je člověk, který se chvástá a vytahuje.
Slovem fanfarón popisujeme člověka, který toho hodně namluví o svých úspěších a zkušenostech. Často se však jedná o hodně nadnesené vyprávění, ve kterém dotyčný zveličuje své zásluhy a úspěchy a nadřazuje se nad ostatní. Označíme-li ho za fanfaróna, dáváme najevo, že jsme ho odhalili.
Podobnými slovy jsou vejtaha či chvastoun. Pokud jsou fanfarónovy deklarované úspěchy založené na nereálných základech, můžeme ho označit i za mluvku či barona Prášila.
Slovo pochází z francouzštiny.Kdo je to Fanfarón? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fanfarón? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Fanfarón? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to CBD? Znáte definici termínu Skialpining? Vzpomněli byste si na význam slova Chorizo? Pamatujete si definici pojmu Hadicová vodováha?

Klíčová slova: definice, význam, heslo, slovo, synonymum, etymologie, vlastnosti, odborný výraz, formulace, vysvětlení, vlastnosti, přesný význam, význam pojmu, přesný výraz, pojem, Fanfarón

Pojem Fanfarón je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Fanfarón

Zkusit najít heslo Fanfarón ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Fanfarón ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Fanfarón ve Wikislovníku

Najít termín Fanfarón ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Fanfarón v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Fanfarón například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Fanfarón, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Fanfarón? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fanfarón? Definice pojmu Fanfarón patří do sekce Vlastnosti

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Vlastnosti).