Kdo je to?
Kdo je to Fanfarón? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fanfarón? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Fanfarón?

Co znamená a jaký je význam slova Fanfarón?

Fanfarón je člověk, který se chvástá a vytahuje.
Slovem fanfarón popisujeme člověka, který toho hodně namluví o svých úspěších a zkušenostech. Často se však jedná o hodně nadnesené vyprávění, ve kterém dotyčný zveličuje své zásluhy a úspěchy a nadřazuje se nad ostatní. Označíme-li ho za fanfaróna, dáváme najevo, že jsme ho odhalili.
Podobnými slovy jsou vejtaha či chvastoun. Pokud jsou fanfarónovy deklarované úspěchy založené na nereálných základech, můžeme ho označit i za mluvku či barona Prášila.
Slovo pochází z francouzštiny.Kdo je to Fanfarón? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fanfarón? Lidé, vlastnosti

Sdílejte text pojmu Fanfarón s rodinou a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Dynování? Znáte termín Kontextová reklama? Vzpomněli byste si na význam slova Suspenze? Víte, co je to Google?

Klíčová slova: lexikon, etymologie, slovo, definice, odborný výraz, termín, wiki, přesný význam, význam pojmu, přesný výraz, synonymum, význam slova, vlastnosti, co znamená, vysvětlení, informace

Pojem Fanfarón je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Fanfarón zkuste tyto odkazy

Hledat slovo Fanfarón ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Fanfarón na Youtube

Zkusit najít pojem Fanfarón v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fanfarón ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Fanfarón ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Fanfarón například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Fanfarón, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Fanfarón? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fanfarón? Definice pojmu Fanfarón se nachází v kategorii Vlastnosti

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít informace pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vlastnosti.