Kdo je to?
Kdo je to Fanfarón? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fanfarón? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Fanfarón?

Jaký je význam slova Fanfarón? Co to znamená?

Fanfarón je člověk, který se chvástá a vytahuje.
Slovem fanfarón popisujeme člověka, který toho hodně namluví o svých úspěších a zkušenostech. Často se však jedná o hodně nadnesené vyprávění, ve kterém dotyčný zveličuje své zásluhy a úspěchy a nadřazuje se nad ostatní. Označíme-li ho za fanfaróna, dáváme najevo, že jsme ho odhalili.
Podobnými slovy jsou vejtaha či chvastoun. Pokud jsou fanfarónovy deklarované úspěchy založené na nereálných základech, můžeme ho označit i za mluvku či barona Prášila.
Slovo pochází z francouzštiny.Kdo je to Fanfarón? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fanfarón? Lidé, vlastnosti

Definici pojmu Fanfarón sdílejte s vašimi známými a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Snář? Víte co je OTG? Vzpomněli byste si na význam slova Interakce? Vzpomněli byste si co označuje výraz Hypnóza?

Klíčová slova: wikipedie, Fanfarón, vysvětlení, Fanfarón, termín, význam, pojem, popis, co znamená, význam slova, etymologie, přesný výraz, informace, formulace, odborný výraz, přesný výraz

Pojem Fanfarón je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Fanfarón v následujících vyhledávačích

Vyhledat heslo Fanfarón ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Fanfarón na Google.cz

Hledat videa s názvem Fanfarón na Youtube

Najít výraz Fanfarón v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Fanfarón ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Fanfarón například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Fanfarón, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Fanfarón? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fanfarón? Definice pojmu Fanfarón je v kategorii Vlastnosti

Napsáno redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Aktuální informace lze většinou nalézt pojem, výraz,termín, heslo řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Fanfarón i v jiných kategoriích (než vlastnosti).