Kdo je to?
Kdo byl Audrey Hepburn? Životopis Audrey Hepburn, slavní lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Audrey Hepburn?

Kdo to byl Audrey Hepburn? Stručný životopis

Audrey Hepburn, původně Audrey Kathleen Ruston, byla jednou z nejznámějších hereček 20. století. Pocházela ze šlechtické rodiny, chtěla se stát baletkou. Pro svou postavu a zdravotní stav se však baletu nemohla věnovat. Získala však menší filmové role a přijala nabídku k účinkování na Broadwayi. Přelomem její kariéry byl film Prázdniny v Římě, za který získala Oscara. Kromě Oscarů byla držitelkou cen Tony, Emmy a Grammy. K jejím filmografii patří například filmy Sabrina, Vojna a mír, Odpolední láska, Snídaně u Tiffanyho, Šaráda, My Fair Lady. Má svou hvězdu na hollywoodském chodníku slávy.
Audrey Hepburn ovlivnila i svět módy. V závěru života se věnovala humanitární práce, byla oficiální velvyslankyní dobré vůle UNICEF. Podlehla onemocnění rakovinou.Kdo byl Audrey Hepburn? Životopis Audrey Hepburn, slavní lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Audrey Hepburn

Národnost: britská
Datum narození: 4. května 1929
Místo narození: Ixelles u Bruselu
Datum úmrtí: 20. ledna 1993

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Audrey Hepburn sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Věrnost? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ledová káva? Znáte termín ADSL? Víte co je Jádrová omítka?

Klíčová slova: synonymum, definice, kdo to je, heslo, co znamená, pojem, slovo, lexikon, význam, původ slova, Audrey Hepburn, etymologie, wiki, co je to Audrey Hepburn?, informace, formulace

Pojem Audrey Hepburn je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Audrey Hepburn ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Audrey Hepburn ve Wikislovníku

Najít heslo Audrey Hepburn ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Audrey Hepburn ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Audrey Hepburn například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Audrey Hepburn? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Audrey Hepburn? Kdo to byl Audrey Hepburn? Kdy se narodil Audrey Hepburn? Kde se narodil Audrey Hepburn? Kdy zemřel Audrey Hepburn? Audrey Hepburn se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Audrey Hepburn kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Audrey Hepburn i v jiné kategorii než je herectví.