Kdo je to?
Kdo je to, byl Pábitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pábitel? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Pábitel?

Co znamená a jaký je význam slova Pábitel?

Slovo "pábitel" je výtvorem českého spisovatele Bohumila Hrabala. Ve svých dílech, z nichž jedno nese právě název Pábitelé, tak označoval osoby se specifickým přístupem k životu, hledající krásu ve všedních, zcela obyčejných věcech, lidi se zálibou ve vyprávění o svém životě (všechny tyto znaky byly autobiografické, Hrabal sám nebyl jiný). Skutečnost si takoví pábitelé ovšem upravují podle sebe. Hrabal sám se svým bohémským životem definici pábitele dokonale odpovídal. Slovo pábitel je kladně zabarvené.Kdo je to, byl Pábitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pábitel? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pábitel s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Epika? Rozumíte pojmu Colostrum? Znáte pojem Triak? Znáte pojem LSD?

Klíčová slova: co je to Pábitel?, heslo, význam, kdo to je, odborný výraz, vysvětlení, etymologie, lexikon, kdo je Pábitel?, definice, pojem, význam pojmu, informace, přesný význam, Pábitel, popis

Pojem Pábitel je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Pábitel doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít termín Pábitel ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Pábitel na Youtube

Vyhledat termín Pábitel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Pábitel ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pábitel například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pábitel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Pábitel? Kdo to byl Pábitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pábitel? Definice pojmu Pábitel patří do sekce vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Pábitel hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?