Kdo je to?
Kdo je to, byl Pábitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pábitel? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Pábitel?

Co znamená a jaký je význam slova Pábitel?

Slovo "pábitel" je výtvorem českého spisovatele Bohumila Hrabala. Ve svých dílech, z nichž jedno nese právě název Pábitelé, tak označoval osoby se specifickým přístupem k životu, hledající krásu ve všedních, zcela obyčejných věcech, lidi se zálibou ve vyprávění o svém životě (všechny tyto znaky byly autobiografické, Hrabal sám nebyl jiný). Skutečnost si takoví pábitelé ovšem upravují podle sebe. Hrabal sám se svým bohémským životem definici pábitele dokonale odpovídal. Slovo pábitel je kladně zabarvené.Kdo je to, byl Pábitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pábitel? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Pábitel? s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Epika? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ruptura? Znáte pojem Obecné ohrožení? Víte co je Jedličkův ústav?

Klíčová slova: pojem, heslo, vysvětlení, popis, co je to Pábitel?, informace, Pábitel, co znamená, popis, slovo, lexikon, termín, význam, vlastnosti, význam pojmu, etymologie

Pojem Pábitel je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít pojem Pábitel na Google.cz

Hledat termín Pábitel ve Wikipedii

Vyhledat výraz Pábitel ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Pábitel ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Pábitel například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pábitel

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pábitel? Kdo to byl Pábitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pábitel? Definice pojmu Pábitel je v kategorii vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Pábitel hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?