Kdo je to?
Kdo je to, byl Pábitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pábitel? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Pábitel?

Co znamená a jaký je význam slova Pábitel?

Slovo "pábitel" je výtvorem českého spisovatele Bohumila Hrabala. Ve svých dílech, z nichž jedno nese právě název Pábitelé, tak označoval osoby se specifickým přístupem k životu, hledající krásu ve všedních, zcela obyčejných věcech, lidi se zálibou ve vyprávění o svém životě (všechny tyto znaky byly autobiografické, Hrabal sám nebyl jiný). Skutečnost si takoví pábitelé ovšem upravují podle sebe. Hrabal sám se svým bohémským životem definici pábitele dokonale odpovídal. Slovo pábitel je kladně zabarvené.Kdo je to, byl Pábitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pábitel? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Pábitel? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Crossfit? Vzpomenete si na definici slova Prohazovačka? Znáte pojem Elastan? Vzpomněli byste si na význam slova Hoblík?

Klíčová slova: význam, význam slova, termín, přesný význam, popis, etymologie, informace, původ slova, vlastnosti, co je to Pábitel?, přesný výraz, kdo je Pábitel?, lexikon, synonymum, vysvětlení, heslo

Pojem Pábitel je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Pábitel lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Pábitel na Youtube

Najít termín Pábitel ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Pábitel ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Pábitel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pábitel například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Pábitel, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pábitel? Kdo to byl Pábitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pábitel? Definice pojmu Pábitel je v kategorii vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Pábitel i v jiné kategorii než je sekce vlastnosti.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?