Kdo je to?
Kdo je to, byl Pábitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pábitel? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Pábitel?

Co znamená a jaký je význam slova Pábitel?

Slovo "pábitel" je výtvorem českého spisovatele Bohumila Hrabala. Ve svých dílech, z nichž jedno nese právě název Pábitelé, tak označoval osoby se specifickým přístupem k životu, hledající krásu ve všedních, zcela obyčejných věcech, lidi se zálibou ve vyprávění o svém životě (všechny tyto znaky byly autobiografické, Hrabal sám nebyl jiný). Skutečnost si takoví pábitelé ovšem upravují podle sebe. Hrabal sám se svým bohémským životem definici pábitele dokonale odpovídal. Slovo pábitel je kladně zabarvené.Kdo je to, byl Pábitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pábitel? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Pábitel sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Epika? Vzpomněli byste si na význam slova Ganache? Znáte pojem Obecné ohrožení? Znáte definici termínu Dvanácterník?

Klíčová slova: kdo je Pábitel?, pojem, popis, synonymum, Pábitel, přesný význam, formulace, slovo, význam slova, význam pojmu, původ slova, význam, kdo to je, definice, vysvětlení, heslo

Pojem Pábitel je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat videa s názvem Pábitel na Youtube

Hledat pojem Pábitel ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Pábitel ve Wikipedii

Hledat heslo Pábitel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pábitel například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Pábitel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pábitel? Kdo to byl Pábitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pábitel? Definice pojmu Pábitel se nachází v kategorii vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Pábitel i v jiné kategorii než je sekce vlastnosti.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?