Kdo je to?
Kdo je Martin Hofmann? Životopis Martin Hofmann, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Martin Hofmann?

Kdo je Martin Hofmann? Životopis, informace, biografie, herectví

Martin Hofmann je oblíbený český herec. Je absolventem činoherního herectví na DAMU. Již v době studií hostoval v divadle Rokoko, kde později dostal angažmá. Později se vydal na tzv. volnou nohu a hostoval v dalších divadlech, např. v Divadle Bez zábradlí, Divadle Radka Brzobohatého, Viole, Národním divadle, Divadle Bolka Polívky nebo v Divadle v Řeznické. Stále působí v pražském spolku Kašpar.
Martin Hofmann má i bohatou filmografii a účinkuje i v úspěšných televizních seriálech – Most!, Ulice a dalších.Kdo je Martin Hofmann? Životopis Martin Hofmann, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Martin Hofmann

Národnost: česká
Datum narození: 31. března 1978
Místo narození: České Budějovice

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Martin Hofmann s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Traktát? Vzpomněli byste si co označuje výraz Noktovizor? Znáte definici termínu Palmeta? Znáte termín Restrikce?

Klíčová slova: wiki, wikipedie, zajímavosti, kdy se narodil Martin Hofmann?, informace, Martin Hofmann, herectví, kdo je Martin Hofmann?, místo narození, narození, lexikon, herectví, datum narození, osobnosti, Martin Hofmann, životopis

Pojem Martin Hofmann je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat frázi Martin Hofmann ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Martin Hofmann ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Martin Hofmann ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Martin Hofmann na Google obrázcích

Vyhledat heslo Martin Hofmann v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Hofmann například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Martin Hofmann?

Právě jste zjistili Kdo je to Martin Hofmann? Kdy se narodil Martin Hofmann? Kde se narodil Martin Hofmann? Martin Hofmann patří do kategorie Herectví

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Martin Hofmann řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Hofmann i v jiné kategorii než je herectví.