Kdo je to?
Kdo je Martin Hofmann? Životopis Martin Hofmann, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Martin Hofmann

Kdo je Martin Hofmann? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Martin Hofmann je oblíbený český herec. Je absolventem činoherního herectví na DAMU. Již v době studií hostoval v divadle Rokoko, kde později dostal angažmá. Později se vydal na tzv. volnou nohu a hostoval v dalších divadlech, např. v Divadle Bez zábradlí, Divadle Radka Brzobohatého, Viole, Národním divadle, Divadle Bolka Polívky nebo v Divadle v Řeznické. Stále působí v pražském spolku Kašpar.
Martin Hofmann má i bohatou filmografii a účinkuje i v úspěšných televizních seriálech – Most!, Ulice a dalších.Kdo je Martin Hofmann? Životopis Martin Hofmann, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Martin Hofmann

Národnost: česká
Datum narození: 31. března 1978
Místo narození: České Budějovice

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Martin Hofmann sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Holotropní dýchání? Vzpomněli byste si na význam slova MDŽ? Znáte definici termínu CHKO? Znáte definici termínu Enfant terrible?

Klíčová slova: zajímavosti, popis, herectví, wiki, narození, životopis, kde se narodil Martin Hofmann?, wikipedie, lexikon, vysvětlení, národnost, informace, Martin Hofmann, osobnosti, kdo je Martin Hofmann?, místo narození

Pojem Martin Hofmann je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Martin Hofmann lze najít v následujících zdrojích

Hledat termín Martin Hofmann ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Martin Hofmann ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Martin Hofmann ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Martin Hofmann na Google.cz

Hledat videa s názvem Martin Hofmann na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Hofmann například v metavyhledávači Info.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Martin Hofmann? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Martin Hofmann? Kdy se narodil Martin Hofmann? Kde se narodil Martin Hofmann? Martin Hofmann patří do sekce Herectví

Text napsán pro Superia.cz. Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Martin Hofmann dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Hofmann i v jiné kategorii než je herectví.