Kdo je to?
Kdo je to, byl Protagonista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Protagonista? Lidé, různé

Kdo je to Protagonista?

Jaký je význam slova Protagonista? Co to znamená?

Protagonista je označením pro hlavní postavu příběhu nebo děje. Může se jednat hlavní roli ve filmu či románu. Označení mělo původně jiný význam, jednalo se o soutěžícího nebo bojovníka na předních pozicích.
Pojmenování protagonista pocházelo z divadelní sféry, protože ve starověkém Řecku fungovalo divadlo často jako soutěž a protagonista získal hlavní roli.Kdo je to, byl Protagonista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Protagonista? Lidé, různé

Líbí se vám definice kdo je to Protagonista? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Ortodoncie? Vzpomněli byste si na význam slova Asertivita? Znáte definici termínu Workout? Znáte definici termínu Seitan?

Klíčová slova: význam slova, lexikon, přesný význam, pojem, wiki, původ slova, etymologie, definice, co znamená, popis, kdo je Protagonista?, odborný výraz, heslo, termín, přesný výraz, popis

Pojem Protagonista je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Protagonista v následujících zdrojích

Hledat výraz Protagonista ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Protagonista ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Protagonista na Google.cz

Najít heslo Protagonista ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Protagonista například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Protagonista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Protagonista? Kdo to byl Protagonista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Protagonista? Definice pojmu Protagonista je v sekci různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Protagonista v jiné sekci než různé.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?