Kdo je to?
Kdo je to, byl Gestor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gestor? Lidé, různé

Kdo je to Gestor?

Co znamená a jaký je význam slova Gestor?

Gestor je pojmenování užívané v oblasti ekonomie nebo práv. Může se jednat o organizaci nebo osobu, která je pověřena výkonem gesce, může tedy za jiné osoby či organizace vykonávat různé funkce v jejich zájmu, ovšem pouze v přesně vymezeném rozsahu.
Gestorem může být třeba jednatel nebo zástupce společnosti. V oboru informační technologie je gestor tím člověkem, který předkládá požadavky na řešení úloh.Kdo je to, byl Gestor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gestor? Lidé, různé

Tento text (Gestor) můžete sdílet se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to SIPO? Víte co je Přírodní rezervace? Vzpomněli byste si na význam slova Homeopatie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kapary?

Klíčová slova: význam pojmu, heslo, různé, původ slova, informace, popis, slovo, význam slova, wiki, přesný výraz, synonymum, definice, kdo je Gestor?, vysvětlení, pojem, co je to Gestor?

Pojem Gestor je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Gestor

Zkusit najít slovo Gestor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Gestor na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gestor ve Wikimedia Commons

Najít výraz Gestor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Gestor například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Gestor, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Gestor? Kdo to byl Gestor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gestor? Definice pojmu Gestor je v kategorii různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Gestor i v jiné kategorii než je sekce různé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.