Kdo je to?
Kdo je Taťána Míková? Životopis Taťána Míková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Taťána Míková?

Kdo je Taťána Míková? Životopis, informace, biografie, novináři

Taťána Míková je česká meteoroložka a moderátorka.
Vystudovala na Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské Českého vysokého učení technického v Praze a Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Dosáhla titulu RNDr. Již na studiích se zaměřovala na obor meteorologie a klimatologie.
Mezi roky 1988 až 1993 pracovala v Českém hydrometeorologickém ústavu.
Od roku 1990 se její kariéra posunula na televizní obrazovky, když začala na veřejnoprávní České televizi uvádět Předpověď počasí. Moderovala i další pořady ČT - například mezi lety 2011-2012 pořad Turbulence nebo pořad Skoro jasno. V roce 2007 pak vyšla stejnojmenná kniha Skoro jasno, na jejímž vzniku se Míková podílela. Kromě toho je Míková autorkou nebo spoluautorkou řady vědeckých článků a publikací zaměřených právě na oblast klimatologie a meteorologie.Kdo je Taťána Míková? Životopis Taťána Míková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Taťána Míková

Národnost: česká
Datum narození: 30. dubna 1965
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Taťána Míková můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Dluhopis? Pamatujete si definici pojmu Akustika? Vzpomněli byste si co znamená slovo Chat? Vzpomněli byste si co znamená slovo Autoevaluace školy?

Klíčová slova: životopis, lexikon, život, národnost, vysvětlení, wikipedie, Taťána Míková, osobnosti, novináři, novináři, narození, datum narození, informace, kdy se narodila Taťána Míková?, kde se narodila Taťána Míková?, popis

Pojem Taťána Míková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít slovo Taťána Míková na Google obrázcích

Hledat pojem Taťána Míková ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Taťána Míková ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Taťána Míková ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Taťána Míková ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Taťána Míková například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Taťána Míková?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Taťána Míková? Kdy se narodila Taťána Míková? Kde se narodila Taťána Míková? Taťána Míková je v sekci Novináři

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Taťána Míková třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Taťána Míková i v jiné kategorii než je novináři.