Kdo je to?
Kdo je Taťána Míková? Životopis Taťána Míková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Taťána Míková

Kdo je Taťána Míková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Taťána Míková je česká meteoroložka a moderátorka.
Vystudovala na Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské Českého vysokého učení technického v Praze a Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Dosáhla titulu RNDr. Již na studiích se zaměřovala na obor meteorologie a klimatologie.
Mezi roky 1988 až 1993 pracovala v Českém hydrometeorologickém ústavu.
Od roku 1990 se její kariéra posunula na televizní obrazovky, když začala na veřejnoprávní České televizi uvádět Předpověď počasí. Moderovala i další pořady ČT - například mezi lety 2011-2012 pořad Turbulence nebo pořad Skoro jasno. V roce 2007 pak vyšla stejnojmenná kniha Skoro jasno, na jejímž vzniku se Míková podílela. Kromě toho je Míková autorkou nebo spoluautorkou řady vědeckých článků a publikací zaměřených právě na oblast klimatologie a meteorologie.Kdo je Taťána Míková? Životopis Taťána Míková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Taťána Míková

Národnost: česká
Datum narození: 30. dubna 1965
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Taťána Míková? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Transsexualita? Znáte termín Mikropůjčka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Laptop? Víte, co je to Vesmír?

Klíčová slova: kdo je Taťána Míková?, osobnost, informace, národnost, narození, Taťána Míková, místo narození, wikipedie, život, kdy se narodila Taťána Míková?, lexikon, osobnosti, vysvětlení, wiki, zajímavosti, kde se narodila Taťána Míková?

Pojem Taťána Míková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Taťána Míková zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat výraz Taťána Míková ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Taťána Míková ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Taťána Míková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Taťána Míková ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Taťána Míková ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Taťána Míková například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Taťána Míková

Nyní již víte Kdo je to Taťána Míková? Kdy se narodila Taťána Míková? Kde se narodila Taťána Míková? Taťána Míková se nachází v kategorii Novináři

Kategorie novináři, písař, taťána Míková, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Taťána Míková řekněme například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Taťána Míková i v jiné kategorii než je novináři.