Kdo je to?
Kdo je to, byl Defraudant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Defraudant? Lidé, zločin

Kdo je to Defraudant?

Co znamená a jaký je význam slova Defraudant?

Defraudant je osoba, která se dopustila zpronevěry (defraudace). Defraudant je dle trestního zákoníku České republiky č. 40/2009 Sb. ten, který si přisvojí cizí majetek nebo majetkovou hodnotu, která mu byla svěřena, a způsobí tak škodu nikoli nepatrnou. Za trestný čin defraudace hrozí v závislosti na výši škody a dalších okolnostech trest odnětí svobody až do výše 10 let.Kdo je to, byl Defraudant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Defraudant? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Defraudant? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Catering? Vzpomněli byste si co označuje výraz Školkovné? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pancetta? Znáte termín Gnozeologie?

Klíčová slova: termín, co znamená, popis, informace, přesný význam, etymologie, odborný výraz, wiki, kdo to je, význam slova, význam pojmu, vysvětlení, slovo, heslo, význam, kdo je Defraudant?

Pojem Defraudant je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Defraudant

Najít výraz Defraudant ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Defraudant ve Wikislovníku

Vyhledat termín Defraudant ve Wikipedii

Hledat heslo Defraudant ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Defraudant například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Defraudant

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Defraudant? Kdo to byl Defraudant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Defraudant? Definice pojmu Defraudant je v kategorii zločin. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci zločin.