Kdo je to?
Kdo je to, byl Defraudant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Defraudant? Lidé, zločin

Kdo je to Defraudant?

Co znamená a jaký je význam slova Defraudant?

Defraudant je osoba, která se dopustila zpronevěry (defraudace). Defraudant je dle trestního zákoníku České republiky č. 40/2009 Sb. ten, který si přisvojí cizí majetek nebo majetkovou hodnotu, která mu byla svěřena, a způsobí tak škodu nikoli nepatrnou. Za trestný čin defraudace hrozí v závislosti na výši škody a dalších okolnostech trest odnětí svobody až do výše 10 let.Kdo je to, byl Defraudant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Defraudant? Lidé, zločin

Tento text (Defraudant) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Křest? Znáte pojem Crossfit? Vzpomněli byste si co znamená slovo Úmor? Vzpomenete si na definici slova Microsoft Access?

Klíčová slova: význam, co je to Defraudant?, přesný výraz, formulace, význam pojmu, vysvětlení, synonymum, kdo to je, popis, původ slova, kdo je Defraudant?, co znamená, odborný výraz, pojem, Defraudant, etymologie

Pojem Defraudant je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Defraudant lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Defraudant ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Defraudant ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Defraudant ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Defraudant ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Defraudant například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Defraudant? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Defraudant? Kdo to byl Defraudant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Defraudant? Definice pojmu Defraudant je v sekci zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Defraudant i v jiné sekci než je kategorie zločin.