Kdo je to?
Kdo je to, byl Defraudant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Defraudant? Lidé, zločin

Kdo je to Defraudant?

Co znamená a jaký je význam slova Defraudant?

Defraudant je osoba, která se dopustila zpronevěry (defraudace). Defraudant je dle trestního zákoníku České republiky č. 40/2009 Sb. ten, který si přisvojí cizí majetek nebo majetkovou hodnotu, která mu byla svěřena, a způsobí tak škodu nikoli nepatrnou. Za trestný čin defraudace hrozí v závislosti na výši škody a dalších okolnostech trest odnětí svobody až do výše 10 let.Kdo je to, byl Defraudant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Defraudant? Lidé, zločin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Defraudant s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Vetiver? Víte co je Souvětí? Vzpomněli byste si co znamená slovo Honorář? Vzpomněli byste si co označuje výraz Katalyzátor?

Klíčová slova: slovo, co je to Defraudant?, termín, synonymum, popis, co znamená, význam, zločin, kdo je Defraudant?, odborný výraz, kdo to je, heslo, význam pojmu, definice, informace, původ slova

Pojem Defraudant je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat videa s názvem Defraudant na Youtube

Najít slovo Defraudant ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Defraudant ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Defraudant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Defraudant například ve Wikipedii, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Defraudant

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Defraudant? Kdo to byl Defraudant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Defraudant? Definice pojmu Defraudant patří do sekce zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též zkusit najít výraz, termín, heslo, výraz kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než zločin).