Kdo je to?
Kdo je to, byl Defraudant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Defraudant? Lidé, zločin

Kdo je to Defraudant?

Co znamená a jaký je význam slova Defraudant?

Defraudant je osoba, která se dopustila zpronevěry (defraudace). Defraudant je dle trestního zákoníku České republiky č. 40/2009 Sb. ten, který si přisvojí cizí majetek nebo majetkovou hodnotu, která mu byla svěřena, a způsobí tak škodu nikoli nepatrnou. Za trestný čin defraudace hrozí v závislosti na výši škody a dalších okolnostech trest odnětí svobody až do výše 10 let.Kdo je to, byl Defraudant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Defraudant? Lidé, zločin

Tento text (Defraudant) můžete sdílet se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Vetiver? Víte, co je to Územní plán? Vzpomněli byste si co znamená slovo Honorář? Rozumíte pojmu Leidenská mutace?

Klíčová slova: heslo, formulace, kdo je Defraudant?, wiki, popis, popis, vysvětlení, lexikon, odborný výraz, původ slova, synonymum, význam, přesný výraz, slovo, definice, informace

Pojem Defraudant je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít Defraudant ve Wikislovníku

Najít slovo Defraudant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Defraudant na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Defraudant ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Defraudant například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Defraudant, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Defraudant? Kdo to byl Defraudant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Defraudant? Definice pojmu Defraudant je v kategorii zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v zločin.