Kdo je to?
Kdo je to Nemakačenko? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nemakačenko? Lidé, hanlivé

Nemakačenko

Jaký je význam slova Nemakačenko? Co to znamená?

Nemakačenko je pojmenování pro toho, kdo nechce pracovat a práci se bezostyšně vyhýbá. Je často nazýván lenochem, nefachčenkem, zahalečem a podobně.
Nemakačenko bývá často nezaměstnaným a je stálým návštěvníkem úřadu práce. Pokud do zaměstnání nastoupí, nevydrží v něm dlouho. Pokud jde o pracovní morálku, mívá velice špatnou pověst.


Kdo je to Nemakačenko? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nemakačenko? Lidé, hanlivé

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Lyceum? Pamatujete si definici pojmu Kondenzované mléko? Vzpomenete si na definici slova Uber? Vzpomněli byste si co znamená slovo Endemit?

Klíčová slova: formulace, wiki, původ slova, heslo, význam slova, popis, informace, význam, význam pojmu, Nemakačenko, wikipedie, odborný výraz, vysvětlení, přesný výraz, slovo, přesný význam

Pojem Nemakačenko je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Nemakačenko na Youtube

Zkusit najít Nemakačenko ve Wikipedii

Najít termín Nemakačenko na Google obrázcích

Vyhledat slovo Nemakačenko v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Nemakačenko na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nemakačenko například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nemakačenko

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Nemakačenko? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nemakačenko? Definice pojmu Nemakačenko je v sekci Hanlivé

Kategorie hanlivé, bláznivá rodina, nemakačenko, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Pokuste se vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Nemakačenko i v jiné kategorii než v hanlivé.