Kdo je to?
Kdo je to, byl Nemakačenko? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nemakačenko? Lidé, hanlivé

Kdo je to Nemakačenko?

Co znamená a jaký je význam slova Nemakačenko?

Nemakačenko je pojmenování pro toho, kdo nechce pracovat a práci se bezostyšně vyhýbá. Je často nazýván lenochem, nefachčenkem, zahalečem a podobně.
Nemakačenko bývá často nezaměstnaným a je stálým návštěvníkem úřadu práce. Pokud do zaměstnání nastoupí, nevydrží v něm dlouho. Pokud jde o pracovní morálku, mívá velice špatnou pověst.


Kdo je to, byl Nemakačenko? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nemakačenko? Lidé, hanlivé

Definici slova Nemakačenko můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Angína? Rozumíte pojmu Družstevní byt? Vzpomenete si na definici slova Satira? Znáte pojem Gufero?

Klíčová slova: kdo to je, definice, kdo je Nemakačenko?, termín, původ slova, význam, popis, význam pojmu, Nemakačenko, lexikon, synonymum, informace, hanlivé, přesný význam, co je to Nemakačenko?, popis

Pojem Nemakačenko je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Nemakačenko doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat výraz Nemakačenko ve Wikipedii

Hledat heslo Nemakačenko v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Nemakačenko na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Nemakačenko ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Nemakačenko například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Nemakačenko? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Nemakačenko? Kdo to byl Nemakačenko? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nemakačenko? Definice pojmu Nemakačenko se nachází v kategorii hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.