Kdo je to?
Kdo je to, byl Ornitolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ornitolog? Lidé, věda

Kdo je to Ornitolog?

Jaký je význam slova Ornitolog? Co to znamená?

Ornitolog je vědec, který se zabývá sledováním a studiem ptáků a jejich způsobu života. Věda pochází z biologie a od pouhého popisování se vyvinula v komplexní proces vědeckého poznání.
Ornitologie se dělí na další disciplíny, například hospodářská a aplikovaná ornitologie se zabývá snížením negativního působení ptačích druhů a využitím druhů prospěšných. Ornitolog se snaží také o zachování ohrožených druhů.Kdo je to, byl Ornitolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ornitolog? Lidé, věda

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ornitolog s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Psotník? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fake news? Znáte definici termínu Právo? Víte co je Spirometrie?

Klíčová slova: heslo, věda, přesný výraz, Ornitolog, význam slova, odborný výraz, wiki, pojem, formulace, informace, vysvětlení, lexikon, význam pojmu, termín, popis, přesný význam

Pojem Ornitolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít výraz Ornitolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Ornitolog na Youtube

Hledat heslo Ornitolog ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ornitolog ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ornitolog například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Ornitolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ornitolog? Kdo to byl Ornitolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ornitolog? Definice pojmu Ornitolog se nachází v sekci věda. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než věda.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.