Kdo je to?
Kdo je to, byl Ornitolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ornitolog? Lidé, věda

Kdo je to Ornitolog?

Jaký je význam slova Ornitolog? Co to znamená?

Ornitolog je vědec, který se zabývá sledováním a studiem ptáků a jejich způsobu života. Věda pochází z biologie a od pouhého popisování se vyvinula v komplexní proces vědeckého poznání.
Ornitologie se dělí na další disciplíny, například hospodářská a aplikovaná ornitologie se zabývá snížením negativního působení ptačích druhů a využitím druhů prospěšných. Ornitolog se snaží také o zachování ohrožených druhů.Kdo je to, byl Ornitolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ornitolog? Lidé, věda

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Ornitolog? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Psotník? Vzpomněli byste si na význam slova Kanyla? Znáte definici termínu Právo? Znáte definici termínu Id?

Klíčová slova: etymologie, přesný význam, synonymum, wiki, pojem, termín, původ slova, význam, popis, přesný výraz, co je to Ornitolog?, popis, heslo, význam pojmu, věda, vysvětlení

Pojem Ornitolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledejte bez špehování slovo Ornitolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Ornitolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Ornitolog ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Ornitolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ornitolog například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ornitolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ornitolog? Kdo to byl Ornitolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ornitolog? Definice pojmu Ornitolog je v kategorii věda. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Ornitolog hledat i v jiných kategoriích (než věda).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.