Kdo je to?
Kdo je to, byl Ornitolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ornitolog? Lidé, věda

Kdo je to Ornitolog?

Jaký je význam slova Ornitolog? Co to znamená?

Ornitolog je vědec, který se zabývá sledováním a studiem ptáků a jejich způsobu života. Věda pochází z biologie a od pouhého popisování se vyvinula v komplexní proces vědeckého poznání.
Ornitologie se dělí na další disciplíny, například hospodářská a aplikovaná ornitologie se zabývá snížením negativního působení ptačích druhů a využitím druhů prospěšných. Ornitolog se snaží také o zachování ohrožených druhů.Kdo je to, byl Ornitolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ornitolog? Lidé, věda

Definici slova Ornitolog můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Metastáza? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hattrick? Znáte definici termínu Interview? Víte co je Arachnofobie?

Klíčová slova: etymologie, význam pojmu, Ornitolog, formulace, přesný význam, synonymum, kdo to je, popis, lexikon, informace, význam slova, vysvětlení, původ slova, odborný výraz, věda, co znamená

Pojem Ornitolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít slovo Ornitolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Ornitolog na Google.cz

Hledat slovo Ornitolog ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Ornitolog ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ornitolog například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ornitolog

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ornitolog? Kdo to byl Ornitolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ornitolog? Definice pojmu Ornitolog patří do sekce věda. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než věda.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.