Kdo je to?
Kdo je to Ornitolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ornitolog? Lidé, věda

Kdo je to Ornitolog?

Co znamená a jaký je význam slova Ornitolog?

Ornitolog je vědec, který se zabývá sledováním a studiem ptáků a jejich způsobu života. Věda pochází z biologie a od pouhého popisování se vyvinula v komplexní proces vědeckého poznání.
Ornitologie se dělí na další disciplíny, například hospodářská a aplikovaná ornitologie se zabývá snížením negativního působení ptačích druhů a využitím druhů prospěšných. Ornitolog se snaží také o zachování ohrožených druhů.Kdo je to Ornitolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ornitolog? Lidé, věda

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Ornitolog? s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Metastáza? Znáte pojem Pejorativní? Znáte definici termínu Matematická indukce? Vzpomenete si na definici slova Elektronická evidence tržeb?

Klíčová slova: wiki, věda, původ slova, lexikon, věda, wikipedie, přesný význam, přesný výraz, co znamená, vysvětlení, termín, přesný výraz, význam pojmu, význam slova, formulace, informace

Pojem Ornitolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Ornitolog zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat výraz Ornitolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Ornitolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Ornitolog ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Ornitolog ve Wikislovníku

Najít výraz Ornitolog ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ornitolog například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Ornitolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Ornitolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ornitolog? Definice pojmu Ornitolog patří do sekce Věda

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Doporučujeme taktéž hledat pojem, termín, výraz, heslo např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Ornitolog hledat i v jiných kategoriích (než věda).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.