Kdo je to?
Kdo je to, byl Ornitolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ornitolog? Lidé, věda

Kdo je to Ornitolog?

Jaký je význam slova Ornitolog? Co to znamená?

Ornitolog je vědec, který se zabývá sledováním a studiem ptáků a jejich způsobu života. Věda pochází z biologie a od pouhého popisování se vyvinula v komplexní proces vědeckého poznání.
Ornitologie se dělí na další disciplíny, například hospodářská a aplikovaná ornitologie se zabývá snížením negativního působení ptačích druhů a využitím druhů prospěšných. Ornitolog se snaží také o zachování ohrožených druhů.Kdo je to, byl Ornitolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ornitolog? Lidé, věda

Tento text (Ornitolog) můžete sdílet se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Metastáza? Vzpomenete si na definici slova Inaugurace? Znáte definici termínu Interview? Vzpomněli byste si na význam slova Feston?

Klíčová slova: wiki, původ slova, heslo, význam slova, Ornitolog, popis, definice, kdo je Ornitolog?, co je to Ornitolog?, přesný výraz, význam pojmu, slovo, termín, význam, vysvětlení, odborný výraz

Pojem Ornitolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Ornitolog doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat heslo Ornitolog ve Wikipedii

Vyhledat výraz Ornitolog ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Ornitolog ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Ornitolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ornitolog například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Ornitolog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ornitolog? Kdo to byl Ornitolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ornitolog? Definice pojmu Ornitolog je v kategorii věda. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Ornitolog i v jiné kategorii než v věda.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.