Kdo je to?
Kdo je to, byl Ornitolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ornitolog? Lidé, věda

Kdo je to Ornitolog?

Jaký je význam slova Ornitolog? Co to znamená?

Ornitolog je vědec, který se zabývá sledováním a studiem ptáků a jejich způsobu života. Věda pochází z biologie a od pouhého popisování se vyvinula v komplexní proces vědeckého poznání.
Ornitologie se dělí na další disciplíny, například hospodářská a aplikovaná ornitologie se zabývá snížením negativního působení ptačích druhů a využitím druhů prospěšných. Ornitolog se snaží také o zachování ohrožených druhů.Kdo je to, byl Ornitolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ornitolog? Lidé, věda

Budeme rádi, pokud budete definici slova Ornitolog sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Psotník? Rozumíte pojmu Bikram jóga? Znáte definici termínu Právo? Znáte pojem Důkaz?

Klíčová slova: význam, odborný výraz, termín, kdo to je, heslo, popis, definice, původ slova, lexikon, slovo, kdo je Ornitolog?, etymologie, co znamená, wiki, pojem, co je to Ornitolog?

Pojem Ornitolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat výraz Ornitolog ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Ornitolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ornitolog ve Wikimedia Commons

Hledat termín Ornitolog na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ornitolog například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Ornitolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Ornitolog? Kdo to byl Ornitolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ornitolog? Definice pojmu Ornitolog se nachází v kategorii věda. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete se pokusit také najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Ornitolog i v jiné kategorii než je sekce věda.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.