Kdo je to?
Kdo je to, byl Ornitolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ornitolog? Lidé, věda

Kdo je to Ornitolog?

Jaký je význam slova Ornitolog? Co to znamená?

Ornitolog je vědec, který se zabývá sledováním a studiem ptáků a jejich způsobu života. Věda pochází z biologie a od pouhého popisování se vyvinula v komplexní proces vědeckého poznání.
Ornitologie se dělí na další disciplíny, například hospodářská a aplikovaná ornitologie se zabývá snížením negativního působení ptačích druhů a využitím druhů prospěšných. Ornitolog se snaží také o zachování ohrožených druhů.Kdo je to, byl Ornitolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ornitolog? Lidé, věda

Definici slova Ornitolog můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Rar? Vzpomenete si na definici slova Open Office? Znáte definici termínu Yzop? Vzpomněli byste si na význam slova Hypotéka?

Klíčová slova: odborný výraz, co znamená, význam pojmu, heslo, původ slova, informace, pojem, etymologie, lexikon, kdo je Ornitolog?, Ornitolog, synonymum, popis, vysvětlení, význam, kdo to je

Pojem Ornitolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít pojem Ornitolog ve Wikipedii

Hledat slovo Ornitolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Ornitolog ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Ornitolog ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ornitolog například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ornitolog

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ornitolog? Kdo to byl Ornitolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ornitolog? Definice pojmu Ornitolog patří do sekce věda. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Ornitolog i v jiné kategorii než je sekce věda.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.