Kdo je to?
Kdo je to, byl Eminent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Eminent? Lidé, různé

Kdo je to Eminent?

Jaký je význam slova Eminent? Co to znamená?

Eminent je zastaralý pojem z oblasti školství. Jedná se o označení vynikajícího žáka, který dosahuje výborných neboli eminentních výsledků. Eminent je mimořádný student, jehož znalosti a dovednosti zřetelně vystupují nad ostatní spolužáky. Toto označení se postupem doby stalo zastaralým výrazem a význam se posunul do jiné roviny – například eminentní znamená značnou až mimořádnou míru vlastnosti.Kdo je to, byl Eminent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Eminent? Lidé, různé

Tento text (Eminent) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Curling? Znáte termín Vrstevnice? Vzpomněli byste si na význam slova Introvert? Víte, co je to Nepřímá úměrnost?

Klíčová slova: kdo to je, slovo, co znamená, pojem, popis, definice, heslo, přesný význam, význam slova, synonymum, etymologie, termín, co je to Eminent?, původ slova, formulace, různé

Pojem Eminent je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Eminent

Vyhledat pojem Eminent ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Eminent ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Eminent na Google.cz

Hledat frázi Eminent ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Eminent například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Eminent? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Eminent? Kdo to byl Eminent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Eminent? Definice pojmu Eminent je v sekci různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než různé.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?