Kdo je to?
Kdo je to Zdravotník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zdravotník? Lidé, lékařství

Zdravotník

Co znamená a jaký je význam slova Zdravotník?

Zdravotník je osoba, která je schopná poskytnout základní ošetření a pomoc při akutních stavech. Jedná se o širší termín - zahrnuje sice lékaře a zdravotní sestry, zároveň se však může vztahovat i na osoby, které nebyly vysokoškolsky vzdělané v oblasti medicíny. V některých případech stačí zdravotníkovi jen zdravotnický kurz. Se zdravotníky, kteří nemají univerzitní vzdělání, se setkáme například na dětských táborech, ve školách, v zařízeních pro seniory, na různých veřejných akcích atd.
Zdravotník musí být schopný poskytnout první pomoc při závažných zdravotních potížích a zvládnout základní zdravotnické úkony.Kdo je to Zdravotník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zdravotník? Lidé, lékařství

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Úmrtnost? Víte co je Etický kodex? Pamatujete si definici pojmu Kult svatých? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lipedéma?

Klíčová slova: heslo, definice, přesný výraz, původ slova, lékařství, termín, vysvětlení, wiki, wikipedie, odborný výraz, popis, přesný význam, Zdravotník, synonymum, Zdravotník, informace

Pojem Zdravotník je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Zdravotník v následujících vyhledávačích

Vyhledat slovo Zdravotník na Google.cz

Hledat slovo Zdravotník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Zdravotník ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zdravotník ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Zdravotník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Zdravotník například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Zdravotník, definice, vysvětlení pojmu

Teď už víte Kdo je to Zdravotník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zdravotník? Definice pojmu Zdravotník patří do kategorie Lékařství

Kategorie lékařství, injekce pera, zdravotník, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Zkuste najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Zdravotník i v jiné sekci než je kategorie lékařství.