Kdo je to?
Kdo je to Zdravotník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zdravotník? Lidé, lékařství

Kdo je to Zdravotník?

Co znamená a jaký je význam slova Zdravotník?

Zdravotník je osoba, která je schopná poskytnout základní ošetření a pomoc při akutních stavech. Jedná se o širší termín - zahrnuje sice lékaře a zdravotní sestry, zároveň se však může vztahovat i na osoby, které nebyly vysokoškolsky vzdělané v oblasti medicíny. V některých případech stačí zdravotníkovi jen zdravotnický kurz. Se zdravotníky, kteří nemají univerzitní vzdělání, se setkáme například na dětských táborech, ve školách, v zařízeních pro seniory, na různých veřejných akcích atd.
Zdravotník musí být schopný poskytnout první pomoc při závažných zdravotních potížích a zvládnout základní zdravotnické úkony.Kdo je to Zdravotník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zdravotník? Lidé, lékařství

Text s definicí výrazu Zdravotník doporučujeme sdílet s přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Morfologie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Přepona? Pamatujete si definici pojmu Interní oddělení? Víte co je Fréza?

Klíčová slova: vysvětlení, lékařství, co znamená, lexikon, význam slova, formulace, definice, význam, Zdravotník, Zdravotník, lékařství, pojem, přesný výraz, informace, heslo, wiki

Pojem Zdravotník je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat pojem Zdravotník ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zdravotník ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Zdravotník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Zdravotník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Zdravotník ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Zdravotník například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zdravotník

Nyní již víte Kdo je to Zdravotník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zdravotník? Definice pojmu Zdravotník se nachází v sekci Lékařství

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Zkuste též hledat informace pojem, definici, text, výraznapříklad na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Zdravotník i v jiné sekci než je kategorie lékařství.