Kdo je to?
Kdo je Alyssa Milano? Životopis Alyssa Milano, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Alyssa Milano?

Kdo je Alyssa Milano? Životopis, informace, biografie, herectví

Alyssa Jayne Milano je americká filmová a seriálová herečka, zpěvačka a také filmová producentka. Milano se narodila v New Yorku a vyrůstala v části Brooklyn v rodině s italskými kořeny. Její matka je módní návrhářka, otec editor filmové hudby a její mladší bratr je také herec. Když měla Alyssa 7 let, dostala se s její chůvou na konkurz do muzikálu Annie. Chůva roli nezískala, ale Alyssa ano. Spolu s matkou a divadelním souborem se poté vydali na 18 měsíční turné po USA. Když se vrátila zpět do New Yorku, následovaly menší role v televizních reklamách a roku 1984 se dostala do televizního seriálu Who’s the Boss?, kde hrála celých devět let (1984-92). V roce 1985 debutovala ve filmu Komando, kde si zahrála dceru slavného herce A. Schwarzeneggera. Po seriálu Who’s the Boss? si Milano zahrála v seriálu Melrose Place (1997-98), v 8 sériích slavného seriálu Čarodějky (1998-2006), Mistresses (2013-14), Nenasytná (2018-19) a objevila se rovněž v několika epizodách seriálu Jmenuji se Earl, Chirurgové nebo Castle na zabití.
Milano si zahrála v dalších filmech jako Láska na druhý pohled (1997), Polibte nevěstu (2002), Velké dítě Dickie Roberts (2003), Neděle u Tiffanyho, Kluk mojí holky (2010), Šťastný Nový rok, Týden bez závazků (2011) nebo Láska v malé Itálii (2018).



Kdo je Alyssa Milano? Životopis Alyssa Milano, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Alyssa Milano

Národnost: americká
Datum narození: 19. 12. 1972
Místo narození: Brooklyn, New York, New York, USA

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Alyssa Milano? s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Vykoupení? Víte, co je to Rýmovník? Vzpomněli byste si co znamená slovo Frigidita? Rozumíte pojmu Vnitroblok?

Klíčová slova: osobnost, datum narození, Alyssa Milano, popis, narození, herectví, zajímavosti, vysvětlení, herectví, biografie, životopis, místo narození, kdy se narodila Alyssa Milano?, lexikon, národnost, osobnosti

Pojem Alyssa Milano je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít Alyssa Milano v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Alyssa Milano ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alyssa Milano ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Alyssa Milano ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Alyssa Milano ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Alyssa Milano například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Alyssa Milano? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Alyssa Milano? Kdy se narodila Alyssa Milano? Kde se narodila Alyssa Milano? Alyssa Milano patří do kategorie Herectví

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Alyssa Milano dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alyssa Milano i v jiné kategorii než je herectví.