Kdo je to?
Kdo je Alyssa Milano? Životopis Alyssa Milano, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Alyssa Milano?

Kdo je Alyssa Milano? Životopis, informace, biografie, herectví

Alyssa Jayne Milano je americká filmová a seriálová herečka, zpěvačka a také filmová producentka. Milano se narodila v New Yorku a vyrůstala v části Brooklyn v rodině s italskými kořeny. Její matka je módní návrhářka, otec editor filmové hudby a její mladší bratr je také herec. Když měla Alyssa 7 let, dostala se s její chůvou na konkurz do muzikálu Annie. Chůva roli nezískala, ale Alyssa ano. Spolu s matkou a divadelním souborem se poté vydali na 18 měsíční turné po USA. Když se vrátila zpět do New Yorku, následovaly menší role v televizních reklamách a roku 1984 se dostala do televizního seriálu Who’s the Boss?, kde hrála celých devět let (1984-92). V roce 1985 debutovala ve filmu Komando, kde si zahrála dceru slavného herce A. Schwarzeneggera. Po seriálu Who’s the Boss? si Milano zahrála v seriálu Melrose Place (1997-98), v 8 sériích slavného seriálu Čarodějky (1998-2006), Mistresses (2013-14), Nenasytná (2018-19) a objevila se rovněž v několika epizodách seriálu Jmenuji se Earl, Chirurgové nebo Castle na zabití.
Milano si zahrála v dalších filmech jako Láska na druhý pohled (1997), Polibte nevěstu (2002), Velké dítě Dickie Roberts (2003), Neděle u Tiffanyho, Kluk mojí holky (2010), Šťastný Nový rok, Týden bez závazků (2011) nebo Láska v malé Itálii (2018).Kdo je Alyssa Milano? Životopis Alyssa Milano, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Alyssa Milano

Národnost: americká
Datum narození: 19. 12. 1972
Místo narození: Brooklyn, New York, New York, USA

Tento text (Alyssa Milano) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Vykoupení? Vzpomněli byste si co označuje výraz Křišťál? Vzpomněli byste si co znamená slovo Liturgie? Znáte termín Státní dluh?

Klíčová slova: kdo je Alyssa Milano?, lexikon, životopis, osobnosti, místo narození, wikipedie, narození, popis, život, herectví, kde se narodila Alyssa Milano?, informace, zajímavosti, Alyssa Milano, herectví, osobnost

Pojem Alyssa Milano je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Alyssa Milano lze najít v následujících zdrojích

Hledat frázi Alyssa Milano ve Wikipedii

Vyhledat slovo Alyssa Milano ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Alyssa Milano ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Alyssa Milano na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Alyssa Milano například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Alyssa Milano? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Alyssa Milano? Kdy se narodila Alyssa Milano? Kde se narodila Alyssa Milano? Alyssa Milano patří do kategorie Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Alyssa Milano kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alyssa Milano i v jiné kategorii než je herectví.