Kdo je to?
Kdo je Alyssa Milano? Životopis Alyssa Milano, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Alyssa Milano

Kdo je Alyssa Milano? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Alyssa Jayne Milano je americká filmová a seriálová herečka, zpěvačka a také filmová producentka. Milano se narodila v New Yorku a vyrůstala v části Brooklyn v rodině s italskými kořeny. Její matka je módní návrhářka, otec editor filmové hudby a její mladší bratr je také herec. Když měla Alyssa 7 let, dostala se s její chůvou na konkurz do muzikálu Annie. Chůva roli nezískala, ale Alyssa ano. Spolu s matkou a divadelním souborem se poté vydali na 18 měsíční turné po USA. Když se vrátila zpět do New Yorku, následovaly menší role v televizních reklamách a roku 1984 se dostala do televizního seriálu Who’s the Boss?, kde hrála celých devět let (1984-92). V roce 1985 debutovala ve filmu Komando, kde si zahrála dceru slavného herce A. Schwarzeneggera. Po seriálu Who’s the Boss? si Milano zahrála v seriálu Melrose Place (1997-98), v 8 sériích slavného seriálu Čarodějky (1998-2006), Mistresses (2013-14), Nenasytná (2018-19) a objevila se rovněž v několika epizodách seriálu Jmenuji se Earl, Chirurgové nebo Castle na zabití.
Milano si zahrála v dalších filmech jako Láska na druhý pohled (1997), Polibte nevěstu (2002), Velké dítě Dickie Roberts (2003), Neděle u Tiffanyho, Kluk mojí holky (2010), Šťastný Nový rok, Týden bez závazků (2011) nebo Láska v malé Itálii (2018).Kdo je Alyssa Milano? Životopis Alyssa Milano, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Alyssa Milano

Národnost: americká
Datum narození: 19. 12. 1972
Místo narození: Brooklyn, New York, New York, USA

Líbí se stručný životopis s osobou Alyssa Milano? Pak se podělte s vašimi přáteli na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Štafle? Pamatujete si definici pojmu Reprodukční číslo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Vrubopis? Vzpomněli byste si co znamená slovo Holotropní dýchání?

Klíčová slova: kde se narodila Alyssa Milano?, životopis, Alyssa Milano, Alyssa Milano, národnost, kdo je Alyssa Milano?, zajímavosti, vysvětlení, narození, herectví, informace, osobnosti, popis, místo narození, herectví, wikipedie

Pojem Alyssa Milano je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat heslo Alyssa Milano ve Wikislovníku

Vyhledat termín Alyssa Milano na Google.cz

Hledat slovo Alyssa Milano ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Alyssa Milano ve Wikipedii

Hledat frázi Alyssa Milano ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Alyssa Milano například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v metavyhledávači Info.com, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Alyssa Milano? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Alyssa Milano? Kdy se narodila Alyssa Milano? Kde se narodila Alyssa Milano? Alyssa Milano je v sekci Herectví

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Alyssa Milano dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alyssa Milano i v jiné kategorii než je herectví.