Kdo je to?
Kdo je Borek Kapitančik? Životopis Borek Kapitančik, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Borek Kapitančik

Kdo je Borek Kapitančik? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Moderátor Borek Kapitančik se narodil v roce 1966. Vystudoval Střední průmyslovou školu elektrotechnickou v Brně na Kounicově ulici, na které v roce 1984 také úspěšně odmaturoval. Chvíli pracoval jako projektant ve společnosti Stavoprojekt odkud následně přešel do Zbrojovky, kde působil jako energetik.
Poté nastoupil na vojnu a nějakou dobu se dálkově věnoval studiu na Vysokém učení technickém. To však nedokončil. Chyběla mu chuť, čas i motivace. Brzy poté se totiž rozhodl, že nechce pracovat rukama, a začal si plnit svůj klukovský sen stát se rozhlasovým moderátorem.
V současné době působí na Českém rozhlase Brno, kde má na starosti Noční linku. V minulosti však vystřídal rádií hned několik. Posluchači jej mohou znát i z dalších rádií, která od roku 1991 vystřídal. Patří k nim například z Rádia Kiss Hády, Radia Hády plus nebo radia Brno 95.7.
Kromě toho také moderuje různé sportovní, propagační a společenské akce.
Hlas Borka Kapitančika mohou lidé slyšet nejen díky rádiu, ale také z audioknih. Načetl například knihu Proč spíme od Matthewa Walkera, Mindhunter – Lovci myšlenek, Myšlení, rychlé a pomalé, Konec stárnutí od Davida Sinclaira, Nové zbraně vlivu, Dějiny lidských průserů aneb všechno jsme podělali, Faktomluva, Spad, Sedm principů spokojeného manželství, Učení prožitkem nebo několik dílů Mládí v Hajzlu.
On sám je autorem knihy nesoucí název Pop Story, která mapuje významné hudební události v populární hudbě mezi lety 1945 a 2003. Čtenáři se z ní dozví mnoho zajímavých informací ohledně narození či úmrtí slavných popových hudebníků i zajímavosti o vzniku či rozpadu různých známých kapel. Kniha vyšla v roce 2003 v nakladatelství Computer Press (CP Books).
Sám o sobě tvrdí, že miluje popovou hudbu osmdesátých let, online strategie a pěstování rajčat.Kdo je Borek Kapitančik? Životopis Borek Kapitančik, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Borek Kapitančik

Národnost: česká
Datum narození: 1966
Místo narození: Brno

Sdílejte tuto stránku s osobností Borek Kapitančik s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Koprofilie? Víte co je Černá stavba? Vzpomněli byste si co označuje výraz Jumarování? Vzpomněli byste si co označuje výraz Obsah?

Klíčová slova: wikipedie, kde se narodil Borek Kapitančik?, osobnosti, osobnost, vysvětlení, narození, novináři, informace, národnost, biografie, Borek Kapitančik, datum narození, život, wiki, lexikon, kdo je Borek Kapitančik?

Pojem Borek Kapitančik je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat slovo Borek Kapitančik ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Borek Kapitančik na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Borek Kapitančik ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Borek Kapitančik ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Borek Kapitančik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Borek Kapitančik například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Google obrázcích, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Borek Kapitančik

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Borek Kapitančik? Kdy se narodil Borek Kapitančik? Kde se narodil Borek Kapitančik? Borek Kapitančik patří do kategorie Novináři

Kategorie novináři, editor, borek Kapitančik, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Borek Kapitančik řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Borek Kapitančik i v jiné kategorii než je novináři.