Kdo je to?
Kdo je William Levy? Životopis William Levy, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je William Levy?

Kdo je William Levy? Životopis, informace, biografie, herectví

William Gutiérrez Levy je kubánský model, seriálový a filmový herec. Levy se narodil v Havaně na karibském ostrově Kuba do rodiny židovského původu. William má tři mladší sourozence. Když měl patnáct let, emigroval do USA, kde jeho nevlastní otec získal politický azyl. Během studia na střední škole se William věnoval baseballu. Díky úspěchům v tomto sportu získal stipendium a odešel na vysokou školu, kde studoval obor řízení podniku. Nicméně studium na vysoké škole nedokončil, protože se chtěl stát modelem. Začal pracovat jako model v modelingové agentuře Next Models a dvakrát se objevil v televizních reality show Isla de la tentación a Protagonistas de novela 2. Ve druhé jmenované show se potkal s herečkou Elizabeth Gutiérrez, se kterou měl později dvě děti (Christopher Alexander a Kailer Alexander). V roce 2011 se pár rozešel.
Levy započal hereckou kariéru v telenovelách, které se natáčely v Miami na Floridě. Prvním seriálem pro něj bylo Olvidarte Jamás (2006). Dále si zahrál v seriálu Pasión, hlavní roli získal v seriálu Cuidado noc el ángel, Sortilegio (2009), Triumfo de amor (2010), Mujeres Asesinas (2010), La Tempestad (2013), Star (2018 – 2019).
Ve filmu debutoval v roce 2008 snímkem Retazos de vida. Následovaly filmy The Single Moms Club, Addicted (2014), Resident Evil: Poslední kapitola (2016).
Jako model se stal tváří značky Dolce & Gabbana (2010). Ve stejném roce vyšel kalendář s jeho fotkami pro rok 2011. Roku 2011 si zahrál v hudebním videoklipu k písni I’m into you od zpěvačky Jennifer López.Kdo je William Levy? Životopis William Levy, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě William Levy

Národnost: kubánská
Datum narození: 29. 8. 1981
Místo narození: Havana, Kuba

Popis osobnosti William Levy můžete sdílet se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Stát? Vzpomněli byste si na význam slova Aktivní uhlí? Vzpomněli byste si co označuje výraz Yolo? Znáte definici termínu Nebe?

Klíčová slova: popis, životopis, narození, datum narození, národnost, zajímavosti, biografie, osobnost, život, herectví, lexikon, kdo je William Levy?, William Levy, kdy se narodil William Levy?, wiki, místo narození

Pojem William Levy je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít William Levy ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem William Levy ve Wikimedia Commons

Hledat termín William Levy ve Wikipedii

Hledat videa s názvem William Levy na Youtube

Najít výraz William Levy ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo William Levy například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby William Levy

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to William Levy? Kdy se narodil William Levy? Kde se narodil William Levy? William Levy se nachází v kategorii Herectví

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka William Levy řekněme například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost William Levy i v jiné kategorii než je herectví.