Kdo je to?
Kdo je William Levy? Životopis William Levy, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

William Levy

Kdo je William Levy? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

William Gutiérrez Levy je kubánský model, seriálový a filmový herec. Levy se narodil v Havaně na karibském ostrově Kuba do rodiny židovského původu. William má tři mladší sourozence. Když měl patnáct let, emigroval do USA, kde jeho nevlastní otec získal politický azyl. Během studia na střední škole se William věnoval baseballu. Díky úspěchům v tomto sportu získal stipendium a odešel na vysokou školu, kde studoval obor řízení podniku. Nicméně studium na vysoké škole nedokončil, protože se chtěl stát modelem. Začal pracovat jako model v modelingové agentuře Next Models a dvakrát se objevil v televizních reality show Isla de la tentación a Protagonistas de novela 2. Ve druhé jmenované show se potkal s herečkou Elizabeth Gutiérrez, se kterou měl později dvě děti (Christopher Alexander a Kailer Alexander). V roce 2011 se pár rozešel.
Levy započal hereckou kariéru v telenovelách, které se natáčely v Miami na Floridě. Prvním seriálem pro něj bylo Olvidarte Jamás (2006). Dále si zahrál v seriálu Pasión, hlavní roli získal v seriálu Cuidado noc el ángel, Sortilegio (2009), Triumfo de amor (2010), Mujeres Asesinas (2010), La Tempestad (2013), Star (2018 – 2019).
Ve filmu debutoval v roce 2008 snímkem Retazos de vida. Následovaly filmy The Single Moms Club, Addicted (2014), Resident Evil: Poslední kapitola (2016).
Jako model se stal tváří značky Dolce & Gabbana (2010). Ve stejném roce vyšel kalendář s jeho fotkami pro rok 2011. Roku 2011 si zahrál v hudebním videoklipu k písni I’m into you od zpěvačky Jennifer López.Kdo je William Levy? Životopis William Levy, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě William Levy

Národnost: kubánská
Datum narození: 29. 8. 1981
Místo narození: Havana, Kuba

Tento text (William Levy) můžete samozřejmě sdílet se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Novověk? Vzpomněli byste si co znamená slovo Trvalé bydliště? Vzpomněli byste si co označuje výraz Engelova křivka? Víte co je Screening?

Klíčová slova: narození, William Levy, informace, život, wikipedie, lexikon, osobnost, wiki, kdy se narodil William Levy?, kdo je William Levy?, zajímavosti, kde se narodil William Levy?, osobnosti, vysvětlení, místo narození, životopis

Pojem William Levy je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu William Levy zkuste tyto odkazy

Zkusit najít výraz William Levy ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem William Levy ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo William Levy na Google obrázcích

Zkusit najít slovo William Levy ve Wikipedii

Vyhledat termín William Levy ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo William Levy například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby William Levy

Právě nyní již víte Kdo je to William Levy? Kdy se narodil William Levy? Kde se narodil William Levy? William Levy je v kategorii Herectví

Kategorie herectví, kinofilm rulička, william Levy, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka William Levy řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost William Levy i v jiné kategorii než je herectví.