Kdo je to?
Kdo je to, byl Asketa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asketa? Lidé, náboženství

Kdo je to Asketa?

Jaký je význam slova Asketa? Co to znamená?

Asketa je člověk, který žije odříkavým způsobem života (odpírá si dobrovolně např. sex, alkohol apod.). Askeze původně souvisela s náboženstvím. Odříkání mělo být způsobem pokání či očisty, případně mělo připět k dosažení duchovního povznesení.Kdo je to, byl Asketa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asketa? Lidé, náboženství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Asketa sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Server? Znáte termín Palindrom? Rozumíte pojmu Netbook? Víte, co je to Zonky?

Klíčová slova: popis, termín, původ slova, synonymum, vysvětlení, přesný význam, kdo to je, popis, heslo, přesný výraz, etymologie, význam pojmu, lexikon, význam, Asketa, definice

Pojem Asketa je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Asketa

Hledat termín Asketa na Google.cz

Hledat frázi Asketa ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Asketa ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Asketa v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Asketa například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Asketa? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Asketa? Kdo to byl Asketa? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asketa? Definice pojmu Asketa se nachází v kategorii náboženství. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Asketa i jinde než v sekci než v náboženství.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.