Kdo je to?
Kdo je to, byl Asketa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asketa? Lidé, náboženství

Kdo je to Asketa?

Jaký je význam slova Asketa? Co to znamená?

Asketa je člověk, který žije odříkavým způsobem života (odpírá si dobrovolně např. sex, alkohol apod.). Askeze původně souvisela s náboženstvím. Odříkání mělo být způsobem pokání či očisty, případně mělo připět k dosažení duchovního povznesení.Kdo je to, byl Asketa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asketa? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Asketa s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Pranostika? Znáte pojem Šalanda? Rozumíte pojmu PLS? Vzpomenete si na definici slova Buddhismus?

Klíčová slova: přesný výraz, kdo je Asketa?, náboženství, informace, význam, co je to Asketa?, synonymum, význam slova, popis, heslo, význam pojmu, lexikon, přesný význam, wiki, původ slova, kdo to je

Pojem Asketa je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít frázi Asketa ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Asketa v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Asketa ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Asketa ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Asketa například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Asketa, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Asketa? Kdo to byl Asketa? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asketa? Definice pojmu Asketa se nachází v sekci náboženství. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v náboženství.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.