Kdo je to?
Kdo je to, byl Asketa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asketa? Lidé, náboženství

Kdo je to Asketa?

Jaký je význam slova Asketa? Co to znamená?

Asketa je člověk, který žije odříkavým způsobem života (odpírá si dobrovolně např. sex, alkohol apod.). Askeze původně souvisela s náboženstvím. Odříkání mělo být způsobem pokání či očisty, případně mělo připět k dosažení duchovního povznesení.Kdo je to, byl Asketa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asketa? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Asketa? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Pranostika? Víte co je Dědičný hřích? Rozumíte pojmu PLS? Vzpomněli byste si co označuje výraz Suvenýr?

Klíčová slova: náboženství, kdo to je, formulace, co znamená, odborný výraz, wiki, význam, význam pojmu, termín, pojem, popis, etymologie, informace, přesný výraz, co je to Asketa?, heslo

Pojem Asketa je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít slovo Asketa ve Wikipedii

Hledat výraz Asketa ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Asketa ve Wikislovníku

Hledat heslo Asketa ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Asketa například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Asketa? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Asketa? Kdo to byl Asketa? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asketa? Definice pojmu Asketa je v sekci náboženství. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než náboženství.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.