Kdo je to?
Kdo je to, byl Asketa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asketa? Lidé, náboženství

Kdo je to Asketa?

Jaký je význam slova Asketa? Co to znamená?

Asketa je člověk, který žije odříkavým způsobem života (odpírá si dobrovolně např. sex, alkohol apod.). Askeze původně souvisela s náboženstvím. Odříkání mělo být způsobem pokání či očisty, případně mělo připět k dosažení duchovního povznesení.Kdo je to, byl Asketa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asketa? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Asketa? s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Server? Znáte pojem Noční můra? Rozumíte pojmu Netbook? Vzpomenete si na definici slova Anno Domini?

Klíčová slova: kdo je Asketa?, co znamená, náboženství, odborný výraz, popis, kdo to je, wiki, původ slova, pojem, význam, přesný význam, heslo, význam slova, definice, co je to Asketa?, etymologie

Pojem Asketa je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat heslo Asketa ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Asketa ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Asketa ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Asketa ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Asketa například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Asketa

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Asketa? Kdo to byl Asketa? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asketa? Definice pojmu Asketa je v kategorii náboženství. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat výraz, definici, slovo, termín třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Asketa i v jiných kategoriích (než náboženství).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.