Kdo je to?
Kdo byl Věra Čáslavská? Životopis Věra Čáslavská, slavní lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Věra Čáslavská?

Kdo to byl Věra Čáslavská? Stručný životopis

Věra Čáslavská byla jednou z nevýznamnějších českých sportovkyň. Proslavila se především jako sportovní gymnastka s doposud nejvyšším rekordním počtem individuálních zlatých medailí z olympiád. Byla sedminásobnou olympijskou vítězkou, čtyřikrát se stala mistryní světa, jedenáctkrát mistryní Evropy a čtyřikrát československou Sportovkyní roku.
Po roce 1968 směla Věra Čáslavská z politických důvodů vykonávat pouze trenérskou činnost. Po roce 1989 se stala předsedkyní Československého olympijského výboru a později i členkou Mezinárodního olympijského výboru.Kdo byl Věra Čáslavská? Životopis Věra Čáslavská, slavní lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Věra Čáslavská

Národnost: česká
Datum narození: 3. května 1942
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: 30. srpna 2016

Líbí se stručný životopis s osobou Věra Čáslavská? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Hydrosféra? Rozumíte pojmu Šestinedělí? Vzpomenete si na definici slova Diverzifikace? Znáte pojem Scénář?

Klíčová slova: význam, termín, pojem, přesný výraz, sport, popis, definice, formulace, kdo je Věra Čáslavská?, popis, odborný výraz, wiki, slovo, kdo to je, co znamená, informace

Pojem Věra Čáslavská je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Věra Čáslavská ve Wikimedia Commons

Najít termín Věra Čáslavská ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Věra Čáslavská ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Věra Čáslavská ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Věra Čáslavská například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Věra Čáslavská

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Věra Čáslavská? Kdo to byl Věra Čáslavská? Kdy se narodil Věra Čáslavská? Kde se narodil Věra Čáslavská? Kdy zemřel Věra Čáslavská? Věra Čáslavská je v kategorii sport. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Věra Čáslavská řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Věra Čáslavská i v jiné kategorii než je sport.