Kdo je to?
Kdo byl Věra Čáslavská? Životopis Věra Čáslavská, slavní lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Věra Čáslavská?

Kdo to byl Věra Čáslavská? Stručný životopis

Věra Čáslavská byla jednou z nevýznamnějších českých sportovkyň. Proslavila se především jako sportovní gymnastka s doposud nejvyšším rekordním počtem individuálních zlatých medailí z olympiád. Byla sedminásobnou olympijskou vítězkou, čtyřikrát se stala mistryní světa, jedenáctkrát mistryní Evropy a čtyřikrát československou Sportovkyní roku.
Po roce 1968 směla Věra Čáslavská z politických důvodů vykonávat pouze trenérskou činnost. Po roce 1989 se stala předsedkyní Československého olympijského výboru a později i členkou Mezinárodního olympijského výboru.Kdo byl Věra Čáslavská? Životopis Věra Čáslavská, slavní lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Věra Čáslavská

Národnost: česká
Datum narození: 3. května 1942
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: 30. srpna 2016

Popis osobnosti Věra Čáslavská můžete sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Hydrosféra? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tarhoňa? Vzpomenete si na definici slova Diverzifikace? Znáte termín Podloubí?

Klíčová slova: co je to Věra Čáslavská?, definice, popis, popis, přesný výraz, Věra Čáslavská, slovo, wiki, přesný význam, původ slova, synonymum, formulace, význam, lexikon, termín, etymologie

Pojem Věra Čáslavská je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Věra Čáslavská lze najít v následujících zdrojích

Najít slovo Věra Čáslavská ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Věra Čáslavská ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Věra Čáslavská ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Věra Čáslavská ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Věra Čáslavská například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Věra Čáslavská?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Věra Čáslavská? Kdo to byl Věra Čáslavská? Kdy se narodil Věra Čáslavská? Kde se narodil Věra Čáslavská? Kdy zemřel Věra Čáslavská? Věra Čáslavská patří do sekce sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Věra Čáslavská kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Věra Čáslavská i v jiné kategorii než je sport.