Kdo je to?
Kdo byl Věra Čáslavská? Životopis Věra Čáslavská, slavní lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Věra Čáslavská?

Kdo to byl Věra Čáslavská? Stručný životopis

Věra Čáslavská byla jednou z nevýznamnějších českých sportovkyň. Proslavila se především jako sportovní gymnastka s doposud nejvyšším rekordním počtem individuálních zlatých medailí z olympiád. Byla sedminásobnou olympijskou vítězkou, čtyřikrát se stala mistryní světa, jedenáctkrát mistryní Evropy a čtyřikrát československou Sportovkyní roku.
Po roce 1968 směla Věra Čáslavská z politických důvodů vykonávat pouze trenérskou činnost. Po roce 1989 se stala předsedkyní Československého olympijského výboru a později i členkou Mezinárodního olympijského výboru.Kdo byl Věra Čáslavská? Životopis Věra Čáslavská, slavní lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Věra Čáslavská

Národnost: česká
Datum narození: 3. května 1942
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: 30. srpna 2016

Popis osobnosti Věra Čáslavská můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Kdoule? Znáte termín Kvas? Vzpomenete si na definici slova Metronom? Víte, co je to Kavitace?

Klíčová slova: význam slova, význam, formulace, informace, wiki, pojem, termín, sport, popis, původ slova, slovo, co znamená, synonymum, co je to Věra Čáslavská?, popis, Věra Čáslavská

Pojem Věra Čáslavská je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Věra Čáslavská lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít frázi Věra Čáslavská ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Věra Čáslavská ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Věra Čáslavská ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Věra Čáslavská ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Věra Čáslavská například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Věra Čáslavská

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Věra Čáslavská? Kdo to byl Věra Čáslavská? Kdy se narodil Věra Čáslavská? Kde se narodil Věra Čáslavská? Kdy zemřel Věra Čáslavská? Věra Čáslavská se nachází v sekci sport. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Věra Čáslavská dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Věra Čáslavská i v jiné kategorii než je sport.