Kdo je to?
Kdo byl Věra Čáslavská? Životopis Věra Čáslavská, slavní lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Věra Čáslavská?

Kdo to byl Věra Čáslavská? Stručný životopis

Věra Čáslavská byla jednou z nevýznamnějších českých sportovkyň. Proslavila se především jako sportovní gymnastka s doposud nejvyšším rekordním počtem individuálních zlatých medailí z olympiád. Byla sedminásobnou olympijskou vítězkou, čtyřikrát se stala mistryní světa, jedenáctkrát mistryní Evropy a čtyřikrát československou Sportovkyní roku.
Po roce 1968 směla Věra Čáslavská z politických důvodů vykonávat pouze trenérskou činnost. Po roce 1989 se stala předsedkyní Československého olympijského výboru a později i členkou Mezinárodního olympijského výboru.Kdo byl Věra Čáslavská? Životopis Věra Čáslavská, slavní lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Věra Čáslavská

Národnost: česká
Datum narození: 3. května 1942
Místo narození: Praha
Datum úmrtí: 30. srpna 2016

Zaujala vás biografie osobnosti Věra Čáslavská? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Hydrosféra? Vzpomněli byste si na význam slova Zrcadlovka? Vzpomenete si na definici slova Diverzifikace? Znáte definici termínu Profylaxe?

Klíčová slova: popis, význam pojmu, slovo, wiki, kdo to je, původ slova, přesný význam, etymologie, definice, Věra Čáslavská, termín, odborný výraz, formulace, informace, pojem, přesný výraz

Pojem Věra Čáslavská je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Věra Čáslavská doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat pojem Věra Čáslavská v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Věra Čáslavská ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Věra Čáslavská ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Věra Čáslavská na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Věra Čáslavská například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Věra Čáslavská? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Věra Čáslavská? Kdo to byl Věra Čáslavská? Kdy se narodil Věra Čáslavská? Kde se narodil Věra Čáslavská? Kdy zemřel Věra Čáslavská? Věra Čáslavská se nachází v kategorii sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Věra Čáslavská dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Věra Čáslavská i v jiné kategorii než je sport.