Kdo je to?
Kdo je to, byl Venerolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Venerolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Venerolog?

Jaký je význam slova Venerolog? Co to znamená?

Venerolog je lékař, který se zaměřil na studium, léčbu a prevenci pohlavních chorob. Po základním studium musí získat ještě atestaci v oboru kožních a pohlavních chorob, tedy dermatovenerologii.
Venerolog se musí vyznat i v dermatologii, protože u pohlavních chorob se první příznaky projevují právě na kůži. Rozpoznat a léčit pak musí jak klasické pohlavní choroby, tak sexuálně přenosné infekce.Kdo je to, byl Venerolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Venerolog? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Venerolog? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je LPG? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mandelbrotova množina? Rozumíte pojmu Metronom? Znáte termín Ruptura?

Klíčová slova: wiki, informace, formulace, význam slova, popis, vysvětlení, Venerolog, co znamená, slovo, přesný výraz, lexikon, termín, popis, lékařství, heslo, co je to Venerolog?

Pojem Venerolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Venerolog

Hledat videa s názvem Venerolog na Youtube

Hledat slovo Venerolog ve Wikipedii

Hledat termín Venerolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Venerolog ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Venerolog například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Venerolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Venerolog? Kdo to byl Venerolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Venerolog? Definice pojmu Venerolog je v kategorii lékařství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Venerolog i v jiné sekci než v lékařství.