Kdo je to?
Kdo je to, byl Venerolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Venerolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Venerolog?

Jaký je význam slova Venerolog? Co to znamená?

Venerolog je lékař, který se zaměřil na studium, léčbu a prevenci pohlavních chorob. Po základním studium musí získat ještě atestaci v oboru kožních a pohlavních chorob, tedy dermatovenerologii.
Venerolog se musí vyznat i v dermatologii, protože u pohlavních chorob se první příznaky projevují právě na kůži. Rozpoznat a léčit pak musí jak klasické pohlavní choroby, tak sexuálně přenosné infekce.Kdo je to, byl Venerolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Venerolog? Lidé, lékařství

Definici slova Venerolog můžete sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je LPG? Pamatujete si definici pojmu Hedvábná stezka? Rozumíte pojmu Metronom? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kvetoucí čaj?

Klíčová slova: význam pojmu, kdo je Venerolog?, co je to Venerolog?, Venerolog, původ slova, lékařství, synonymum, přesný význam, slovo, kdo to je, popis, význam, pojem, vysvětlení, význam slova, lexikon

Pojem Venerolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Venerolog v následujících vyhledávačích

Hledat heslo Venerolog ve Wikipedii

Najít výraz Venerolog ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Venerolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Venerolog na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Venerolog například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Venerolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Venerolog? Kdo to byl Venerolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Venerolog? Definice pojmu Venerolog se nachází v kategorii lékařství. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Venerolog i v jiných kategoriích (než lékařství).