Kdo je to?
Kdo je to Venerolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Venerolog? Lidé, lékařství

Kdo je to Venerolog?

Co znamená a jaký je význam slova Venerolog?

Venerolog je lékař, který se zaměřil na studium, léčbu a prevenci pohlavních chorob. Po základním studium musí získat ještě atestaci v oboru kožních a pohlavních chorob, tedy dermatovenerologii.
Venerolog se musí vyznat i v dermatologii, protože u pohlavních chorob se první příznaky projevují právě na kůži. Rozpoznat a léčit pak musí jak klasické pohlavní choroby, tak sexuálně přenosné infekce.



Kdo je to Venerolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Venerolog? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Venerolog? Pak se podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte co je Keloidní jizva? Vzpomenete si na definici slova Ortodoxie? Rozumíte pojmu Meandr? Vzpomněli byste si na význam slova Earl Grey?

Klíčová slova: význam pojmu, wikipedie, odborný výraz, lexikon, definice, lékařství, wiki, přesný výraz, Venerolog, přesný výraz, formulace, popis, vysvětlení, slovo, Venerolog, lékařství

Pojem Venerolog je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Venerolog v následujících vyhledávačích

Najít výraz Venerolog ve Wikipedii

Vyhledat slovo Venerolog ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Venerolog na Youtube

Zkusit najít výraz Venerolog na Google.cz

Vyhledat výraz Venerolog ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Venerolog například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Venerolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Venerolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Venerolog? Definice pojmu Venerolog je v kategorii Lékařství

Napsáno redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Vyzkoušejte nalézt výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Lékařství).