Kdo je to?
Kdo je Lela Ceterová? Životopis Lela Ceterová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Lela Ceterová?

Kdo je Lela Ceterová? Životopis, informace, biografie, modeling

Lela Ceterová je profesionální modelka původem ze slovenského města Žilina a žena českého MMA zápasníka Karlose Terminátora Vémoly. V mládí se Ceterová stala centrem posměchu ve škole kvůli malému poprsí a jiným "nedokonalostem". Následně podstoupila plastickou operaci poprsí, rtů a nosu. Odmalička se chtěla stát modelkou a poprvé se objevila jako modelka pro focení ve třinácti letech. Roku 2013 (ve 23 letech) se objevila v renomovaném časopisu Playboy.
Díky sociální síti Instagram si v roce 2017 Ceterová začala dopisovat s tehdy neporazitelným českým MMA zápasníkem Karlosem (Terminátorem) Vémolou. Od té doby se milenci spolu dali dohromady a s jejich vztahem byl obeznámen každý díky bulvárním plátkům a článkům na internetu. Pár spolu pobýval buď v Praze (kde bydlela Lela) nebo v Londýně (kde trénoval Karlos Vémola smíšená bojová umění).
V roce 2019 Ceterová spolu se zápasníkem otěhotněla. Porod byl naplánovaný na rok 2020, ale kvůli komplikacím došlo na předčasný porod již v prosinci roku 2019. Obletovanému páru se narodila holčička a prvorozená dcera Lily.Kdo je Lela Ceterová? Životopis Lela Ceterová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Lela Ceterová

Národnost: slovenská
Datum narození: 1990
Místo narození: Žilina, Slovensko

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Lela Ceterová s jinými lidmina Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Gnozeologie? Znáte pojem Světadíl? Vzpomněli byste si co označuje výraz Imunoglobulin? Vzpomenete si na definici slova Stalinismus?

Klíčová slova: lexikon, biografie, místo narození, Lela Ceterová, narození, popis, osobnosti, život, datum narození, zajímavosti, modeling, modeling, národnost, kdo je Lela Ceterová?, informace, wiki

Pojem Lela Ceterová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Lela Ceterová v následujících zdrojích

Zkusit najít Lela Ceterová ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Lela Ceterová na Google.cz

Najít heslo Lela Ceterová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Lela Ceterová ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lela Ceterová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Lela Ceterová například v Google obrázcích, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Lela Ceterová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Lela Ceterová? Kdy se narodila Lela Ceterová? Kde se narodila Lela Ceterová? Lela Ceterová patří do kategorie Modeling

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Lela Ceterová dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lela Ceterová i v jiné kategorii než je modeling.