Kdo je to?
Kdo je Lela Ceterová? Životopis Lela Ceterová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Lela Ceterová

Kdo je Lela Ceterová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Lela Ceterová je profesionální modelka původem ze slovenského města Žilina a žena českého MMA zápasníka Karlose Terminátora Vémoly. V mládí se Ceterová stala centrem posměchu ve škole kvůli malému poprsí a jiným "nedokonalostem". Následně podstoupila plastickou operaci poprsí, rtů a nosu. Odmalička se chtěla stát modelkou a poprvé se objevila jako modelka pro focení ve třinácti letech. Roku 2013 (ve 23 letech) se objevila v renomovaném časopisu Playboy.
Díky sociální síti Instagram si v roce 2017 Ceterová začala dopisovat s tehdy neporazitelným českým MMA zápasníkem Karlosem (Terminátorem) Vémolou. Od té doby se milenci spolu dali dohromady a s jejich vztahem byl obeznámen každý díky bulvárním plátkům a článkům na internetu. Pár spolu pobýval buď v Praze (kde bydlela Lela) nebo v Londýně (kde trénoval Karlos Vémola smíšená bojová umění).
V roce 2019 Ceterová spolu se zápasníkem otěhotněla. Porod byl naplánovaný na rok 2020, ale kvůli komplikacím došlo na předčasný porod již v prosinci roku 2019. Obletovanému páru se narodila holčička a prvorozená dcera Lily.Kdo je Lela Ceterová? Životopis Lela Ceterová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Lela Ceterová

Národnost: slovenská
Datum narození: 1990
Místo narození: Žilina, Slovensko

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Lela Ceterová sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Biologická léčba? Víte co je AutoCAD? Vzpomněli byste si co označuje výraz Marengo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Event?

Klíčová slova: život, modeling, místo narození, modeling, osobnost, biografie, kde se narodila Lela Ceterová?, životopis, Lela Ceterová, kdo je Lela Ceterová?, osobnosti, národnost, datum narození, wikipedie, wiki, lexikon

Pojem Lela Ceterová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít termín Lela Ceterová ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Lela Ceterová ve Wikislovníku

Najít slovo Lela Ceterová ve Wikipedii

Najít pojem Lela Ceterová ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Lela Ceterová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Lela Ceterová například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Lela Ceterová?

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Lela Ceterová? Kdy se narodila Lela Ceterová? Kde se narodila Lela Ceterová? Lela Ceterová patří do sekce Modeling

Kategorie modeling, hnědovláska kudrny, lela Ceterová, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Lela Ceterová třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lela Ceterová i v jiné kategorii než je modeling.