Kdo je to?
Kdo je Robert Downey Jr.? Životopis Robert Downey Jr., osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Robert Downey Jr.?

Kdo je Robert Downey Jr.? Životopis, informace, biografie, herectví

Robert Downey Jr. Je herec, zpěvák a producent. Pochází z umělecké rodiny. Studia baletu a další školy nedokončil kvůli problémům s drogami a alkoholem. Ty poznamenaly i začátek jeho kariéry a rodinného života. Nominace na Oscara mu přinesly filmy Chaplin a Tropická bouře. Proslul také v dalších filmech jako Iron Man.
Další významné filmy Roberta Downeyho Jr. Jsou např. Skvělí chlapi, Gothika, Zodiac, Soudce a jiné. Za seriál Ally McBealová a film Sherlock Holmes dostal Zlatý glóbus.



Kdo je Robert Downey Jr.? Životopis Robert Downey Jr., osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Robert Downey Jr.

Národnost: USA
Datum narození: 4. dubna 1965
Místo narození: New York

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Robert Downey Jr.? s vašimi známými a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Starý zákon? Znáte termín Vtip? Rozumíte pojmu Ústava? Víte, co je to Družstevní byt?

Klíčová slova: kdy se narodil Robert Downey Jr.?, herectví, wiki, osobnost, kdo je Robert Downey Jr.?, místo narození, wikipedie, Robert Downey Jr., vysvětlení, lexikon, životopis, život, herectví, Robert Downey Jr., osobnosti, datum narození

Pojem Robert Downey Jr. je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Robert Downey Jr. zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat termín Robert Downey Jr. ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Robert Downey Jr. na Google.cz

Zkusit najít termín Robert Downey Jr. ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Robert Downey Jr. ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Downey Jr. například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Robert Downey Jr.

Právě nyní již víte Kdo je to Robert Downey Jr.? Kdy se narodil Robert Downey Jr.? Kde se narodil Robert Downey Jr.? Robert Downey Jr. je v sekci Herectví

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Robert Downey Jr. dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Downey Jr. i v jiné kategorii než je herectví.