Kdo je to?
Kdo byl Lyndon Johnson? Životopis Lyndon Johnson, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Lyndon Johnson?

Kdo to byl Lyndon Johnson? Stručný životopis

Lyndon Johnson, celým jménem Lyndon Baines Johnson, byl 36. prezidentem USA. Byl zvolen za Demokratickou stranu. Prezidentskou přísahu složil na palubě Air Force One, nastoupil totiž do úřadu po vražd Johna F. Kennedyho. O rok později zvítězil i v regulérních prezidentských volbách.
Lyndon Johnson nařídil bombardovat Vietnam, za jeho vlády vrcholily rasové nepokoje, byl snížen národní dluh a byla zrušena rasová opatření pro imigraci.Kdo byl Lyndon Johnson? Životopis Lyndon Johnson, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Základní údaje o osobě Lyndon Johnson

Národnost: USA
Datum narození: 27. srpna 1908
Místo narození: Stonewall
Datum úmrtí: 22. ledna 1973

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Lyndon Johnson s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Fyzioterapie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dark web? Pamatujete si definici pojmu Krásná literatura? Znáte termín Praganda?

Klíčová slova: kdo je Lyndon Johnson?, wiki, přesný význam, význam slova, etymologie, co je to Lyndon Johnson?, význam pojmu, kdo to je, vysvětlení, pojem, formulace, panovníci, heslo, popis, slovo, lexikon

Pojem Lyndon Johnson je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Lyndon Johnson zkuste tyto odkazy

Zkusit najít Lyndon Johnson na Google.cz

Vyhledat termín Lyndon Johnson ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Lyndon Johnson ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Lyndon Johnson ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Lyndon Johnson například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Lyndon Johnson

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Lyndon Johnson? Kdo to byl Lyndon Johnson? Kdy se narodil Lyndon Johnson? Kde se narodil Lyndon Johnson? Kdy zemřel Lyndon Johnson? Lyndon Johnson se nachází v sekci panovníci. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Lyndon Johnson např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lyndon Johnson i v jiné kategorii než je panovníci.