Kdo je to?
Kdo byl Lyndon Johnson? Životopis Lyndon Johnson, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Kdo je to Lyndon Johnson?

Kdo to byl Lyndon Johnson? Stručný životopis

Lyndon Johnson, celým jménem Lyndon Baines Johnson, byl 36. prezidentem USA. Byl zvolen za Demokratickou stranu. Prezidentskou přísahu složil na palubě Air Force One, nastoupil totiž do úřadu po vražd Johna F. Kennedyho. O rok později zvítězil i v regulérních prezidentských volbách.
Lyndon Johnson nařídil bombardovat Vietnam, za jeho vlády vrcholily rasové nepokoje, byl snížen národní dluh a byla zrušena rasová opatření pro imigraci.Kdo byl Lyndon Johnson? Životopis Lyndon Johnson, slavní lidé, osobnosti z panovníci

Základní informace o osobě Lyndon Johnson

Národnost: USA
Datum narození: 27. srpna 1908
Místo narození: Stonewall
Datum úmrtí: 22. ledna 1973

Líbí se stručný životopis s osobou Lyndon Johnson? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Hedvábná stezka? Znáte pojem Žardiniéra? Pamatujete si definici pojmu Fajitas? Vzpomenete si na definici slova Bowling?

Klíčová slova: přesný význam, popis, co je to Lyndon Johnson?, kdo je Lyndon Johnson?, vysvětlení, slovo, odborný výraz, panovníci, co znamená, wiki, význam, význam slova, formulace, lexikon, etymologie, popis

Pojem Lyndon Johnson je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít frázi Lyndon Johnson ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Lyndon Johnson na Youtube

Najít pojem Lyndon Johnson ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Lyndon Johnson ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Lyndon Johnson například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Lyndon Johnson

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Lyndon Johnson? Kdo to byl Lyndon Johnson? Kdy se narodil Lyndon Johnson? Kde se narodil Lyndon Johnson? Kdy zemřel Lyndon Johnson? Lyndon Johnson je v kategorii panovníci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Lyndon Johnson dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lyndon Johnson i v jiné kategorii než je panovníci.