Kdo je to?
Kdo je to, byl Publicista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Publicista? Lidé, profese

Kdo je to Publicista?

Co znamená a jaký je význam slova Publicista?

Publicista je pojmenování pro novináře, který je aktivně činný. Takový žurnalista publikuje nejrůznější novinářské útvary, ve kterých uvádí své názory na současná přitažlivá témata z oblasti politiky, ekonomiky, kultury či sociální oblasti. Nemusí se jednat pouze o příspěvky do tiskovin, ale také o tvorbu televizní, rozhlasovou, filmovou nebo uveřejňovanou prostřednictvím internetu.
Výsledky publicistovy činnosti jsou určeny široké veřejnosti, kromě ověřených informací obsahují také autorovy subjektivní názory.Kdo je to, byl Publicista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Publicista? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Publicista s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Zemská osa? Víte co je Jistina? Znáte definici termínu Tetralogie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Zádušní mše?

Klíčová slova: popis, přesný význam, vysvětlení, přesný výraz, původ slova, pojem, význam pojmu, termín, profese, popis, etymologie, kdo je Publicista?, lexikon, co znamená, kdo to je, význam slova

Pojem Publicista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Publicista doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít frázi Publicista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Publicista ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Publicista ve Wikislovníku

Najít slovo Publicista na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Publicista například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Publicista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Publicista? Kdo to byl Publicista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Publicista? Definice pojmu Publicista je v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.