Kdo je to?
Kdo je to, byl Publicista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Publicista? Lidé, profese

Kdo je to Publicista?

Co znamená a jaký je význam slova Publicista?

Publicista je pojmenování pro novináře, který je aktivně činný. Takový žurnalista publikuje nejrůznější novinářské útvary, ve kterých uvádí své názory na současná přitažlivá témata z oblasti politiky, ekonomiky, kultury či sociální oblasti. Nemusí se jednat pouze o příspěvky do tiskovin, ale také o tvorbu televizní, rozhlasovou, filmovou nebo uveřejňovanou prostřednictvím internetu.
Výsledky publicistovy činnosti jsou určeny široké veřejnosti, kromě ověřených informací obsahují také autorovy subjektivní názory.Kdo je to, byl Publicista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Publicista? Lidé, profese

Definici slova Publicista můžete sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Sonet? Vzpomněli byste si co označuje výraz DIY? Znáte definici termínu Dysortografie? Znáte termín Viskóza?

Klíčová slova: původ slova, Publicista, přesný výraz, synonymum, formulace, informace, profese, termín, odborný výraz, popis, kdo to je, význam slova, kdo je Publicista?, slovo, etymologie, co je to Publicista?

Pojem Publicista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Publicista v následujících vyhledávačích

Vyhledat slovo Publicista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Publicista ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Publicista ve Wikipedii

Vyhledat pojem Publicista ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Publicista například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Publicista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Publicista? Kdo to byl Publicista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Publicista? Definice pojmu Publicista patří do sekce profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též hledat výraz, termín, heslo, výraz kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.