Kdo je to?
Kdo je to Inspektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Inspektor? Lidé, profese

Inspektor

Jaký je význam slova Inspektor? Co to znamená?

Inspektor je osoba provádějící kontrolu či dozor.
S označením pozice či funkce inspektor se můžeme setkat v různých odvětvích. V našich podmínkách se setkáme například se školním inspektorem, který dohlíží a kontroluje podmínky ve školách. Dále se u nás objevují například zaměstnanci Inspektorátu práce, kteří kontrolují, zda jsou dodržovány podmínky vyplývající ze Zákoníku práce; či pracovníci České obchodní inspekce. Dále u nás fungují instituce Dopravní inspektorát, Drážní inspekce, Státní zemědělská a potravinářská inspekce apod. Zaměstnanci či úředníci těchto institucí mohou být v některých případech nazýváni jako "inspektoři".
Obecně vzato je inspektor či inspektorka osoba, často úředník, který vykonává dozor a kontrolu dodržování zákonů a nařízení.
V některých zemích je inspektor policejní hodnost. Proto se s označením inspektor často setkáváme například v zahraniční detektivní tvorbě.Kdo je to Inspektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Inspektor? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Inspektor? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Skydrive? Znáte termín Šestá nemoc? Vzpomněli byste si na význam slova Legionella? Víte, co je to Pasivní dům?

Klíčová slova: vysvětlení, co znamená, slovo, profese, wikipedie, přesný význam, etymologie, původ slova, význam, význam pojmu, heslo, přesný výraz, synonymum, odborný výraz, definice, informace

Pojem Inspektor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít termín Inspektor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Inspektor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Inspektor ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Inspektor na Youtube

Hledat výraz Inspektor ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Inspektor například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v metavyhledávači Info.com, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Inspektor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Inspektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Inspektor? Definice pojmu Inspektor se nachází v kategorii Profese

Kategorie profese, scénárista, inspektor, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Inspektor i jinde než v sekci než v profese.