Kdo je to?
Kdo je to, byl Odborný asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Odborný asistent? Lidé, Školství

Kdo je to Odborný asistent?

Jaký je význam slova Odborný asistent? Co to znamená?

Odborný asistent je ekonomický pracovník s odborným vzděláním a maturitou. Náplň jeho práce je pestrá, většinou je spolupracovníkem při vytváření ekonomických plánů. Vystavuje faktury, pracuje s výkazy a účetními doklady, může také kontrolovat pohledávky a jejich splatnost. Kontroluje také fakturaci, zvláště jejich termíny.
Odborný asistent dohlíží na nejrůznější smlouvy a hodnotí stav zakázek. O výsledcích této činnosti sestavuje zprávy.Kdo je to, byl Odborný asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Odborný asistent? Lidé, Školství

Líbí se vám definice kdo je to Odborný asistent? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Úniková hra? Víte co je LSD? Znáte definici termínu Dornova metoda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Žentour?

Klíčová slova: lexikon, kdo je Odborný asistent?, přesný význam, význam slova, kdo to je, heslo, Školství, význam pojmu, přesný výraz, odborný výraz, termín, informace, popis, synonymum, vysvětlení, co znamená

Pojem Odborný asistent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Odborný asistent doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít slovo Odborný asistent ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Odborný asistent na Google.cz

Hledat termín Odborný asistent ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Odborný asistent ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Odborný asistent například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Odborný asistent? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Odborný asistent? Kdo to byl Odborný asistent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Odborný asistent? Definice pojmu Odborný asistent je v sekci Školství. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Školství.