Kdo je to?
Kdo je to, byl Odborný asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Odborný asistent? Lidé, Školství

Kdo je to Odborný asistent?

Jaký je význam slova Odborný asistent? Co to znamená?

Odborný asistent je ekonomický pracovník s odborným vzděláním a maturitou. Náplň jeho práce je pestrá, většinou je spolupracovníkem při vytváření ekonomických plánů. Vystavuje faktury, pracuje s výkazy a účetními doklady, může také kontrolovat pohledávky a jejich splatnost. Kontroluje také fakturaci, zvláště jejich termíny.
Odborný asistent dohlíží na nejrůznější smlouvy a hodnotí stav zakázek. O výsledcích této činnosti sestavuje zprávy.Kdo je to, byl Odborný asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Odborný asistent? Lidé, Školství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Odborný asistent s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Voál? Vzpomněli byste si co znamená slovo Odvěsna? Znáte definici termínu Verbální komunikace? Víte co je BRICS?

Klíčová slova: termín, pojem, synonymum, co je to Odborný asistent?, definice, význam, Odborný asistent, význam slova, přesný výraz, etymologie, Školství, kdo je Odborný asistent?, popis, původ slova, co znamená, lexikon

Pojem Odborný asistent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat slovo Odborný asistent ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Odborný asistent ve Wikipedii

Hledat frázi Odborný asistent ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Odborný asistent ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Odborný asistent například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Odborný asistent, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Odborný asistent? Kdo to byl Odborný asistent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Odborný asistent? Definice pojmu Odborný asistent se nachází v sekci Školství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též hledat výraz, text, termín, pojem např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Školství.