Kdo je to?
Kdo je to Odborný asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Odborný asistent? Lidé, Školství

Kdo je to Odborný asistent?

Jaký je význam slova Odborný asistent? Co to znamená?

Odborný asistent je ekonomický pracovník s odborným vzděláním a maturitou. Náplň jeho práce je pestrá, většinou je spolupracovníkem při vytváření ekonomických plánů. Vystavuje faktury, pracuje s výkazy a účetními doklady, může také kontrolovat pohledávky a jejich splatnost. Kontroluje také fakturaci, zvláště jejich termíny.
Odborný asistent dohlíží na nejrůznější smlouvy a hodnotí stav zakázek. O výsledcích této činnosti sestavuje zprávy.Kdo je to Odborný asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Odborný asistent? Lidé, Školství

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Skyr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Borax? Znáte definici termínu Vývojová dysfázie? Víte co je Laidó?

Klíčová slova: Školství, původ slova, význam slova, Odborný asistent, odborný výraz, heslo, popis, pojem, přesný výraz, formulace, wiki, informace, význam, synonymum, co znamená, etymologie

Pojem Odborný asistent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Odborný asistent na Youtube

Hledat slovo Odborný asistent ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Odborný asistent ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Odborný asistent ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Odborný asistent ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Odborný asistent například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Odborný asistent

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Odborný asistent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Odborný asistent? Definice pojmu Odborný asistent se nachází v kategorii Školství

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, slovo, definici, termín třeba ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Školství.