Kdo je to?
Kdo je to, byl Odborný asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Odborný asistent? Lidé, Školství

Kdo je to Odborný asistent?

Jaký je význam slova Odborný asistent? Co to znamená?

Odborný asistent je ekonomický pracovník s odborným vzděláním a maturitou. Náplň jeho práce je pestrá, většinou je spolupracovníkem při vytváření ekonomických plánů. Vystavuje faktury, pracuje s výkazy a účetními doklady, může také kontrolovat pohledávky a jejich splatnost. Kontroluje také fakturaci, zvláště jejich termíny.
Odborný asistent dohlíží na nejrůznější smlouvy a hodnotí stav zakázek. O výsledcích této činnosti sestavuje zprávy.Kdo je to, byl Odborný asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Odborný asistent? Lidé, Školství

Tento text (Odborný asistent) můžete sdílet se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Skyr? Vzpomenete si na definici slova Černá díra? Znáte definici termínu Distanční studium? Vzpomněli byste si na význam slova Nagajka?

Klíčová slova: formulace, synonymum, Odborný asistent, význam slova, definice, popis, přesný výraz, kdo je Odborný asistent?, lexikon, odborný výraz, pojem, vysvětlení, etymologie, kdo to je, slovo, původ slova

Pojem Odborný asistent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Odborný asistent lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Odborný asistent ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Odborný asistent ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Odborný asistent ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Odborný asistent ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Odborný asistent například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Odborný asistent, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Odborný asistent? Kdo to byl Odborný asistent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Odborný asistent? Definice pojmu Odborný asistent je v kategorii Školství. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v Školství.