Kdo je to?
Kdo je to, byl Odborný asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Odborný asistent? Lidé, Školství

Kdo je to Odborný asistent?

Jaký je význam slova Odborný asistent? Co to znamená?

Odborný asistent je ekonomický pracovník s odborným vzděláním a maturitou. Náplň jeho práce je pestrá, většinou je spolupracovníkem při vytváření ekonomických plánů. Vystavuje faktury, pracuje s výkazy a účetními doklady, může také kontrolovat pohledávky a jejich splatnost. Kontroluje také fakturaci, zvláště jejich termíny.
Odborný asistent dohlíží na nejrůznější smlouvy a hodnotí stav zakázek. O výsledcích této činnosti sestavuje zprávy.Kdo je to, byl Odborný asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Odborný asistent? Lidé, Školství

Definici slova Odborný asistent můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Úniková hra? Vzpomenete si na definici slova Manga? Znáte definici termínu Dornova metoda? Vzpomněli byste si na význam slova Kolokvium?

Klíčová slova: význam slova, odborný výraz, etymologie, definice, přesný výraz, přesný význam, popis, heslo, kdo to je, wiki, co znamená, popis, formulace, vysvětlení, význam pojmu, Odborný asistent

Pojem Odborný asistent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Odborný asistent lze najít v následujících zdrojích

Hledat výraz Odborný asistent v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Odborný asistent na Youtube

Vyhledat pojem Odborný asistent ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Odborný asistent ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Odborný asistent například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Odborný asistent

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Odborný asistent? Kdo to byl Odborný asistent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Odborný asistent? Definice pojmu Odborný asistent patří do sekce Školství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v Školství.