Kdo je to?
Kdo je to Odborný asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Odborný asistent? Lidé, Školství

Odborný asistent

Jaký je význam slova Odborný asistent? Co to znamená?

Odborný asistent je ekonomický pracovník s odborným vzděláním a maturitou. Náplň jeho práce je pestrá, většinou je spolupracovníkem při vytváření ekonomických plánů. Vystavuje faktury, pracuje s výkazy a účetními doklady, může také kontrolovat pohledávky a jejich splatnost. Kontroluje také fakturaci, zvláště jejich termíny.
Odborný asistent dohlíží na nejrůznější smlouvy a hodnotí stav zakázek. O výsledcích této činnosti sestavuje zprávy.Kdo je to Odborný asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Odborný asistent? Lidé, Školství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Odborný asistent s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Augmentace? Vzpomněli byste si na význam slova Rooibos? Znáte definici termínu Bešamel? Znáte definici termínu Bandy?

Klíčová slova: vysvětlení, heslo, popis, odborný výraz, wiki, význam, termín, význam pojmu, přesný význam, slovo, co znamená, původ slova, Školství, informace, definice, pojem

Pojem Odborný asistent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Odborný asistent v následujících vyhledávačích

Zkusit najít heslo Odborný asistent ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Odborný asistent ve vyhledávači Yahoo

Najít termín Odborný asistent na Google obrázcích

Vyhledat pojem Odborný asistent ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Odborný asistent ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Odborný asistent například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Odborný asistent, definice, vysvětlení pojmu

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Odborný asistent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Odborný asistent? Definice pojmu Odborný asistent se nachází v sekci Školství

Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výrazřekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Odborný asistent i v jiných kategoriích (než Školství).