Kdo je to?
Kdo je to, byl Odborný asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Odborný asistent? Lidé, Školství

Kdo je to Odborný asistent?

Jaký je význam slova Odborný asistent? Co to znamená?

Odborný asistent je ekonomický pracovník s odborným vzděláním a maturitou. Náplň jeho práce je pestrá, většinou je spolupracovníkem při vytváření ekonomických plánů. Vystavuje faktury, pracuje s výkazy a účetními doklady, může také kontrolovat pohledávky a jejich splatnost. Kontroluje také fakturaci, zvláště jejich termíny.
Odborný asistent dohlíží na nejrůznější smlouvy a hodnotí stav zakázek. O výsledcích této činnosti sestavuje zprávy.Kdo je to, byl Odborný asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Odborný asistent? Lidé, Školství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Odborný asistent sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Voál? Rozumíte pojmu Aperol? Znáte definici termínu Verbální komunikace? Znáte pojem Epilog?

Klíčová slova: informace, co je to Odborný asistent?, formulace, přesný význam, termín, kdo to je, heslo, lexikon, Odborný asistent, kdo je Odborný asistent?, popis, popis, slovo, synonymum, význam, etymologie

Pojem Odborný asistent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat slovo Odborný asistent ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Odborný asistent ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Odborný asistent ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Odborný asistent ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Odborný asistent například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Odborný asistent? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Odborný asistent? Kdo to byl Odborný asistent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Odborný asistent? Definice pojmu Odborný asistent se nachází v kategorii Školství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Školství).