Kdo je to?
Kdo je to, byl Odborný asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Odborný asistent? Lidé, Školství

Kdo je to Odborný asistent?

Jaký je význam slova Odborný asistent? Co to znamená?

Odborný asistent je ekonomický pracovník s odborným vzděláním a maturitou. Náplň jeho práce je pestrá, většinou je spolupracovníkem při vytváření ekonomických plánů. Vystavuje faktury, pracuje s výkazy a účetními doklady, může také kontrolovat pohledávky a jejich splatnost. Kontroluje také fakturaci, zvláště jejich termíny.
Odborný asistent dohlíží na nejrůznější smlouvy a hodnotí stav zakázek. O výsledcích této činnosti sestavuje zprávy.Kdo je to, byl Odborný asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Odborný asistent? Lidé, Školství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Odborný asistent? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Voál? Vzpomněli byste si na význam slova Libre Office? Znáte definici termínu Verbální komunikace? Znáte definici termínu Aquastop?

Klíčová slova: etymologie, přesný výraz, definice, co je to Odborný asistent?, heslo, kdo to je, význam pojmu, informace, Odborný asistent, termín, synonymum, co znamená, pojem, kdo je Odborný asistent?, význam, odborný výraz

Pojem Odborný asistent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít Odborný asistent na Google.cz

Zkusit najít slovo Odborný asistent ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Odborný asistent ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Odborný asistent ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Odborný asistent například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Odborný asistent

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Odborný asistent? Kdo to byl Odborný asistent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Odborný asistent? Definice pojmu Odborný asistent je v kategorii Školství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v Školství.