Kdo je to?
Kdo je to Odborný asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Odborný asistent? Lidé, Školství

Kdo je to Odborný asistent?

Jaký je význam slova Odborný asistent? Co to znamená?

Odborný asistent je ekonomický pracovník s odborným vzděláním a maturitou. Náplň jeho práce je pestrá, většinou je spolupracovníkem při vytváření ekonomických plánů. Vystavuje faktury, pracuje s výkazy a účetními doklady, může také kontrolovat pohledávky a jejich splatnost. Kontroluje také fakturaci, zvláště jejich termíny.
Odborný asistent dohlíží na nejrůznější smlouvy a hodnotí stav zakázek. O výsledcích této činnosti sestavuje zprávy.Kdo je to Odborný asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Odborný asistent? Lidé, Školství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Odborný asistent? s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Skyr? Vzpomněli byste si co označuje výraz Úhelník? Znáte definici termínu Lumbago? Znáte termín Silverlight?

Klíčová slova: pojem, formulace, heslo, přesný výraz, vysvětlení, Školství, původ slova, Odborný asistent, odborný výraz, Školství, termín, wiki, Odborný asistent, význam slova, co znamená, význam pojmu

Pojem Odborný asistent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat slovo Odborný asistent ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Odborný asistent ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Odborný asistent ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Odborný asistent v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Odborný asistent například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Odborný asistent

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Odborný asistent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Odborný asistent? Definice pojmu Odborný asistent se nachází v kategorii Školství

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Odborný asistent i v jiné kategorii než je sekce Školství.