Kdo je to?
Kdo je to, byl Odborný asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Odborný asistent? Lidé, Školství

Kdo je to Odborný asistent?

Jaký je význam slova Odborný asistent? Co to znamená?

Odborný asistent je ekonomický pracovník s odborným vzděláním a maturitou. Náplň jeho práce je pestrá, většinou je spolupracovníkem při vytváření ekonomických plánů. Vystavuje faktury, pracuje s výkazy a účetními doklady, může také kontrolovat pohledávky a jejich splatnost. Kontroluje také fakturaci, zvláště jejich termíny.
Odborný asistent dohlíží na nejrůznější smlouvy a hodnotí stav zakázek. O výsledcích této činnosti sestavuje zprávy.Kdo je to, byl Odborný asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Odborný asistent? Lidé, Školství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Odborný asistent s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Skyr? Znáte termín Ovar? Znáte definici termínu Distanční studium? Víte, co je to Kontraindikace?

Klíčová slova: lexikon, odborný výraz, synonymum, popis, přesný výraz, etymologie, význam, definice, popis, slovo, přesný význam, formulace, pojem, Odborný asistent, vysvětlení, kdo to je

Pojem Odborný asistent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat heslo Odborný asistent v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Odborný asistent ve Wikislovníku

Najít pojem Odborný asistent ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Odborný asistent na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Odborný asistent například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Odborný asistent? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Odborný asistent? Kdo to byl Odborný asistent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Odborný asistent? Definice pojmu Odborný asistent se nachází v kategorii Školství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Odborný asistent i v jiné kategorii než je sekce Školství.