Kdo je to?
Kdo je to Odborný asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Odborný asistent? Lidé, Školství

Kdo je to Odborný asistent?

Jaký je význam slova Odborný asistent? Co to znamená?

Odborný asistent je ekonomický pracovník s odborným vzděláním a maturitou. Náplň jeho práce je pestrá, většinou je spolupracovníkem při vytváření ekonomických plánů. Vystavuje faktury, pracuje s výkazy a účetními doklady, může také kontrolovat pohledávky a jejich splatnost. Kontroluje také fakturaci, zvláště jejich termíny.
Odborný asistent dohlíží na nejrůznější smlouvy a hodnotí stav zakázek. O výsledcích této činnosti sestavuje zprávy.Kdo je to Odborný asistent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Odborný asistent? Lidé, Školství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Odborný asistent s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Skyr? Vzpomněli byste si co označuje výraz Playmate? Znáte definici termínu Ženská obřízka? Znáte termín Softshell?

Klíčová slova: termín, pojem, lexikon, wikipedie, informace, Odborný asistent, Školství, etymologie, synonymum, přesný výraz, popis, vysvětlení, definice, Školství, co znamená, formulace

Pojem Odborný asistent je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Odborný asistent v následujících vyhledávačích

Zkusit najít heslo Odborný asistent ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Odborný asistent ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Odborný asistent ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Odborný asistent na Google obrázcích

Zkusit najít termín Odborný asistent ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Odborný asistent například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Odborný asistent, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Odborný asistent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Odborný asistent? Definice pojmu Odborný asistent patří do sekce Školství

Napsáno redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat informace výraz, text, termín, pojem řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Odborný asistent hledat i v jiných kategoriích (než Školství).