Kdo je to?
Kdo je to Vojtěch Dyk? Životopis Vojtěch Dyk, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Vojtěch Dyk?

Kdo je to Vojtěch Dyk? Stručný životopis

Vojtěch Dyk je herec, zpěvák a hudebník, frontman skupiny Nightwork zpěvák swingové kapely B-Side-Band. Působí také v Národním divadle a divadle La Fabrika. Zpěvu se věnoval od dětství a hrál na housle a klavír. Již během studií na DAMU vystupoval s více skupinami a hrál v divadle. Postupně se stával známým a populárním. Hrál i v několika českých pohádkách a také v seriálech (Letiště, Velmi křehké vztahy) a filmech.
Vojtěch Dyk je nositelem několika významných ocenění, spolupracuje i s dalšími umělci a vystupuje i sólově. Vysoké pracovní nasazení však z osobních důvodů omezil.Kdo je to Vojtěch Dyk? Životopis Vojtěch Dyk, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Vojtěch Dyk

Národnost: česká
Datum narození: 23. července 1985
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Vojtěch Dyk? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu E-learning? Znáte definici termínu Suché víno? Znáte definici termínu Rapsodie? Pamatujete si definici pojmu Pesto?

Klíčová slova: wiki, heslo, přesný výraz, význam, termín, význam pojmu, vysvětlení, slovo, kdo to je, definice, lexikon, co znamená, formulace, popis, informace, přesný význam

Pojem Vojtěch Dyk je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Vojtěch Dyk

Najít pojem Vojtěch Dyk ve vyhledávači Qwant

Najít termín Vojtěch Dyk na Google.cz

Vyhledat heslo Vojtěch Dyk ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Vojtěch Dyk v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Vojtěch Dyk například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vojtěch Dyk

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vojtěch Dyk? Kdo to byl Vojtěch Dyk? Kdy se narodil Vojtěch Dyk? Kde se narodil Vojtěch Dyk? Vojtěch Dyk je v kategorii hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Vojtěch Dyk řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vojtěch Dyk i v jiné kategorii než je hudba.