Kdo je to?
Kdo je to Vojtěch Dyk? Životopis Vojtěch Dyk, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Vojtěch Dyk?

Kdo je to Vojtěch Dyk? Stručný životopis

Vojtěch Dyk je herec, zpěvák a hudebník, frontman skupiny Nightwork zpěvák swingové kapely B-Side-Band. Působí také v Národním divadle a divadle La Fabrika. Zpěvu se věnoval od dětství a hrál na housle a klavír. Již během studií na DAMU vystupoval s více skupinami a hrál v divadle. Postupně se stával známým a populárním. Hrál i v několika českých pohádkách a také v seriálech (Letiště, Velmi křehké vztahy) a filmech.
Vojtěch Dyk je nositelem několika významných ocenění, spolupracuje i s dalšími umělci a vystupuje i sólově. Vysoké pracovní nasazení však z osobních důvodů omezil.Kdo je to Vojtěch Dyk? Životopis Vojtěch Dyk, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Vojtěch Dyk

Národnost: česká
Datum narození: 23. července 1985
Místo narození: Praha

Tento text (Vojtěch Dyk) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Kiwano? Znáte definici termínu Zabijačka? Znáte definici termínu Prána? Pamatujete si definici pojmu Remíza?

Klíčová slova: přesný význam, co je to Vojtěch Dyk?, lexikon, definice, wiki, vysvětlení, význam slova, popis, etymologie, termín, význam pojmu, popis, původ slova, synonymum, hudba, kdo to je

Pojem Vojtěch Dyk je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat heslo Vojtěch Dyk ve Wikipedii

Hledat výraz Vojtěch Dyk ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Vojtěch Dyk ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Vojtěch Dyk na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vojtěch Dyk například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Vojtěch Dyk?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vojtěch Dyk? Kdo to byl Vojtěch Dyk? Kdy se narodil Vojtěch Dyk? Kde se narodil Vojtěch Dyk? Vojtěch Dyk je v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Vojtěch Dyk kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vojtěch Dyk i v jiné kategorii než je hudba.