Kdo je to?
Kdo je to Vojtěch Dyk? Životopis Vojtěch Dyk, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Vojtěch Dyk?

Kdo je to Vojtěch Dyk? Stručný životopis

Vojtěch Dyk je herec, zpěvák a hudebník, frontman skupiny Nightwork zpěvák swingové kapely B-Side-Band. Působí také v Národním divadle a divadle La Fabrika. Zpěvu se věnoval od dětství a hrál na housle a klavír. Již během studií na DAMU vystupoval s více skupinami a hrál v divadle. Postupně se stával známým a populárním. Hrál i v několika českých pohádkách a také v seriálech (Letiště, Velmi křehké vztahy) a filmech.
Vojtěch Dyk je nositelem několika významných ocenění, spolupracuje i s dalšími umělci a vystupuje i sólově. Vysoké pracovní nasazení však z osobních důvodů omezil.Kdo je to Vojtěch Dyk? Životopis Vojtěch Dyk, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Vojtěch Dyk

Národnost: česká
Datum narození: 23. července 1985
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Vojtěch Dyk? s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Outlook? Znáte pojem Džuveč? Znáte definici termínu Státní dluh? Vzpomenete si na definici slova Galaxie?

Klíčová slova: vysvětlení, formulace, popis, informace, přesný výraz, přesný význam, definice, wiki, význam, synonymum, slovo, co znamená, etymologie, kdo to je, pojem, význam pojmu

Pojem Vojtěch Dyk je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat frázi Vojtěch Dyk ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Vojtěch Dyk ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Vojtěch Dyk ve Wikislovníku

Zkusit najít Vojtěch Dyk v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Vojtěch Dyk například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Vojtěch Dyk?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vojtěch Dyk? Kdo to byl Vojtěch Dyk? Kdy se narodil Vojtěch Dyk? Kde se narodil Vojtěch Dyk? Vojtěch Dyk je v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Vojtěch Dyk třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vojtěch Dyk i v jiné kategorii než je hudba.