Kdo je to?
Kdo je to Vojtěch Dyk? Životopis Vojtěch Dyk, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Vojtěch Dyk?

Kdo je to Vojtěch Dyk? Stručný životopis

Vojtěch Dyk je herec, zpěvák a hudebník, frontman skupiny Nightwork zpěvák swingové kapely B-Side-Band. Působí také v Národním divadle a divadle La Fabrika. Zpěvu se věnoval od dětství a hrál na housle a klavír. Již během studií na DAMU vystupoval s více skupinami a hrál v divadle. Postupně se stával známým a populárním. Hrál i v několika českých pohádkách a také v seriálech (Letiště, Velmi křehké vztahy) a filmech.
Vojtěch Dyk je nositelem několika významných ocenění, spolupracuje i s dalšími umělci a vystupuje i sólově. Vysoké pracovní nasazení však z osobních důvodů omezil.Kdo je to Vojtěch Dyk? Životopis Vojtěch Dyk, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Vojtěch Dyk

Národnost: česká
Datum narození: 23. července 1985
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Vojtěch Dyk můžete sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Kiwano? Vzpomněli byste si co označuje výraz HACCP? Znáte definici termínu Prána? Znáte termín Memorandum?

Klíčová slova: co je to Vojtěch Dyk?, heslo, wiki, popis, co znamená, pojem, původ slova, kdo je Vojtěch Dyk?, definice, Vojtěch Dyk, význam slova, kdo to je, popis, termín, význam pojmu, etymologie

Pojem Vojtěch Dyk je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat slovo Vojtěch Dyk ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vojtěch Dyk ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Vojtěch Dyk ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Vojtěch Dyk ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Vojtěch Dyk například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Vojtěch Dyk? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Vojtěch Dyk? Kdo to byl Vojtěch Dyk? Kdy se narodil Vojtěch Dyk? Kde se narodil Vojtěch Dyk? Vojtěch Dyk se nachází v kategorii hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Vojtěch Dyk kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vojtěch Dyk i v jiné kategorii než je hudba.