Kdo je to?
Kdo je to Vojtěch Dyk? Životopis Vojtěch Dyk, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Vojtěch Dyk?

Kdo je to Vojtěch Dyk? Stručný životopis

Vojtěch Dyk je herec, zpěvák a hudebník, frontman skupiny Nightwork zpěvák swingové kapely B-Side-Band. Působí také v Národním divadle a divadle La Fabrika. Zpěvu se věnoval od dětství a hrál na housle a klavír. Již během studií na DAMU vystupoval s více skupinami a hrál v divadle. Postupně se stával známým a populárním. Hrál i v několika českých pohádkách a také v seriálech (Letiště, Velmi křehké vztahy) a filmech.
Vojtěch Dyk je nositelem několika významných ocenění, spolupracuje i s dalšími umělci a vystupuje i sólově. Vysoké pracovní nasazení však z osobních důvodů omezil.Kdo je to Vojtěch Dyk? Životopis Vojtěch Dyk, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Vojtěch Dyk

Národnost: česká
Datum narození: 23. července 1985
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Vojtěch Dyk? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu E-learning? Znáte termín Nízký tlak? Znáte definici termínu Rapsodie? Víte, co je to Ponorková nemoc?

Klíčová slova: informace, termín, hudba, co znamená, definice, etymologie, přesný výraz, kdo to je, význam pojmu, odborný výraz, heslo, kdo je Vojtěch Dyk?, vysvětlení, co je to Vojtěch Dyk?, slovo, přesný význam

Pojem Vojtěch Dyk je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Vojtěch Dyk

Najít slovo Vojtěch Dyk ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Vojtěch Dyk ve vyhledávači Yandex

Najít termín Vojtěch Dyk ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Vojtěch Dyk ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Vojtěch Dyk například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Vojtěch Dyk?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Vojtěch Dyk? Kdo to byl Vojtěch Dyk? Kdy se narodil Vojtěch Dyk? Kde se narodil Vojtěch Dyk? Vojtěch Dyk patří do sekce hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Vojtěch Dyk dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vojtěch Dyk i v jiné kategorii než je hudba.