Kdo je to?
Kdo je Vojtěch Dyk? Životopis Vojtěch Dyk, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Vojtěch Dyk?

Kdo je Vojtěch Dyk? Životopis, informace, biografie, hudba

Vojtěch Dyk je herec, zpěvák a hudebník, frontman skupiny Nightwork zpěvák swingové kapely B-Side-Band. Působí také v Národním divadle a divadle La Fabrika. Zpěvu se věnoval od dětství a hrál na housle a klavír. Již během studií na DAMU vystupoval s více skupinami a hrál v divadle. Postupně se stával známým a populárním. Hrál i v několika českých pohádkách a také v seriálech (Letiště, Velmi křehké vztahy) a filmech.
Vojtěch Dyk je nositelem několika významných ocenění, spolupracuje i s dalšími umělci a vystupuje i sólově. Vysoké pracovní nasazení však z osobních důvodů omezil.Kdo je Vojtěch Dyk? Životopis Vojtěch Dyk, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Vojtěch Dyk

Národnost: česká
Datum narození: 23. července 1985
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Vojtěch Dyk? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Kiwano? Znáte pojem Podloubí? Znáte definici termínu Amulet? Vzpomenete si na definici slova Logická indukce?

Klíčová slova: místo narození, kdo je Vojtěch Dyk?, kdy se narodil Vojtěch Dyk?, národnost, narození, datum narození, osobnosti, osobnost, vysvětlení, biografie, Vojtěch Dyk, Vojtěch Dyk, lexikon, zajímavosti, wikipedie, život

Pojem Vojtěch Dyk je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vojtěch Dyk ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Vojtěch Dyk na Google obrázcích

Najít výraz Vojtěch Dyk ve vyhledávači Yahoo

Hledat frázi Vojtěch Dyk ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Vojtěch Dyk na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Vojtěch Dyk například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vojtěch Dyk

Právě nyní již víte Kdo je to Vojtěch Dyk? Kdy se narodil Vojtěch Dyk? Kde se narodil Vojtěch Dyk? Vojtěch Dyk je v kategorii Hudba

Napsáno redaktory Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Vojtěch Dyk dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vojtěch Dyk i v jiné kategorii než je hudba.