Kdo je to?
Kdo je to, byl Stávkokaz? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stávkokaz? Lidé, různé

Kdo je to Stávkokaz?

Jaký je význam slova Stávkokaz? Co to znamená?

Stávkokaz je člověk, který je ochoten vykonávat pracovní činnost v období, kdy na pracovišti probíhá stávka. Může se jednat o zaměstnance nebo najatého pracovníka, který bývá zaměstnán pouze na dobu stávky.
Činností stávkokaza se snižuje účinnost stávky na zaměstnavatele a okolní společnost a ochota zaměstnavatele k vyjednávání.Kdo je to, byl Stávkokaz? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stávkokaz? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Stávkokaz s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Nimesil? Vzpomněli byste si na význam slova MDŽ? Víte, co je to Inflace? Znáte definici termínu Fixace?

Klíčová slova: odborný výraz, wiki, popis, původ slova, význam pojmu, synonymum, kdo to je, co je to Stávkokaz?, různé, co znamená, heslo, vysvětlení, význam slova, definice, informace, přesný význam

Pojem Stávkokaz je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít heslo Stávkokaz ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Stávkokaz na Youtube

Najít výraz Stávkokaz ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Stávkokaz ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Stávkokaz například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Stávkokaz? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Stávkokaz? Kdo to byl Stávkokaz? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Stávkokaz? Definice pojmu Stávkokaz je v sekci různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít pojem, definici, text, výraz kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než různé).

Znáte pojem plugin nebo chipset?