Kdo je to?
Kdo je to Dopravní obsluha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dopravní obsluha? Lidé, různé

Kdo je to Dopravní obsluha?

Jaký je význam slova Dopravní obsluha? Co to znamená?

Dopravní obsluha je termín užívaný v českém silničním provozu pro vozidla, která zajišťují například zásobování či další důležité služby pro danou oblast.
Do dopravní obsluhy spadá kromě zmíněného zásobování například zajištění lékařských, komunálních či opravárenských služeb, zároveň může jít o vozidla převážející například postižené osoby.
V praxi se s termínem dopravní obsluha setkáme například u značky "zákaz vjezdu", která je doplněna dodatkovou tabulku "mimo dopravní obsluhy" - to tedy znamená, že vozidla dopravní osoby do dané lokality mohou vjet.Kdo je to Dopravní obsluha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dopravní obsluha? Lidé, různé

Doporučujeme sdílet tento text s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Animozita? Vzpomněli byste si na význam slova Plebiscit? Rozumíte pojmu Prank? Znáte definici termínu Suspektní?

Klíčová slova: vysvětlení, popis, slovo, heslo, přesný výraz, wikipedie, wiki, definice, různé, význam pojmu, Dopravní obsluha, původ slova, různé, informace, význam slova, termín

Pojem Dopravní obsluha je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Dopravní obsluha

Zkusit najít slovo Dopravní obsluha ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dopravní obsluha ve Wikimedia Commons

Hledat termín Dopravní obsluha na Google obrázcích

Hledat termín Dopravní obsluha na Google.cz

Hledat frázi Dopravní obsluha ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Dopravní obsluha například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Dopravní obsluha, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Dopravní obsluha? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dopravní obsluha? Definice pojmu Dopravní obsluha patří do sekce Různé

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít informace výraz, text, termín, pojem např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Různé).