Kdo je to?
Kdo je Jaroslav Sapík? Životopis Jaroslav Sapík, osobnosti, slavný člověk z kategorie různé

Jaroslav Sapík

Kdo je Jaroslav Sapík? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, různé

Jaroslav Sapík je český šéfkuchař.
Vyučil se v hotelu Ambassador kuchařem a časem se tam vypracoval až na šéfkuchaře. V hotelu pracoval značnou část své kariéry. Vystudoval také Hotelovou školu ve Velkém Meziříčí.
V 90. letech si otevřel vlastní restauraci v obci Klokočná za Prahou - nese jméno Restaurace a penzion U Sapíků.
Kromě toho se jako kuchař zúčastnil řady prestižních soutěží a také vařil i v zahraničních restauracích. Je také známý svou spoluprací s Pražským hradem, kdy vařil pro prezidenty a zahraniční návštěvy.
Obecně známý začal být díky svému účinkování v řadě televizních pořadů věnovaných vaření.
Patří mezi propagátory české kuchyně a tradičních českých receptů. V roce 2009 stál u obnovení Československého svazu kuchařů.
Je autorem řady knih věnovaných gastronomii, např: Česká kuchyně je klasa (2005), Čtyři roční období na talíři (ve spolupráci s Jiřím Babicou; 2016) nebo Můj divotvorný hrnec (2012).Kdo je Jaroslav Sapík? Životopis Jaroslav Sapík, osobnosti, slavný člověk z kategorie různé

Hlavní data o osobě Jaroslav Sapík

Národnost: česká
Datum narození: 19. srpna 1952
Místo narození: Brno

Sdílejte tuto stránku s osobností Jaroslav Sapík s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to One Man Show? Víte co je Taoismus? Vzpomněli byste si na význam slova Vitamín C? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mikrocefalie?

Klíčová slova: wikipedie, datum narození, různé, život, popis, zajímavosti, narození, místo narození, wiki, osobnost, biografie, kdy se narodil Jaroslav Sapík?, Jaroslav Sapík, kdo je Jaroslav Sapík?, kde se narodil Jaroslav Sapík?, Jaroslav Sapík

Pojem Jaroslav Sapík je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Jaroslav Sapík zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jaroslav Sapík ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Jaroslav Sapík ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Jaroslav Sapík ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Jaroslav Sapík ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít slovo Jaroslav Sapík v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaroslav Sapík například v Google obrázcích, v Google překladači, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jaroslav Sapík

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Jaroslav Sapík? Kdy se narodil Jaroslav Sapík? Kde se narodil Jaroslav Sapík? Jaroslav Sapík patří do kategorie Různé

Kategorie různé, zamyšlený muž, jaroslav Sapík, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Jaroslav Sapík např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslav Sapík i v jiné kategorii než je různé.