Kdo je to?
Kdo je Jaroslav Sapík? Životopis Jaroslav Sapík, osobnosti, slavný člověk z kategorie různé

Kdo je Jaroslav Sapík?

Kdo je Jaroslav Sapík? Životopis, informace, biografie, různé

Jaroslav Sapík je český šéfkuchař.
Vyučil se v hotelu Ambassador kuchařem a časem se tam vypracoval až na šéfkuchaře. V hotelu pracoval značnou část své kariéry. Vystudoval také Hotelovou školu ve Velkém Meziříčí.
V 90. letech si otevřel vlastní restauraci v obci Klokočná za Prahou - nese jméno Restaurace a penzion U Sapíků.
Kromě toho se jako kuchař zúčastnil řady prestižních soutěží a také vařil i v zahraničních restauracích. Je také známý svou spoluprací s Pražským hradem, kdy vařil pro prezidenty a zahraniční návštěvy.
Obecně známý začal být díky svému účinkování v řadě televizních pořadů věnovaných vaření.
Patří mezi propagátory české kuchyně a tradičních českých receptů. V roce 2009 stál u obnovení Československého svazu kuchařů.
Je autorem řady knih věnovaných gastronomii, např: Česká kuchyně je klasa (2005), Čtyři roční období na talíři (ve spolupráci s Jiřím Babicou; 2016) nebo Můj divotvorný hrnec (2012).Kdo je Jaroslav Sapík? Životopis Jaroslav Sapík, osobnosti, slavný člověk z kategorie různé

Hlavní informace o osobě Jaroslav Sapík

Národnost: česká
Datum narození: 19. srpna 1952
Místo narození: Brno

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jaroslav Sapík sdílet s ostatními na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Nick? Vzpomenete si na definici slova SSD disk? Vzpomněli byste si na význam slova Komunitní přenos? Vzpomněli byste si na význam slova Úzus?

Klíčová slova: Jaroslav Sapík, osobnost, kde se narodil Jaroslav Sapík?, různé, vysvětlení, informace, popis, Jaroslav Sapík, životopis, biografie, různé, místo narození, wikipedie, zajímavosti, narození, život

Pojem Jaroslav Sapík je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít termín Jaroslav Sapík ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Jaroslav Sapík ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Jaroslav Sapík na Google.cz

Hledat slovo Jaroslav Sapík ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Jaroslav Sapík ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaroslav Sapík například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Jaroslav Sapík? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Jaroslav Sapík? Kdy se narodil Jaroslav Sapík? Kde se narodil Jaroslav Sapík? Jaroslav Sapík patří do sekce Různé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Jaroslav Sapík dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslav Sapík i v jiné kategorii než je různé.