Kdo je to?
Kdo je to Kazma? Životopis Kazma, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Kazma?

Kdo je to Kazma? Stručný životopis

Kazma Kazmitch je umělecké jméno Kamila Bartoška, moderátora a producenta pořadu ONE MAN SHOW, který vysílá internetová televize Stream.cz patřící společnosti Seznam.cz. Dříve Kazma působil v komerční rozhlasové stanici Fajn rádio. V pořadu ONE MAN SHOW, se Kazma pokouší vystřelit si ze známých osobností, institucí a pořadů. Některé epizody, videa můžeme označit jako virální, odkazy na ně jsou masově šířeny samotnými diváky především prostřednictvím sociálních sítí. Mezi jeho nejsledovanější a zároveň nejkontroverznější akce patří účast falešného herce Jima Carreyho na Českých Lvech v roce 2015, setkání s Justinem Biebrem v roce 2016 nebo účast nastrčeného herce (Karel Ondrka) s údajným tourettovým syndromem, v pořadu Prostřeno vysílaného televizí Prima v roce 2017. Kazma se též "proslavil" románkem s bulvární hvězdičkou (moderátorkou) Kateřinou Kristelovou. Tento vztah již nějakou dobu není aktuální.Kdo je to Kazma? Životopis Kazma, lidé, osobnosti z různé

Základní údaje o osobě Kazma

Národnost: česká
Datum narození: 28. května 1985
Místo narození: Kroměříž

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kazma s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Quo vadis? Vzpomněli byste si co znamená slovo Argot? Vzpomenete si na definici slova Hiking? Víte co je Agar?

Klíčová slova: formulace, popis, termín, Kazma, etymologie, informace, slovo, různé, odborný výraz, pojem, přesný výraz, kdo to je, přesný význam, heslo, co znamená, popis

Pojem Kazma je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Kazma na Youtube

Vyhledat heslo Kazma v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Kazma ve Wikislovníku

Najít heslo Kazma ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kazma například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Kazma?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Kazma? Kdo to byl Kazma? Kdy se narodil Kazma? Kde se narodil Kazma? Kazma patří do sekce různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Kazma řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kazma i v jiné kategorii než je různé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.