Kdo je to?
Kdo je Kazma? Životopis Kazma, osobnosti, slavný člověk z kategorie různé

Kdo je Kazma?

Kdo je Kazma? Životopis, informace, biografie, různé

Kazma Kazmitch je umělecké jméno Kamila Bartoška, moderátora a producenta pořadu ONE MAN SHOW, který vysílá internetová televize Stream.cz patřící společnosti Seznam.cz. Dříve Kazma působil v komerční rozhlasové stanici Fajn rádio. V pořadu ONE MAN SHOW, se Kazma pokouší vystřelit si ze známých osobností, institucí a pořadů. Některé epizody, videa můžeme označit jako virální, odkazy na ně jsou masově šířeny samotnými diváky především prostřednictvím sociálních sítí. Mezi jeho nejsledovanější a zároveň nejkontroverznější akce patří účast falešného herce Jima Carreyho na Českých Lvech v roce 2015, setkání s Justinem Biebrem v roce 2016 nebo účast nastrčeného herce (Karel Ondrka) s údajným tourettovým syndromem, v pořadu Prostřeno vysílaného televizí Prima v roce 2017. Kazma se též "proslavil" románkem s bulvární hvězdičkou (moderátorkou) Kateřinou Kristelovou. Tento vztah již nějakou dobu není aktuální.



Kdo je Kazma? Životopis Kazma, osobnosti, slavný člověk z kategorie různé

Hlavní data o osobě Kazma

Národnost: česká
Datum narození: 28. května 1985
Místo narození: Kroměříž

Tento text (Kazma) můžete samozřejmě sdílet s blízkými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Masopust? Vzpomněli byste si co znamená slovo Asociace? Vzpomenete si na definici slova Sněžná čára? Víte co je Lučavka královská?

Klíčová slova: osobnosti, národnost, popis, biografie, informace, místo narození, kdo je Kazma?, lexikon, různé, život, Kazma, wikipedie, datum narození, Kazma, wiki, vysvětlení

Pojem Kazma je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kazma ve Wikimedia Commons

Najít heslo Kazma ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Kazma ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Kazma ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Kazma na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kazma například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Kazma?

Nyní již víte Kdo je to Kazma? Kdy se narodil Kazma? Kde se narodil Kazma? Kazma se nachází v sekci Různé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Kazma třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kazma i v jiné kategorii než je různé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.