Kdo je to?
Kdo je to Kazma? Životopis Kazma, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Kazma?

Kdo je to Kazma? Stručný životopis

Kazma Kazmitch je umělecké jméno Kamila Bartoška, moderátora a producenta pořadu ONE MAN SHOW, který vysílá internetová televize Stream.cz patřící společnosti Seznam.cz. Dříve Kazma působil v komerční rozhlasové stanici Fajn rádio. V pořadu ONE MAN SHOW, se Kazma pokouší vystřelit si ze známých osobností, institucí a pořadů. Některé epizody, videa můžeme označit jako virální, odkazy na ně jsou masově šířeny samotnými diváky především prostřednictvím sociálních sítí. Mezi jeho nejsledovanější a zároveň nejkontroverznější akce patří účast falešného herce Jima Carreyho na Českých Lvech v roce 2015, setkání s Justinem Biebrem v roce 2016 nebo účast nastrčeného herce (Karel Ondrka) s údajným tourettovým syndromem, v pořadu Prostřeno vysílaného televizí Prima v roce 2017. Kazma se též "proslavil" románkem s bulvární hvězdičkou (moderátorkou) Kateřinou Kristelovou. Tento vztah již nějakou dobu není aktuální.Kdo je to Kazma? Životopis Kazma, lidé, osobnosti z různé

Základní informace o osobě Kazma

Národnost: česká
Datum narození: 28. května 1985
Místo narození: Kroměříž

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Kazma? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Quo vadis? Rozumíte pojmu Světelné znečištění? Vzpomenete si na definici slova Filipika? Znáte pojem Kamenec?

Klíčová slova: wiki, slovo, odborný výraz, přesný výraz, význam, přesný význam, popis, význam slova, definice, vysvětlení, termín, pojem, původ slova, informace, význam pojmu, co znamená

Pojem Kazma je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Kazma zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Kazma na Youtube

Najít heslo Kazma ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Kazma ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Kazma v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Kazma například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Kazma? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kazma? Kdo to byl Kazma? Kdy se narodil Kazma? Kde se narodil Kazma? Kazma je v sekci různé. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Kazma třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kazma i v jiné kategorii než je různé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.