Kdo je to?
Kdo je to Kazma? Životopis Kazma, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Kazma?

Kdo je to Kazma? Stručný životopis

Kazma Kazmitch je umělecké jméno Kamila Bartoška, moderátora a producenta pořadu ONE MAN SHOW, který vysílá internetová televize Stream.cz patřící společnosti Seznam.cz. Dříve Kazma působil v komerční rozhlasové stanici Fajn rádio. V pořadu ONE MAN SHOW, se Kazma pokouší vystřelit si ze známých osobností, institucí a pořadů. Některé epizody, videa můžeme označit jako virální, odkazy na ně jsou masově šířeny samotnými diváky především prostřednictvím sociálních sítí. Mezi jeho nejsledovanější a zároveň nejkontroverznější akce patří účast falešného herce Jima Carreyho na Českých Lvech v roce 2015, setkání s Justinem Biebrem v roce 2016 nebo účast nastrčeného herce (Karel Ondrka) s údajným tourettovým syndromem, v pořadu Prostřeno vysílaného televizí Prima v roce 2017. Kazma se též "proslavil" románkem s bulvární hvězdičkou (moderátorkou) Kateřinou Kristelovou. Tento vztah již nějakou dobu není aktuální.Kdo je to Kazma? Životopis Kazma, lidé, osobnosti z různé

Základní informace o osobě Kazma

Národnost: česká
Datum narození: 28. května 1985
Místo narození: Kroměříž

Líbí se stručný životopis s osobou Kazma? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Quo vadis? Znáte definici termínu SSID? Vzpomenete si na definici slova Hiking? Pamatujete si definici pojmu Životospráva?

Klíčová slova: význam slova, Kazma, definice, heslo, formulace, popis, odborný výraz, vysvětlení, etymologie, pojem, co znamená, význam pojmu, význam, lexikon, slovo, co je to Kazma?

Pojem Kazma je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Kazma lze najít v následujících zdrojích

Hledat frázi Kazma ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Kazma na Google.cz

Vyhledat výraz Kazma ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Kazma ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kazma například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Kazma?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kazma? Kdo to byl Kazma? Kdy se narodil Kazma? Kde se narodil Kazma? Kazma je v kategorii různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Kazma kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kazma i v jiné kategorii než je různé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.