Kdo je to?
Kdo je to Kazma? Životopis Kazma, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Kazma?

Kdo je to Kazma? Stručný životopis

Kazma Kazmitch je umělecké jméno Kamila Bartoška, moderátora a producenta pořadu ONE MAN SHOW, který vysílá internetová televize Stream.cz patřící společnosti Seznam.cz. Dříve Kazma působil v komerční rozhlasové stanici Fajn rádio. V pořadu ONE MAN SHOW, se Kazma pokouší vystřelit si ze známých osobností, institucí a pořadů. Některé epizody, videa můžeme označit jako virální, odkazy na ně jsou masově šířeny samotnými diváky především prostřednictvím sociálních sítí. Mezi jeho nejsledovanější a zároveň nejkontroverznější akce patří účast falešného herce Jima Carreyho na Českých Lvech v roce 2015, setkání s Justinem Biebrem v roce 2016 nebo účast nastrčeného herce (Karel Ondrka) s údajným tourettovým syndromem, v pořadu Prostřeno vysílaného televizí Prima v roce 2017. Kazma se též "proslavil" románkem s bulvární hvězdičkou (moderátorkou) Kateřinou Kristelovou. Tento vztah již nějakou dobu není aktuální.Kdo je to Kazma? Životopis Kazma, lidé, osobnosti z různé

Hlavní informace o osobě Kazma

Národnost: česká
Datum narození: 28. května 1985
Místo narození: Kroměříž

Popis osobnosti Kazma můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Quo vadis? Znáte pojem Hřebenáč? Vzpomenete si na definici slova Hiking? Vzpomenete si na definici slova Ganache?

Klíčová slova: popis, formulace, kdo to je, vysvětlení, Kazma, význam pojmu, synonymum, co je to Kazma?, význam, lexikon, definice, původ slova, co znamená, přesný výraz, přesný význam, etymologie

Pojem Kazma je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kazma ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Kazma ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Kazma ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Kazma ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kazma například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Kazma? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kazma? Kdo to byl Kazma? Kdy se narodil Kazma? Kde se narodil Kazma? Kazma se nachází v kategorii různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Kazma kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kazma i v jiné kategorii než je různé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.