Kdo je to?
Kdo je to Kazma? Životopis Kazma, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Kazma?

Kdo je to Kazma? Stručný životopis

Kazma Kazmitch je umělecké jméno Kamila Bartoška, moderátora a producenta pořadu ONE MAN SHOW, který vysílá internetová televize Stream.cz patřící společnosti Seznam.cz. Dříve Kazma působil v komerční rozhlasové stanici Fajn rádio. V pořadu ONE MAN SHOW, se Kazma pokouší vystřelit si ze známých osobností, institucí a pořadů. Některé epizody, videa můžeme označit jako virální, odkazy na ně jsou masově šířeny samotnými diváky především prostřednictvím sociálních sítí. Mezi jeho nejsledovanější a zároveň nejkontroverznější akce patří účast falešného herce Jima Carreyho na Českých Lvech v roce 2015, setkání s Justinem Biebrem v roce 2016 nebo účast nastrčeného herce (Karel Ondrka) s údajným tourettovým syndromem, v pořadu Prostřeno vysílaného televizí Prima v roce 2017. Kazma se též "proslavil" románkem s bulvární hvězdičkou (moderátorkou) Kateřinou Kristelovou. Tento vztah již nějakou dobu není aktuální.Kdo je to Kazma? Životopis Kazma, lidé, osobnosti z různé

Základní údaje o osobě Kazma

Národnost: česká
Datum narození: 28. května 1985
Místo narození: Kroměříž

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kazma s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Quo vadis? Pamatujete si definici pojmu Triatlon? Vzpomenete si na definici slova Filipika? Vzpomněli byste si co znamená slovo Frekvence?

Klíčová slova: popis, etymologie, co je to Kazma?, informace, heslo, slovo, wiki, vysvětlení, přesný význam, pojem, význam, termín, co znamená, Kazma, přesný výraz, synonymum

Pojem Kazma je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít heslo Kazma ve Wikipedii

Vyhledat heslo Kazma ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Kazma ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Kazma ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kazma například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kazma

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kazma? Kdo to byl Kazma? Kdy se narodil Kazma? Kde se narodil Kazma? Kazma se nachází v sekci různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Kazma dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kazma i v jiné kategorii než je různé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.