Kdo je to?
Kdo je to, byl Vokalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vokalista? Lidé, hudba

Kdo je to Vokalista?

Co znamená a jaký je význam slova Vokalista?

Vokalista je zpěvák, který buď zpívá v chrámu, nebo je tímto slovem myšlen ten, kdo působí jako vokalický doprovod hlavního interpreta písně.Kdo je to, byl Vokalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vokalista? Lidé, hudba

Zaujalo vás slovo, termín Vokalista? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Quinoa? Víte co je Nový zákon? Vzpomněli byste si na význam slova Římský kmín? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mikroekonomie?

Klíčová slova: slovo, wiki, co je to Vokalista?, kdo to je, popis, vysvětlení, popis, etymologie, přesný výraz, lexikon, termín, heslo, co znamená, původ slova, význam, formulace

Pojem Vokalista je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Vokalista

Hledejte bez špehování slovo Vokalista ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Vokalista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Vokalista ve Wikislovníku

Vyhledat termín Vokalista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Vokalista například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Vokalista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Vokalista? Kdo to byl Vokalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vokalista? Definice pojmu Vokalista se nachází v kategorii hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Vokalista hledat i v jiných kategoriích (než hudba).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.