Kdo je to?
Kdo je to, byl Vokalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vokalista? Lidé, hudba

Kdo je to Vokalista?

Co znamená a jaký je význam slova Vokalista?

Vokalista je zpěvák, který buď zpívá v chrámu, nebo je tímto slovem myšlen ten, kdo působí jako vokalický doprovod hlavního interpreta písně.Kdo je to, byl Vokalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vokalista? Lidé, hudba

Líbí se vám definice kdo je to Vokalista? Pak se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Quinoa? Vzpomenete si na definici slova Čertův dráp? Vzpomněli byste si na význam slova Římský kmín? Vzpomněli byste si na význam slova Brusný papír?

Klíčová slova: pojem, etymologie, původ slova, přesný výraz, co je to Vokalista?, heslo, hudba, vysvětlení, informace, formulace, význam slova, kdo to je, definice, popis, popis, význam pojmu

Pojem Vokalista je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Vokalista

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vokalista ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Vokalista na Youtube

Hledat termín Vokalista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Vokalista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Vokalista například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vokalista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vokalista? Kdo to byl Vokalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vokalista? Definice pojmu Vokalista je v kategorii hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Vokalista i jinde než v sekci než v hudba.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.