Kdo je to?
Kdo je to, byl Vokalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vokalista? Lidé, hudba

Kdo je to Vokalista?

Co znamená a jaký je význam slova Vokalista?

Vokalista je zpěvák, který buď zpívá v chrámu, nebo je tímto slovem myšlen ten, kdo působí jako vokalický doprovod hlavního interpreta písně.Kdo je to, byl Vokalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vokalista? Lidé, hudba

Zaujalo vás slovo, termín Vokalista? Potom se podělte s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Quinoa? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ethernet? Vzpomněli byste si na význam slova Těžká voda? Znáte termín Přírodní rezervace?

Klíčová slova: kdo to je, přesný výraz, termín, co je to Vokalista?, definice, vysvětlení, lexikon, slovo, odborný výraz, wiki, pojem, význam, informace, význam pojmu, Vokalista, co znamená

Pojem Vokalista je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Vokalista

Hledat videa s názvem Vokalista na Youtube

Hledat termín Vokalista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Vokalista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Vokalista na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vokalista například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vokalista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Vokalista? Kdo to byl Vokalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vokalista? Definice pojmu Vokalista patří do sekce hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hudba).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.