Kdo je to?
Kdo je to, byl Vokalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vokalista? Lidé, hudba

Kdo je to Vokalista?

Co znamená a jaký je význam slova Vokalista?

Vokalista je zpěvák, který buď zpívá v chrámu, nebo je tímto slovem myšlen ten, kdo působí jako vokalický doprovod hlavního interpreta písně.Kdo je to, byl Vokalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vokalista? Lidé, hudba

Definici slova Vokalista můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Kortikoidy? Znáte definici termínu Šalotka? Vzpomněli byste si na význam slova Dip? Pamatujete si definici pojmu Promoce?

Klíčová slova: význam, kdo to je, kdo je Vokalista?, význam pojmu, lexikon, formulace, hudba, původ slova, informace, popis, význam slova, termín, etymologie, slovo, pojem, přesný výraz

Pojem Vokalista je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem Vokalista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Vokalista ve Wikipedii

Vyhledat výraz Vokalista ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Vokalista ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Vokalista například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Vokalista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Vokalista? Kdo to byl Vokalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vokalista? Definice pojmu Vokalista se nachází v sekci hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Vokalista i v jiných kategoriích (než hudba).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.