Kdo je to?
Kdo je to, byl Neopomenutelný Dědic? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neopomenutelný Dědic? Lidé, různé

Kdo je to Neopomenutelný Dědic?

Jaký je význam slova Neopomenutelný Dědic? Co to znamená?

Neopomenutelný dědic je pojem zavedený novým občanským zákoníkem. Dědic označený tímto termínem má nezpochybnitelný nárok na určitý podíl z pozůstalosti. Neopomenutelnými dědici jsou dle občanského zákoníku potomci zůstavitele dle pravidla, že vždy bližší potomek vyloučí vzdálenějšího.
Nezletilí potomci vždy musí dostat svůj zákonný podíl, zletilí potomci alespoň polovinu svého zákonného podílu. Pokud je jediný potomek nezletilý, připadá mu dědictví celé.Kdo je to, byl Neopomenutelný Dědic? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Neopomenutelný Dědic? Lidé, různé

Líbí se vám definice kdo je to Neopomenutelný Dědic? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Ketonová dieta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ačokča? Rozumíte pojmu PDF? Znáte termín Právní úkon?

Klíčová slova: definice, wiki, Neopomenutelný Dědic, vysvětlení, pojem, informace, význam slova, kdo je Neopomenutelný Dědic?, slovo, popis, odborný výraz, formulace, význam pojmu, heslo, přesný význam, termín

Pojem Neopomenutelný Dědic je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít pojem Neopomenutelný Dědic ve Wikislovníku

Hledat slovo Neopomenutelný Dědic ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Neopomenutelný Dědic ve Wikipedii

Zkusit najít Neopomenutelný Dědic v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Neopomenutelný Dědic například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Neopomenutelný Dědic? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Neopomenutelný Dědic? Kdo to byl Neopomenutelný Dědic? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Neopomenutelný Dědic? Definice pojmu Neopomenutelný Dědic je v sekci různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Neopomenutelný Dědic i v jiné kategorii než je sekce různé.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.