Kdo je to?
Kdo je to, byl Playmate? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Playmate? Lidé, různé

Kdo je to Playmate?

Co znamená a jaký je význam slova Playmate?

Playmate je označení krásné dívky, většinou jen lehce oděné, často se jedná o vítězky soutěží krásy nebo modelky. Anglické slovo playmate bylo odvozeno od jména časopisu Playboy. Ve středu časopisu se na dvojstraně nacházely fotografie nahých nebo téměř nahých dívek. Tuto dvojstranu o rozměru A3 bylo možné vyjmout a použít jako plakát. Z kandidátek byla vybrána jedna vždy jednou za měsíc a z dvanácti úspěšných pak byla zvolena Playmate roku.
Tyto dívky, playmates, se stávaly sexuálními symboly a objekty sexuálních fantazií čtenářů časopisu. Získání titulu a s ním spojeného ohodnocení (např. finanční ohodnocení, luxusní automobil, motocykl) umožnilo těmto dívkám posun k další kariéře, většinou v showbyznysu. Titul Playmate byl pak dále využíván a rozšířil se i mimo sféru časopisu.Kdo je to, byl Playmate? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Playmate? Lidé, různé

Líbí se vám definice kdo je to Playmate? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Levice? Rozumíte pojmu Imobilizér? Vzpomněli byste si co označuje výraz EET? Znáte pojem Utopie?

Klíčová slova: pojem, význam pojmu, význam, heslo, lexikon, kdo to je, význam slova, odborný výraz, přesný výraz, kdo je Playmate?, slovo, co znamená, popis, informace, synonymum, popis

Pojem Playmate je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat heslo Playmate ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Playmate ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Playmate v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Playmate ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Playmate například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Playmate

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Playmate? Kdo to byl Playmate? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Playmate? Definice pojmu Playmate je v kategorii různé. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, text, pojem řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Playmate hledat i v jiných kategoriích (než různé).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.