Kdo je to?
Kdo je to, byl Rakeťák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rakeťák? Lidé, různé

Kdo je to Rakeťák?

Jaký je význam slova Rakeťák? Co to znamená?

Pojem rakeťák může označovat několik věcí:
1) Buzz rakeťák - postavička z animovaného filmu Toy Story, hračka představující kosmonauta.
2) Píseň od skupiny Těžkej pokondr.
3) Název americké komedie z roku 1997, kde je hlavním "hrdinou" nešika, který se nechtěně stal hvězdou první výpravy lidské posádky na Mars.Kdo je to, byl Rakeťák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rakeťák? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Rakeťák sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Charakter? Znáte pojem Kýla? Vzpomenete si na definici slova Gnocchi? Vzpomenete si na definici slova Kerblík?

Klíčová slova: vysvětlení, význam, lexikon, původ slova, popis, co znamená, wiki, přesný význam, různé, kdo to je, formulace, význam slova, informace, význam pojmu, etymologie, co je to Rakeťák?

Pojem Rakeťák je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat frázi Rakeťák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Rakeťák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rakeťák ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Rakeťák ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Rakeťák například ve Wikipedii, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Rakeťák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Rakeťák? Kdo to byl Rakeťák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rakeťák? Definice pojmu Rakeťák se nachází v kategorii různé. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, text, definici, třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Rakeťák v jiné sekci než různé.

Znáte pojem plugin nebo chipset?