Kdo je to?
Kdo je to, byl Vizionář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vizionář? Lidé, různé

Kdo je to Vizionář?

Jaký je význam slova Vizionář? Co to znamená?

Vizionář je označení pro osobu, která dokáže odhadnout nebo předpovědět budoucí vývoj nebo stav. Tyto odhady se mohou týkat vývoje společnosti, technologií a jejich využití. Velmi ceněné jsou v oblasti ekonomiky.
Pro vizionáře je důležité, aby dokázal odhadnout také dobu, ve které má jeho vize šanci na úspěšnou realizaci.Kdo je to, byl Vizionář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vizionář? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vizionář s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Hotspot? Vzpomněli byste si co označuje výraz Fanka? Znáte termín Erysipel? Znáte termín Keratokonus?

Klíčová slova: přesný význam, kdo to je, co je to Vizionář?, etymologie, různé, wiki, význam pojmu, popis, co znamená, vysvětlení, synonymum, pojem, původ slova, kdo je Vizionář?, slovo, odborný výraz

Pojem Vizionář je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vizionář ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Vizionář ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Vizionář ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Vizionář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Vizionář například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Vizionář, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Vizionář? Kdo to byl Vizionář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vizionář? Definice pojmu Vizionář se nachází v sekci různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než různé.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?