Kdo je to?
Kdo je to, byl Yankee? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Yankee? Lidé, různé

Kdo je to Yankee?

Jaký je význam slova Yankee? Co to znamená?

Yankee je slangové označení, přezdívka lidí pocházejících ze Spojených států, především ze severovýchodu USA.Kdo je to, byl Yankee? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Yankee? Lidé, různé

Líbí se vám definice kdo je to Yankee? Pak se podělte s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Upgrade? Znáte termín Dedukce? Pamatujete si definici pojmu Akvadukt? Víte, co je to Konvektomat?

Klíčová slova: termín, význam, definice, popis, co znamená, lexikon, co je to Yankee?, informace, různé, kdo je Yankee?, etymologie, přesný význam, popis, kdo to je, slovo, heslo

Pojem Yankee je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Yankee zkuste tyto odkazy

Hledat videa s názvem Yankee na Youtube

Vyhledat heslo Yankee ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Yankee ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Yankee ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Yankee například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Yankee? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Yankee? Kdo to byl Yankee? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Yankee? Definice pojmu Yankee je v sekci různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v různé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.