Kdo je to?
Kdo je to, byl Yankee? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Yankee? Lidé, různé

Kdo je to Yankee?

Jaký je význam slova Yankee? Co to znamená?

Yankee je slangové označení, přezdívka lidí pocházejících ze Spojených států, především ze severovýchodu USA.Kdo je to, byl Yankee? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Yankee? Lidé, různé

Definici slova Yankee můžete sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Upgrade? Znáte definici termínu Heliograf? Pamatujete si definici pojmu Akvadukt? Pamatujete si definici pojmu Veřejná služba?

Klíčová slova: kdo to je, význam pojmu, popis, odborný výraz, synonymum, termín, lexikon, kdo je Yankee?, informace, původ slova, heslo, popis, co znamená, význam, různé, vysvětlení

Pojem Yankee je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat frázi Yankee v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Yankee ve vyhledávači Yandex

Najít termín Yankee ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Yankee ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Yankee například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Yankee

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Yankee? Kdo to byl Yankee? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Yankee? Definice pojmu Yankee patří do sekce různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Yankee i v jiné sekci než v různé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.