Kdo je to?
Kdo je to, byl Yankee? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Yankee? Lidé, různé

Kdo je to Yankee?

Jaký je význam slova Yankee? Co to znamená?

Yankee je slangové označení, přezdívka lidí pocházejících ze Spojených států, především ze severovýchodu USA.Kdo je to, byl Yankee? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Yankee? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Yankee s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Upgrade? Vzpomenete si na definici slova Galaretka? Pamatujete si definici pojmu Xanthan? Vzpomněli byste si na význam slova Darknet?

Klíčová slova: význam, význam pojmu, pojem, formulace, kdo to je, wiki, synonymum, informace, vysvětlení, popis, co znamená, heslo, co je to Yankee?, Yankee, definice, popis

Pojem Yankee je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Yankee

Najít heslo Yankee ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Yankee ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Yankee ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Yankee na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Yankee například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Yankee, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Yankee? Kdo to byl Yankee? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Yankee? Definice pojmu Yankee se nachází v sekci různé. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Yankee hledat i v jiných kategoriích (než různé).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.