Kdo je to?
Kdo je to, byl Yankee? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Yankee? Lidé, různé

Kdo je to Yankee?

Jaký je význam slova Yankee? Co to znamená?

Yankee je slangové označení, přezdívka lidí pocházejících ze Spojených států, především ze severovýchodu USA.Kdo je to, byl Yankee? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Yankee? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Yankee? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Upgrade? Víte, co je to Šašlik? Pamatujete si definici pojmu Xanthan? Rozumíte pojmu First minute?

Klíčová slova: definice, heslo, původ slova, informace, význam pojmu, co znamená, kdo to je, význam, etymologie, lexikon, přesný význam, popis, odborný výraz, pojem, kdo je Yankee?, různé

Pojem Yankee je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Yankee na Youtube

Vyhledat slovo Yankee ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Yankee na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Yankee ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Yankee například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Yankee

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Yankee? Kdo to byl Yankee? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Yankee? Definice pojmu Yankee je v kategorii různé. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v různé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.