Kdo je to?
Kdo je to, byl Zmocněnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zmocněnec? Lidé, různé

Kdo je to Zmocněnec?

Jaký je význam slova Zmocněnec? Co to znamená?

Když někdo někomu udělí plnou moc, nazýváme toho, kdo je zplnomocněn, zmocněncem. Zmocněnec je pověřený zástupce zmocnitele (toho, kdo plnou moc vystavil). Zmocněnec jedná za zmocnitele ve věcech, k nimž ho opravňuje plná moc.Kdo je to, byl Zmocněnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zmocněnec? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Zmocněnec? s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova HDI? Víte, co je to Dogmatismus? Víte co je Žinylka? Rozumíte pojmu AKA?

Klíčová slova: wiki, popis, co znamená, význam, vysvětlení, slovo, přesný výraz, definice, informace, termín, co je to Zmocněnec?, význam slova, synonymum, lexikon, různé, heslo

Pojem Zmocněnec je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat heslo Zmocněnec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zmocněnec ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Zmocněnec na Google.cz

Najít výraz Zmocněnec ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Zmocněnec například ve Wikipedii, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Zmocněnec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Zmocněnec? Kdo to byl Zmocněnec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zmocněnec? Definice pojmu Zmocněnec je v sekci různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Zmocněnec hledat i v jiných kategoriích (než různé).

Znáte pojem plugin nebo chipset?