Kdo je to?
Kdo je to, byl Zmocněnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zmocněnec? Lidé, různé

Kdo je to Zmocněnec?

Jaký je význam slova Zmocněnec? Co to znamená?

Když někdo někomu udělí plnou moc, nazýváme toho, kdo je zplnomocněn, zmocněncem. Zmocněnec je pověřený zástupce zmocnitele (toho, kdo plnou moc vystavil). Zmocněnec jedná za zmocnitele ve věcech, k nimž ho opravňuje plná moc.Kdo je to, byl Zmocněnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zmocněnec? Lidé, různé

Líbí se vám definice kdo je to Zmocněnec? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova HDI? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dotační podvod? Víte co je Pálení žáhy? Víte co je Rula?

Klíčová slova: různé, význam, popis, etymologie, kdo je Zmocněnec?, informace, heslo, synonymum, přesný výraz, pojem, původ slova, popis, co znamená, wiki, formulace, odborný výraz

Pojem Zmocněnec je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledejte bez špehování slovo Zmocněnec ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Zmocněnec ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zmocněnec ve Wikimedia Commons

Najít slovo Zmocněnec ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Zmocněnec například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zmocněnec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zmocněnec? Kdo to byl Zmocněnec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zmocněnec? Definice pojmu Zmocněnec je v kategorii různé. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Zmocněnec hledat i v jiných kategoriích (než různé).

Znáte pojem plugin nebo chipset?