Kdo je to?
Kdo je to, byl Zmocněnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zmocněnec? Lidé, různé

Kdo je to Zmocněnec?

Jaký je význam slova Zmocněnec? Co to znamená?

Když někdo někomu udělí plnou moc, nazýváme toho, kdo je zplnomocněn, zmocněncem. Zmocněnec je pověřený zástupce zmocnitele (toho, kdo plnou moc vystavil). Zmocněnec jedná za zmocnitele ve věcech, k nimž ho opravňuje plná moc.Kdo je to, byl Zmocněnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zmocněnec? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zmocněnec s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova HDI? Znáte definici termínu Amen? Víte co je Žinylka? Pamatujete si definici pojmu Rýže Basmati?

Klíčová slova: slovo, původ slova, přesný význam, lexikon, informace, pojem, význam, přesný výraz, vysvětlení, odborný výraz, popis, Zmocněnec, co je to Zmocněnec?, různé, heslo, termín

Pojem Zmocněnec je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat výraz Zmocněnec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Zmocněnec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Zmocněnec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Zmocněnec na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Zmocněnec například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Zmocněnec, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Zmocněnec? Kdo to byl Zmocněnec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zmocněnec? Definice pojmu Zmocněnec se nachází v sekci různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než různé).

Znáte pojem plugin nebo chipset?