Kdo je to?
Kdo je to, byl Zmocněnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zmocněnec? Lidé, různé

Kdo je to Zmocněnec?

Jaký je význam slova Zmocněnec? Co to znamená?

Když někdo někomu udělí plnou moc, nazýváme toho, kdo je zplnomocněn, zmocněncem. Zmocněnec je pověřený zástupce zmocnitele (toho, kdo plnou moc vystavil). Zmocněnec jedná za zmocnitele ve věcech, k nimž ho opravňuje plná moc.Kdo je to, byl Zmocněnec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zmocněnec? Lidé, různé

Definici slova Zmocněnec můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova HDI? Vzpomněli byste si na význam slova Statutární orgán? Víte co je Pálení žáhy? Znáte definici termínu Inflace?

Klíčová slova: vysvětlení, původ slova, heslo, význam, synonymum, slovo, význam pojmu, přesný výraz, kdo to je, kdo je Zmocněnec?, etymologie, přesný význam, co je to Zmocněnec?, popis, odborný výraz, pojem

Pojem Zmocněnec je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat výraz Zmocněnec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zmocněnec ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Zmocněnec ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Zmocněnec na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Zmocněnec například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Zmocněnec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Zmocněnec? Kdo to byl Zmocněnec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zmocněnec? Definice pojmu Zmocněnec se nachází v kategorii různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v různé.

Znáte pojem plugin nebo chipset?