Kdo je to?
Kdo je Jiří Holeček? Životopis Jiří Holeček, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Jiří Holeček

Kdo je Jiří Holeček? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

Osobní život, Neručíme za eventuální chyby v textech, galerie, místo narození, datum narození, pahýl a národnost. Aktualizace textu je plánována na prosinec 2024. Děkujeme za pochopení.Kdo je Jiří Holeček? Životopis Jiří Holeček, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní informace o osobě Jiří Holeček

Národnost: -----

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jiří Holeček sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Profylaxe? Pamatujete si definici pojmu Last minute? Vzpomněli byste si co znamená slovo Krokvice? Vzpomněli byste si co znamená slovo Schwingen?

Klíčová slova: osobnosti, zajímavosti, sport, informace, sport, kdo je Jiří Holeček?, vysvětlení, život, wikipedie, osobnost, lexikon, národnost, biografie, životopis, popis, Jiří Holeček

Pojem Jiří Holeček je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít frázi Jiří Holeček na Google.cz

Zkusit najít termín Jiří Holeček ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Jiří Holeček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít výraz Jiří Holeček ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Jiří Holeček ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Holeček například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Jiří Holeček?

Právě nyní již víte Kdo je to Jiří Holeček? Jiří Holeček je v sekci Sport

Kategorie sport, krasobruslařka, jiří Holeček, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Jiří Holeček například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Holeček i v jiné kategorii než je sport.