Kdo je to?
Kdo je to Staniční sestra? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Staniční sestra? Lidé, lékařství

Staniční sestra

Jaký je význam slova Staniční sestra? Co to znamená?

Staniční sestra je vedoucí zdravotní sestra na daném oddělení. Je nadřízená ostatním zdravotním sestrám a podřízená vrchní sestře. Jedná se o pozici, která předpokládá kromě příslušného vzdělání a zdravotnických a osobnostních schopností také velké manažerské dovednosti. Jejím úkolem je řídit chod oddělení - organizovat směny, dohlížet na práci ostatních pracovníků či na dodržování bezpečnostních a dalších předpisů.
Staniční sestra musí mít vzdělání alespoň z vyšší odborné školy nebo z univerzity.Kdo je to Staniční sestra? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Staniční sestra? Lidé, lékařství

Zaujalo vás slovo, termín Staniční sestra? Potom se podělte s dalšími osobami na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Roční obrat? Znáte definici termínu Chtíč? Víte co je Terpentýn? Pamatujete si definici pojmu Nížina?

Klíčová slova: definice, popis, slovo, odborný výraz, přesný výraz, formulace, wiki, význam, význam pojmu, heslo, synonymum, wikipedie, Staniční sestra, etymologie, informace, význam slova

Pojem Staniční sestra je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat heslo Staniční sestra ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Staniční sestra ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Staniční sestra na Youtube

Najít heslo Staniční sestra na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Staniční sestra ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Staniční sestra například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Staniční sestra? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Staniční sestra? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Staniční sestra? Definice pojmu Staniční sestra se nachází v kategorii Lékařství

Sepsáno redaktory Superia.cz. Snažili jsme se kontrolovat a ověřovat texty a informace. Přesto se mohlo stát, že je zde nepřesný údaj nebo chyba. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace výraz, slovo, definici, termín třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Staniční sestra hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).