Kdo je to?
Kdo je to Staniční sestra? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Staniční sestra? Lidé, lékařství

Staniční sestra

Jaký je význam slova Staniční sestra? Co to znamená?

Staniční sestra je vedoucí zdravotní sestra na daném oddělení. Je nadřízená ostatním zdravotním sestrám a podřízená vrchní sestře. Jedná se o pozici, která předpokládá kromě příslušného vzdělání a zdravotnických a osobnostních schopností také velké manažerské dovednosti. Jejím úkolem je řídit chod oddělení - organizovat směny, dohlížet na práci ostatních pracovníků či na dodržování bezpečnostních a dalších předpisů.
Staniční sestra musí mít vzdělání alespoň z vyšší odborné školy nebo z univerzity.Kdo je to Staniční sestra? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Staniční sestra? Lidé, lékařství

Definici pojmu Staniční sestra sdílejte s rodinou a kamarády na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Bypass? Vzpomenete si na definici slova Doména? Víte co je Síto? Vzpomněli byste si na význam slova Ampér?

Klíčová slova: co znamená, Staniční sestra, informace, Staniční sestra, wikipedie, lexikon, synonymum, význam pojmu, lékařství, definice, přesný výraz, lékařství, popis, odborný výraz, význam slova, termín

Pojem Staniční sestra je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledejte bez špehování slovo Staniční sestra ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Staniční sestra ve Wikipedii

Hledat výraz Staniční sestra ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Staniční sestra na Youtube

Najít výraz Staniční sestra na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Staniční sestra například v metavyhledávači Info.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Staniční sestra, definice, vysvětlení pojmu

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Staniční sestra? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Staniční sestra? Definice pojmu Staniční sestra je v kategorii Lékařství

Kategorie lékařství, zdravotní sestřička, staniční sestra, ilustrační obrázek

Sepsáno redaktory Superia.cz. Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz,termín, heslo řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie lékařství.