Kdo je to?
Kdo je to, byl Podnájemník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podnájemník? Lidé, různé

Kdo je to Podnájemník?

Jaký je význam slova Podnájemník? Co to znamená?

Podnájemník je osoba, která užívá nemovitost nebo její část na základě podnájemní smlouvy. Podnájemník neuzavírá smlouvu s vlastníkem nemovitosti, ale s nájemcem, který má s vlastníkem uzavřenu nájemní smlouvu. Vlastník nemovitost (pronajímatel) však musí s možností podnájmu souhlasit. Příkladem může být pronájem velkého bytu studentovi, který dále uzavírá podnájemní smlouvy na jednotlivé místnosti s ostatními studenty. Podnájemní smlouvu je nutné uzavřít v případě družstevního bytu, který družstevník obývá na základě nájemní smlouvy. Podnájemní smlouva nemá striktní zákonná omezení jako nájemní smlouva - podnájemník bývá v horší pozici oproti nájemníkovi. Proto občas dochází k účelovému pronájmu a podnájmu nemovitosti přes prostředníka, aby měl pronajímatel výhodnější podmínky.Kdo je to, byl Podnájemník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podnájemník? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Podnájemník sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Entropie? Znáte termín Windows defender? Rozumíte pojmu Prána? Víte, co je to Podíl?

Klíčová slova: kdo je Podnájemník?, etymologie, Podnájemník, popis, různé, přesný výraz, přesný význam, co je to Podnájemník?, lexikon, odborný výraz, původ slova, význam, definice, wiki, vysvětlení, termín

Pojem Podnájemník je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít Podnájemník na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Podnájemník ve Wikimedia Commons

Najít pojem Podnájemník ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Podnájemník ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Podnájemník například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Podnájemník, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Podnájemník? Kdo to byl Podnájemník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Podnájemník? Definice pojmu Podnájemník se nachází v sekci různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Podnájemník hledat i v jiných kategoriích (než různé).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.