Kdo je to?
Kdo je to, byl Rodič? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rodič? Lidé, různé

Kdo je to Rodič?

Jaký je význam slova Rodič? Co to znamená?

Rodič je člověk, který má vůči dítěti povinnosti a práva daná rodičovskou odpovědností, většinou se jedná o otce a matku. Rodičovská odpovědnost zahrnuje péči o dítě, jeho všestranný vývoj, ochranu dítěte, vzdělání a výchovu, zajištění bydliště, zastupování a popřípadě i spravování jmění dítěte. Rodič musí upřednostňovat práva dítěte.
Rodičem se všemi zákonnými právy a povinnostmi je člověk od narození do svéprávnosti dítěte. Povinností a práv není možno se vzdát a o změnách smí rozhodovat pouze soud.Kdo je to, byl Rodič? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rodič? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Rodič s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Konkubinát? Vzpomenete si na definici slova Šafrán? Vzpomenete si na definici slova Karnitin? Vzpomněli byste si na význam slova Bible?

Klíčová slova: význam slova, lexikon, popis, původ slova, vysvětlení, heslo, formulace, odborný výraz, pojem, popis, význam pojmu, Rodič, etymologie, význam, synonymum, kdo je Rodič?

Pojem Rodič je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Rodič v následujících zdrojích

Hledat termín Rodič ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Rodič ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Rodič na Google.cz

Najít výraz Rodič ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rodič například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Rodič

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Rodič? Kdo to byl Rodič? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rodič? Definice pojmu Rodič je v kategorii různé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než různé).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.