Kdo je to?
Kdo je Daniel Anýž? Životopis Daniel Anýž, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Daniel Anýž?

Kdo je Daniel Anýž? Životopis, informace, biografie, novináři

Daniel Anýž je český novinář, publicista a spisovatel.
Vystudoval Přírodovědeckou fakultu Univerzy Karlovy, vydal se však na žurnalistickou dráhu.
V průběhu své kariéry vystřídal několik mediálních redakcí. Například Respekt či českou redakci BBC. Působil také jako korespondent Hospodářských novin ve Spojených státech, posléze působil v české mutaci amerického časopisu Newsweek. Jeho texty se objevují také na webu Aktuálně.cz. V dalších médiích se pravidelně objevuje jako komentátor.
V roce 2020 mu vyšla kniha Jdu s hlavou vztyčenou, ve které mapoval osudy Milady Horákové, popravené komunistickým režimem, ale i její rodiny.Kdo je Daniel Anýž? Životopis Daniel Anýž, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Daniel Anýž

Národnost: česká
Datum narození: 6. listopadu 1963
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Daniel Anýž s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Erysipel? Vzpomněli byste si co označuje výraz Manifest? Víte co je Epika? Znáte termín GFE?

Klíčová slova: národnost, místo narození, informace, novináři, wikipedie, kdy se narodil Daniel Anýž?, datum narození, osobnosti, biografie, zajímavosti, Daniel Anýž, osobnost, kdo je Daniel Anýž?, lexikon, novináři, život

Pojem Daniel Anýž je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Daniel Anýž zkuste navštívit tyto odkazy

Najít heslo Daniel Anýž ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Daniel Anýž ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Daniel Anýž ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Daniel Anýž ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniel Anýž ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Anýž například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Daniel Anýž

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Daniel Anýž? Kdy se narodil Daniel Anýž? Kde se narodil Daniel Anýž? Daniel Anýž je v kategorii Novináři

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Daniel Anýž dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Anýž i v jiné kategorii než je novináři.