Kdo je to?
Kdo je Daniel Anýž? Životopis Daniel Anýž, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Daniel Anýž?

Kdo je Daniel Anýž? Životopis, informace, biografie, novináři

Daniel Anýž je český novinář, publicista a spisovatel.
Vystudoval Přírodovědeckou fakultu Univerzy Karlovy, vydal se však na žurnalistickou dráhu.
V průběhu své kariéry vystřídal několik mediálních redakcí. Například Respekt či českou redakci BBC. Působil také jako korespondent Hospodářských novin ve Spojených státech, posléze působil v české mutaci amerického časopisu Newsweek. Jeho texty se objevují také na webu Aktuálně.cz. V dalších médiích pravidelně vystupuje jako komentátor.
V roce 2020 mu vyšla kniha Jdu s hlavou vztyčenou, ve které mapoval nejen osudy Milady Horákové, popravené komunistickým režimem, ale i její rodiny.Kdo je Daniel Anýž? Životopis Daniel Anýž, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Daniel Anýž

Národnost: česká
Datum narození: 6. listopadu 1963
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Daniel Anýž s partnery, kolegy a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Erysipel? Vzpomněli byste si na význam slova Osoba blízká? Víte co je Klasicismus? Znáte definici termínu Zelený trikot?

Klíčová slova: vysvětlení, biografie, novináři, osobnosti, kdy se narodil Daniel Anýž?, osobnost, život, popis, narození, národnost, Daniel Anýž, wiki, Daniel Anýž, datum narození, zajímavosti, novináři

Pojem Daniel Anýž je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Daniel Anýž v následujících vyhledávačích

Hledat videa s názvem Daniel Anýž na Youtube

Hledat výraz Daniel Anýž ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Daniel Anýž v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Daniel Anýž na Google.cz

Hledat heslo Daniel Anýž na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Anýž například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Daniel Anýž

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Daniel Anýž? Kdy se narodil Daniel Anýž? Kde se narodil Daniel Anýž? Daniel Anýž se nachází v kategorii Novináři

Napsáno redaktory Superia.cz. Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Daniel Anýž řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Anýž i v jiné kategorii než je novináři.