Kdo je to?
Kdo je to, byl Xena? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Xena? Lidé, fikce

Kdo je to Xena?

Co znamená a jaký je význam slova Xena?

Xena je fiktivní postava bojovnice z amerického seriálu Xena: The Warrior Princess. Seriál se odehrává v blíže neurčené době (starověké Řecko), spadá do žánru fantasy a je odnoží seriálu Herkules. Postavu Xeny ztvárnila herečka Lucy Lawless.Kdo je to, byl Xena? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Xena? Lidé, fikce

Budeme rádi, pokud budete definici slova Xena sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Úsečka? Vzpomenete si na definici slova Šodó? Vzpomněli byste si na význam slova Dual sim? Vzpomněli byste si na význam slova Syfilis?

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, fikce, slovo, co znamená, formulace, význam, význam pojmu, původ slova, etymologie, kdo je Xena?, kdo to je, pojem, přesný význam, Xena, heslo

Pojem Xena je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít slovo Xena ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Xena ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Xena ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Xena na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Xena například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Xena

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Xena? Kdo to byl Xena? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Xena? Definice pojmu Xena patří do sekce fikce. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste hledat výraz, text, termín, pojem řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v fikce.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.