Kdo je to?
Kdo je to Xena? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Xena? Lidé, fikce

Xena

Co znamená a jaký je význam slova Xena?

Xena je fiktivní postava bojovnice z amerického seriálu Xena: The Warrior Princess. Seriál se odehrává v blíže neurčené době (starověké Řecko), spadá do žánru fantasy a je odnoží seriálu Herkules. Postavu Xeny ztvárnila herečka Lucy Lawless.Kdo je to Xena? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Xena? Lidé, fikce

Líbí se vám definice kdo je to Xena? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Úvaha? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fazeta? Vzpomněli byste si na význam slova Syrovátka? Víte co je Kašmír?

Klíčová slova: přesný význam, přesný výraz, odborný výraz, definice, wikipedie, fikce, vysvětlení, slovo, lexikon, význam, Xena, heslo, význam pojmu, termín, wiki, formulace

Pojem Xena je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít heslo Xena ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Xena na Youtube

Vyhledat pojem Xena ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Xena na Google obrázcích

Vyhledat termín Xena ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Xena například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Xena

Nyní již víte Kdo je to Xena? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Xena? Definice pojmu Xena je v kategorii Fikce

Text vytvořen pro Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Fikce.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.