Kdo je to?
Kdo je to, byl Xena? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Xena? Lidé, fikce

Kdo je to Xena?

Co znamená a jaký je význam slova Xena?

Xena je fiktivní postava bojovnice z amerického seriálu Xena: The Warrior Princess. Seriál se odehrává v blíže neurčené době (starověké Řecko), spadá do žánru fantasy a je odnoží seriálu Herkules. Postavu Xeny ztvárnila herečka Lucy Lawless.Kdo je to, byl Xena? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Xena? Lidé, fikce

Líbí se vám definice kdo je to Xena? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Úsečka? Vzpomenete si na definici slova Burka? Vzpomněli byste si na význam slova Ebrieta? Vzpomněli byste si na význam slova Paypal?

Klíčová slova: slovo, wiki, Xena, fikce, heslo, původ slova, kdo to je, popis, význam slova, odborný výraz, přesný výraz, vysvětlení, význam, popis, kdo je Xena?, lexikon

Pojem Xena je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Xena zkuste navštívit tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Xena ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Xena ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Xena na Youtube

Vyhledat výraz Xena ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Xena například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Xena? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Xena? Kdo to byl Xena? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Xena? Definice pojmu Xena je v sekci fikce. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Xena hledat i v jiných kategoriích (než fikce).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.