Kdo je to?
Kdo je to, byl Xena? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Xena? Lidé, fikce

Kdo je to Xena?

Co znamená a jaký je význam slova Xena?

Xena je fiktivní postava bojovnice z amerického seriálu Xena: The Warrior Princess. Seriál se odehrává v blíže neurčené době (starověké Řecko), spadá do žánru fantasy a je odnoží seriálu Herkules. Postavu Xeny ztvárnila herečka Lucy Lawless.Kdo je to, byl Xena? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Xena? Lidé, fikce

Tento text (Xena) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Úrok? Rozumíte pojmu Biosféra? Vzpomněli byste si na význam slova Osifikace? Znáte pojem Minimální mzda?

Klíčová slova: slovo, informace, přesný význam, etymologie, fikce, synonymum, odborný výraz, přesný výraz, heslo, význam pojmu, definice, co je to Xena?, význam, kdo je Xena?, popis, lexikon

Pojem Xena je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Xena

Hledejte bez špehování slovo Xena ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Xena ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Xena v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Xena ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Xena například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Xena, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Xena? Kdo to byl Xena? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Xena? Definice pojmu Xena je v kategorii fikce. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v fikce.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.