Kdo je to?
Kdo je to, byl Xena? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Xena? Lidé, fikce

Kdo je to Xena?

Co znamená a jaký je význam slova Xena?

Xena je fiktivní postava bojovnice z amerického seriálu Xena: The Warrior Princess. Seriál se odehrává v blíže neurčené době (starověké Řecko), spadá do žánru fantasy a je odnoží seriálu Herkules. Postavu Xeny ztvárnila herečka Lucy Lawless.Kdo je to, byl Xena? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Xena? Lidé, fikce

Tento text (Xena) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Úsečka? Rozumíte pojmu Karát? Vzpomněli byste si na význam slova Dual sim? Znáte pojem Maligní?

Klíčová slova: popis, synonymum, formulace, definice, Xena, původ slova, přesný význam, fikce, pojem, význam pojmu, význam slova, popis, lexikon, slovo, wiki, odborný výraz

Pojem Xena je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Xena lze najít v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Xena ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Xena ve Wikipedii

Najít výraz Xena ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Xena ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Xena například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Xena

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Xena? Kdo to byl Xena? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Xena? Definice pojmu Xena je v kategorii fikce. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci fikce.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.