Kdo je to?
Kdo je to, byl Xena? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Xena? Lidé, fikce

Kdo je to Xena?

Co znamená a jaký je význam slova Xena?

Xena je fiktivní postava bojovnice z amerického seriálu Xena: The Warrior Princess. Seriál se odehrává v blíže neurčené době (starověké Řecko), spadá do žánru fantasy a je odnoží seriálu Herkules. Postavu Xeny ztvárnila herečka Lucy Lawless.Kdo je to, byl Xena? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Xena? Lidé, fikce

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Xena s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Úsečka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sushi? Vzpomněli byste si na význam slova Dual sim? Znáte termín Přitažlivost?

Klíčová slova: význam, přesný výraz, definice, slovo, Xena, informace, co znamená, termín, heslo, kdo to je, fikce, význam pojmu, vysvětlení, etymologie, kdo je Xena?, wiki

Pojem Xena je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat heslo Xena v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Xena ve Wikipedii

Hledat výraz Xena ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Xena ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Xena například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Xena? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Xena? Kdo to byl Xena? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Xena? Definice pojmu Xena se nachází v kategorii fikce. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, výraz, termín, heslo kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Xena i v jiné sekci než je kategorie fikce.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.