Kdo je to?
Kdo je to, byl Abonent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abonent? Lidé, různé

Kdo je to Abonent?

Co znamená a jaký je význam slova Abonent?

Abonent je poměrně málo užívaný výraz znamenající odběratel nebo předplatitel. Jedná se o osobu, která má na určité časové období zaplacené předplatné novin nebo časopisu, členství ve sportovním či jiném klubu, předplacené lístky do divadla na nějakou dobu apod.Kdo je to, byl Abonent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abonent? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Abonent s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Deprivace? Vzpomněli byste si na význam slova Multitasking? Vzpomněli byste si co označuje výraz Autorizační kód? Znáte definici termínu Crossbody?

Klíčová slova: co znamená, slovo, definice, popis, termín, kdo to je, Abonent, informace, odborný výraz, synonymum, význam slova, etymologie, význam pojmu, lexikon, vysvětlení, původ slova

Pojem Abonent je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat heslo Abonent v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Abonent ve Wikislovníku

Hledat heslo Abonent ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Abonent na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Abonent například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Abonent

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Abonent? Kdo to byl Abonent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Abonent? Definice pojmu Abonent patří do sekce různé. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, definici například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v různé.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.