Kdo je to?
Kdo je to, byl Abonent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abonent? Lidé, různé

Kdo je to Abonent?

Co znamená a jaký je význam slova Abonent?

Abonent je poměrně málo užívaný výraz znamenající odběratel nebo předplatitel. Jedná se o osobu, která má na určité časové období zaplacené předplatné novin nebo časopisu, členství ve sportovním či jiném klubu, předplacené lístky do divadla na nějakou dobu apod.Kdo je to, byl Abonent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abonent? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Abonent? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Deprivace? Rozumíte pojmu Hostel? Vzpomněli byste si co označuje výraz Autorizační kód? Znáte pojem Binární opce?

Klíčová slova: přesný výraz, odborný výraz, heslo, termín, lexikon, pojem, původ slova, slovo, vysvětlení, kdo je Abonent?, informace, formulace, popis, popis, co je to Abonent?, různé

Pojem Abonent je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít termín Abonent ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Abonent na Google.cz

Hledat frázi Abonent ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Abonent ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Abonent například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Abonent? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Abonent? Kdo to byl Abonent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Abonent? Definice pojmu Abonent je v sekci různé. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než různé.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.