Kdo je to?
Kdo je to, byl Abonent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abonent? Lidé, různé

Kdo je to Abonent?

Co znamená a jaký je význam slova Abonent?

Abonent je poměrně málo užívaný výraz znamenající odběratel nebo předplatitel. Jedná se o osobu, která má na určité časové období zaplacené předplatné novin nebo časopisu, členství ve sportovním či jiném klubu, předplacené lístky do divadla na nějakou dobu apod.Kdo je to, byl Abonent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abonent? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Abonent s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Deprivace? Vzpomněli byste si na význam slova Latte macchiato? Vzpomněli byste si co označuje výraz Přepona? Znáte definici termínu Home Office?

Klíčová slova: co je to Abonent?, pojem, přesný význam, kdo je Abonent?, wiki, vysvětlení, význam slova, termín, význam pojmu, synonymum, odborný výraz, etymologie, původ slova, různé, kdo to je, Abonent

Pojem Abonent je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat frázi Abonent ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Abonent ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Abonent v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Abonent ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Abonent například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Abonent? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Abonent? Kdo to byl Abonent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Abonent? Definice pojmu Abonent se nachází v kategorii různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než různé.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.