Kdo je to?
Kdo je to, byl Abonent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abonent? Lidé, různé

Kdo je to Abonent?

Co znamená a jaký je význam slova Abonent?

Abonent je poměrně málo užívaný výraz znamenající odběratel nebo předplatitel. Jedná se o osobu, která má na určité časové období zaplacené předplatné novin nebo časopisu, členství ve sportovním či jiném klubu, předplacené lístky do divadla na nějakou dobu apod.Kdo je to, byl Abonent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Abonent? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Abonent sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Deprivace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Couvert? Vzpomněli byste si co označuje výraz Autorizační kód? Znáte termín Zálohová faktura?

Klíčová slova: odborný výraz, kdo to je, wiki, vysvětlení, Abonent, původ slova, lexikon, co znamená, informace, co je to Abonent?, popis, význam, termín, význam pojmu, synonymum, kdo je Abonent?

Pojem Abonent je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít slovo Abonent ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Abonent ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Abonent ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Abonent ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Abonent například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Abonent, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Abonent? Kdo to byl Abonent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Abonent? Definice pojmu Abonent se nachází v sekci různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Abonent hledat i v jiných kategoriích (než různé).

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.