Kdo je to?
Kdo je to Barbie? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Barbie? Lidé, různé

Kdo je to Barbie?

Co znamená a jaký je význam slova Barbie?

Barbie je označení pro kultovní panenku, kterou všichni známe a nikdy nevyšla z módy. Je to panenka, která má dlouhé blond vlasy, dokonalý make-up, štíhlé tělo, velká prsa, vosí pas, dlouhé a štíhlé nohy, bývají ohebné v kolenou, dlouhé a štíhlé ruce. Oblečená je do večerních šatů, některé modely mají princeznovské šaty. Panenka Barbie se stala kultem pro spousty holčiček, dívek a žen. Ve skutečnosti její tělesné proporce v reálném životě nikdo nemůže mít. Nápad na panenku Barbie vznikl v Americe ve firmě Mattelo. Od té doby vzniklo stovky až tisíce panenek s podobností a jménem jako známé herečky, modelky, zpěvačky, političky, od blondýnek, hnědovlásek, černošek, mulatek. K panence Barbie patří i Ken. Spolu tvoří dokonalý pár. V balení najdete hřebínek, sponky, botičky, šaty. Dodatečně se prodávají barbie domy, karavany, auta a jiné vybavení. Takže malé princezny si jistě vyhrají do sytosti.
Barbie je také nazývána hovorově i žena či dívka, která se obléká, líčí a stylizuje jako hračka pro děti. Nedávno byl uvedený do kin nový film Barbie 2023 a tím se vyvolalo hotové šílenství. Ženy, dívky po celém světě se oblékají do šatů růžové barvy, nosí blond vlasy, dokonalý make-up, mají padnoucí lodičky a spousty doplňků. Hlavní roli hrála Margot Robbie jako Barbie a Kena hrál Ryan Gosling. Synonyma pro slovo „barbie“ jsou barbína, barbínka, bloncka, fiflena, hlupačka, naivka, bárbí, coura, husička, blbka, prosťačka.Kdo je to Barbie? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Barbie? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Barbie sdílet se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Trestný čin? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tajga? Víte, co je to Charisma? Víte co je Suché víno?

Klíčová slova: různé, informace, co znamená, odborný výraz, přesný význam, wiki, termín, Barbie, význam, popis, etymologie, přesný výraz, význam slova, význam pojmu, synonymum, Barbie

Pojem Barbie je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat slovo Barbie na Google.cz

Najít heslo Barbie v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Barbie ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Barbie ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Barbie ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbie například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Barbie

Nyní již víte Kdo je to Barbie? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Barbie? Definice pojmu Barbie patří do sekce Různé

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít informace pojem, termín, výraz,heslo řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Barbie i v jiné kategorii než v různé.