Kdo je to?
Kdo je to Insider? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Insider? Lidé, různé

Insider

Jaký je význam slova Insider? Co to znamená?

Insider, jinak též zasvěcenec, je člověk, který má více důvěrných informací než ostatní lidé, a tyto informace využívá. Takové osoby se vyskytují v různých oblastech života, například v náboženství nebo různých filozofických naukách, s pojmem insider se však lze setkat nejvíce v ekonomické a finanční terminologii.
Zde toto pojmenování označuje například akcionáře, který je vlastníkem více než 10% společnosti. Většinou jde o management, ředitele, nepostradatelné zaměstnance nebo významné akcionáře, kteří mají přístup k neveřejným informacím o společnosti. Takových lidí je pouze omezené množství, a pokud nakupují nebo prodávají akcie, musí dodržovat určitá pravidla. Pokud by zneužili neveřejné poznatky, byly by jejich transakce nelegální a jednalo by se o trestný čin.Kdo je to Insider? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Insider? Lidé, různé

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Žakár? Vzpomněli byste si na význam slova Menhir? Znáte termín Litosféra? Znáte definici termínu Extáze?

Klíčová slova: definice, přesný výraz, vysvětlení, informace, Insider, Insider, slovo, formulace, popis, etymologie, lexikon, odborný výraz, synonymum, wikipedie, význam, co znamená

Pojem Insider je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat termín Insider ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Insider na Google.cz

Hledat pojem Insider v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Insider ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Insider na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Insider například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Insider

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Insider? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Insider? Definice pojmu Insider se nachází v kategorii Různé

Kategorie různé, dva kluci, insider, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Různé.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?