Kdo je to?
Kdo je to Insider? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Insider? Lidé, různé

Kdo je to Insider?

Jaký je význam slova Insider? Co to znamená?

Insider, jinak též zasvěcenec, je člověk, který má více důvěrných informací než ostatní lidé, a tyto informace využívá. Takové osoby se vyskytují v různých oblastech života, například v náboženství nebo různých filozofických naukách, s pojmem insider se však lze setkat nejvíce v ekonomické a finanční terminologii.
Zde toto pojmenování označuje například akcionáře, který je vlastníkem více než 10% společnosti. Většinou jde o management, ředitele, nepostradatelné zaměstnance nebo významné akcionáře, kteří mají přístup k neveřejným informacím o společnosti. Takových lidí je pouze omezené množství, a pokud nakupují nebo prodávají akcie, musí dodržovat určitá pravidla. Pokud by zneužili neveřejné poznatky, byly by jejich transakce nelegální a jednalo by se o trestný čin.Kdo je to Insider? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Insider? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Insider sdílet s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Kontokorent? Pamatujete si definici pojmu Jeřáb oskeruše? Znáte termín Espresso? Vzpomněli byste si co znamená slovo Brť?

Klíčová slova: odborný výraz, pojem, přesný význam, vysvětlení, popis, přesný výraz, termín, etymologie, význam pojmu, wikipedie, co znamená, synonymum, definice, původ slova, wiki, význam slova

Pojem Insider je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít pojem Insider ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Insider na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Insider ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Insider ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Insider ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Insider například ve Wikipedii, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Insider? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Insider? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Insider? Definice pojmu Insider je v sekci Různé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Různé).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?