Kdo je to?
Kdo je to, byl Insider? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Insider? Lidé, různé

Kdo je to Insider?

Co znamená a jaký je význam slova Insider?

Insider, jinak též zasvěcenec, je člověk, který má více důvěrných informací než ostatní lidé, a tyto informace využívá. Takové osoby se vyskytují v různých oblastech života, například v náboženství nebo různých filozofických naukách, s pojmem insider se však lze setkat nejvíce v ekonomické a finanční terminologii.
Zde toto pojmenování označuje například akcionáře, který je vlastníkem více než 10% společnosti. Většinou jde o management, ředitele, nepostradatelné zaměstnance nebo významné akcionáře, kteří mají přístup k neveřejným informacím o společnosti. Takových lidí je pouze omezené množství, a pokud nakupují nebo prodávají akcie, musí dodržovat určitá pravidla. Pokud by zneužili neveřejné poznatky, byly by jejich transakce nelegální a jednalo by se o trestný čin.Kdo je to, byl Insider? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Insider? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Insider? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Mononukleóza? Víte co je Cyklon? Znáte termín Hydroponie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sabat?

Klíčová slova: význam slova, heslo, slovo, termín, původ slova, popis, co je to Insider?, kdo je Insider?, popis, různé, synonymum, etymologie, informace, co znamená, lexikon, vysvětlení

Pojem Insider je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat termín Insider ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Insider na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Insider ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Insider ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Insider například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Insider? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Insider? Kdo to byl Insider? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Insider? Definice pojmu Insider je v sekci různé. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci různé.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?