Kdo je to?
Kdo je to, byl Pojistitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistitel? Lidé, různé

Kdo je to Pojistitel?

Jaký je význam slova Pojistitel? Co to znamená?

Jako pijistitel je označován ten, kdo se zavazuje poskytnout ve sjednaném rozsahu plnění, nastane-li nahodilá událost v pojistné smlouvě blíže označená. Obvykle je pojistitelem pojišťovna.Kdo je to, byl Pojistitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistitel? Lidé, různé

Zaujalo vás slovo, termín Pojistitel? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Pohádka? Znáte termín EEG? Pamatujete si definici pojmu Daňový bonus? Víte, co je to Krátkozrakost?

Klíčová slova: popis, pojem, synonymum, různé, kdo je Pojistitel?, popis, informace, význam slova, význam, wiki, Pojistitel, definice, slovo, význam pojmu, termín, co znamená

Pojem Pojistitel je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Pojistitel v následujících zdrojích

Najít výraz Pojistitel ve Wikislovníku

Najít heslo Pojistitel ve Wikipedii

Vyhledat heslo Pojistitel ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Pojistitel ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Pojistitel například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Pojistitel, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Pojistitel? Kdo to byl Pojistitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pojistitel? Definice pojmu Pojistitel se nachází v sekci různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Pojistitel v jiné sekci než různé.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.