Kdo je to?
Kdo je to, byl Pojistitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistitel? Lidé, různé

Kdo je to Pojistitel?

Jaký je význam slova Pojistitel? Co to znamená?

Jako pijistitel je označován ten, kdo se zavazuje poskytnout ve sjednaném rozsahu plnění, nastane-li nahodilá událost v pojistné smlouvě blíže označená. Obvykle je pojistitelem pojišťovna.Kdo je to, byl Pojistitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistitel? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Pojistitel sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Pohádka? Znáte definici termínu Pozdní sběr? Pamatujete si definici pojmu Daňový bonus? Pamatujete si definici pojmu Lurex?

Klíčová slova: co znamená, wiki, kdo to je, kdo je Pojistitel?, lexikon, informace, termín, význam slova, odborný výraz, definice, heslo, vysvětlení, slovo, popis, etymologie, význam pojmu

Pojem Pojistitel je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat frázi Pojistitel ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pojistitel ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Pojistitel ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Pojistitel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pojistitel například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pojistitel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Pojistitel? Kdo to byl Pojistitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pojistitel? Definice pojmu Pojistitel patří do sekce různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též zkusit najít pojem, výraz, termín, heslo třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Pojistitel i v jiných kategoriích (než různé).

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.