Kdo je to?
Kdo je to, byl Pojistitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistitel? Lidé, různé

Kdo je to Pojistitel?

Jaký je význam slova Pojistitel? Co to znamená?

Jako pijistitel je označován ten, kdo se zavazuje poskytnout ve sjednaném rozsahu plnění, nastane-li nahodilá událost v pojistné smlouvě blíže označená. Obvykle je pojistitelem pojišťovna.Kdo je to, byl Pojistitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistitel? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Pojistitel se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Počasí? Vzpomenete si na definici slova Sorbitol? Pamatujete si definici pojmu Dornova metoda? Vzpomněli byste si na význam slova Filipojakubská noc?

Klíčová slova: přesný význam, co je to Pojistitel?, různé, význam slova, lexikon, heslo, popis, význam, význam pojmu, termín, co znamená, slovo, Pojistitel, kdo je Pojistitel?, etymologie, kdo to je

Pojem Pojistitel je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat heslo Pojistitel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Pojistitel ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Pojistitel ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Pojistitel ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Pojistitel například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Pojistitel, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pojistitel? Kdo to byl Pojistitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pojistitel? Definice pojmu Pojistitel je v kategorii různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie různé.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.