Kdo je to?
Kdo je to, byl Pojistitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistitel? Lidé, různé

Kdo je to Pojistitel?

Jaký je význam slova Pojistitel? Co to znamená?

Jako pijistitel je označován ten, kdo se zavazuje poskytnout ve sjednaném rozsahu plnění, nastane-li nahodilá událost v pojistné smlouvě blíže označená. Obvykle je pojistitelem pojišťovna.Kdo je to, byl Pojistitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistitel? Lidé, různé

Zaujalo vás slovo, termín Pojistitel? Potom se podělte s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Počasí? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chipset? Pamatujete si definici pojmu Dornova metoda? Znáte termín Wap?

Klíčová slova: přesný výraz, termín, slovo, co znamená, formulace, informace, kdo to je, vysvětlení, lexikon, přesný význam, Pojistitel, kdo je Pojistitel?, etymologie, odborný výraz, definice, význam

Pojem Pojistitel je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Pojistitel zkuste tyto odkazy

Najít termín Pojistitel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Pojistitel na Youtube

Hledat frázi Pojistitel ve Wikislovníku

Najít heslo Pojistitel ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pojistitel například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Pojistitel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pojistitel? Kdo to byl Pojistitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pojistitel? Definice pojmu Pojistitel se nachází v kategorii různé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Pojistitel i v jiné kategorii než v různé.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.