Kdo je to?
Kdo je to, byl Pojistitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistitel? Lidé, různé

Kdo je to Pojistitel?

Jaký je význam slova Pojistitel? Co to znamená?

Jako pijistitel je označován ten, kdo se zavazuje poskytnout ve sjednaném rozsahu plnění, nastane-li nahodilá událost v pojistné smlouvě blíže označená. Obvykle je pojistitelem pojišťovna.Kdo je to, byl Pojistitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pojistitel? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Pojistitel s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Pohádka? Znáte pojem Obří slalom? Pamatujete si definici pojmu Daňový bonus? Vzpomenete si na definici slova Arkáda?

Klíčová slova: lexikon, co znamená, kdo je Pojistitel?, pojem, popis, vysvětlení, Pojistitel, různé, přesný význam, význam pojmu, původ slova, heslo, popis, význam, definice, termín

Pojem Pojistitel je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat termín Pojistitel ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Pojistitel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Pojistitel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Pojistitel ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Pojistitel například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Pojistitel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pojistitel? Kdo to byl Pojistitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pojistitel? Definice pojmu Pojistitel je v sekci různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Pojistitel i jinde než v sekci než v různé.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.