Kdo je to?
Kdo je to, byl VIP? Vysvětlení, význam, co znamená slovo VIP? Lidé, různé

Kdo je to VIP?

Co znamená a jaký je význam slova VIP?

VIP je ukratka z anglického sousloví Very Important Person, tedy velmi důležitá osoba. Bývají tak označováni prominentní účastníci různých společenských akcí. Často se s touto zkratkou setkáme v souvislosti s celebritami.Kdo je to, byl VIP? Vysvětlení, význam, co znamená slovo VIP? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to VIP? s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Subsumpce? Znáte pojem Derivace? Pamatujete si definici pojmu Vrstevnice? Vzpomenete si na definici slova Absces?

Klíčová slova: VIP, termín, popis, význam slova, odborný výraz, co je to VIP?, pojem, etymologie, význam pojmu, přesný význam, heslo, význam, popis, původ slova, co znamená, kdo to je

Pojem VIP je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat slovo VIP ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem VIP na Youtube

Zkusit najít VIP ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo VIP ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo VIP například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená VIP

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to VIP? Kdo to byl VIP? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo VIP? Definice pojmu VIP je v kategorii různé. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v různé.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?