Kdo je to?
Kdo je to, byl VIP? Vysvětlení, význam, co znamená slovo VIP? Lidé, různé

Kdo je to VIP?

Co znamená a jaký je význam slova VIP?

VIP je ukratka z anglického sousloví Very Important Person, tedy velmi důležitá osoba. Bývají tak označováni prominentní účastníci různých společenských akcí. Často se s touto zkratkou setkáme v souvislosti s celebritami.Kdo je to, byl VIP? Vysvětlení, význam, co znamená slovo VIP? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova VIP sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Subsumpce? Znáte termín Firmware? Pamatujete si definici pojmu Vrstevnice? Víte, co je to Ohnisková vzdálenost?

Klíčová slova: termín, význam slova, popis, formulace, lexikon, pojem, slovo, co je to VIP?, vysvětlení, původ slova, význam, etymologie, různé, co znamená, wiki, synonymum

Pojem VIP je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu VIP doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem VIP ve Wikimedia Commons

Hledat slovo VIP ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo VIP ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi VIP ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo VIP například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená VIP? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to VIP? Kdo to byl VIP? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo VIP? Definice pojmu VIP se nachází v kategorii různé. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než různé.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?