Kdo je to?
Kdo je to, byl VIP? Vysvětlení, význam, co znamená slovo VIP? Lidé, různé

Kdo je to VIP?

Co znamená a jaký je význam slova VIP?

VIP je ukratka z anglického sousloví Very Important Person, tedy velmi důležitá osoba. Bývají tak označováni prominentní účastníci různých společenských akcí. Často se s touto zkratkou setkáme v souvislosti s celebritami.



Kdo je to, byl VIP? Vysvětlení, význam, co znamená slovo VIP? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text VIP s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Subsumpce? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rádlo? Pamatujete si definici pojmu Únavový syndrom? Znáte termín Bílá noc?

Klíčová slova: význam pojmu, synonymum, vysvětlení, VIP, popis, etymologie, lexikon, různé, formulace, přesný výraz, co znamená, odborný výraz, význam slova, význam, přesný význam, popis

Pojem VIP je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu VIP zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem VIP ve Wikimedia Commons

Zkusit najít VIP ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz VIP ve Wikipedii

Zkusit najít frázi VIP v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo VIP například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená VIP

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to VIP? Kdo to byl VIP? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo VIP? Definice pojmu VIP patří do sekce různé. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než různé).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?