Kdo je to?
Kdo je to, byl VIP? Vysvětlení, význam, co znamená slovo VIP? Lidé, různé

Kdo je to VIP?

Co znamená a jaký je význam slova VIP?

VIP je ukratka z anglického sousloví Very Important Person, tedy velmi důležitá osoba. Bývají tak označováni prominentní účastníci různých společenských akcí. Často se s touto zkratkou setkáme v souvislosti s celebritami.Kdo je to, byl VIP? Vysvětlení, význam, co znamená slovo VIP? Lidé, různé

Tento text (VIP) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Subsumpce? Vzpomenete si na definici slova Konifery? Pamatujete si definici pojmu Únavový syndrom? Vzpomněli byste si na význam slova Adblue?

Klíčová slova: VIP, kdo to je, etymologie, pojem, různé, synonymum, odborný výraz, vysvětlení, přesný výraz, původ slova, význam, wiki, formulace, význam pojmu, význam slova, co znamená

Pojem VIP je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít heslo VIP ve Wikislovníku

Vyhledat slovo VIP ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi VIP ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem VIP ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo VIP například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená VIP? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to VIP? Kdo to byl VIP? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo VIP? Definice pojmu VIP je v sekci různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín VIP hledat i v jiných kategoriích (než různé).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?